Zaloguj się, aby obserwować  
Muradin

Wybory Gramowiczów 2014

212 postów w tym temacie

Co do plakietek - zawsze można zrobić aby odpowiednie kolory były związane z danymi edycjami. Ewentualnie można by było je nieco zmodyfikować dodając datę. Ale w tej sprawie tylko głośno gdybam, ponieważ nie wiem dokładnie co jest możliwe do zrealizowania, a co nie.

Natomiast co do naginania zasad - mówimy o "całkoształcie twórczości", a statystyki były jednym z elementów składających się na "całkoształt twórczości", bo cały czas dbał o ich istnienie, poprawiał gdy coś się w nich nie zgadzało. Po prostu był to najbardziej widoczny element jego działalności i po nim można byłoby najłatwiej zobrazować co dany użytkownik zrobił dla społeczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2014 o 20:14, Muradin_07 napisał:

To znaczy - nominować możesz, ale nie wiem czy wtedy nominowany użytkownik będzie brał
udział w głosowaniu. W teorii wyglądałoby to tak, że raczej nie.

Raczej czy na pewno? ;p

Dnia 17.12.2014 o 20:14, Muradin_07 napisał:

Wtedy też myślę, że inny kolor tych etykietek by się wymyśliło. To prawie jak zbieranie

Tęcza w profilu *_*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W teorii zbanowanych nie powinno się brać pod uwagę podczas wybierania użytkowników do ostatecznego głosowania. Wiadomo - użytkownik zbanowany musiał wcześniej coś naskrobać (nie wnikam teraz w "bany słuszne i niesłuszne", naprawdę - to nie jest miejsce na tego typu rozmowy), więc raczej zasługiwać na daną nagrodę w wyborach nie powinien.

Ale nominować takowych można i uzasadnić swój wybór także. Nie oznacza to jednak, że zostaną oni wybrani potem do drugiej części wyborów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2014 o 23:45, Muradin_07 napisał:

(nie wnikam teraz w "bany słuszne i niesłuszne", naprawdę - to nie jest miejsce na tego
typu rozmowy)

Fuuuuuj, nawet by mi do głowy nie przyszło poruszanie takiego tematu. ;p

Dnia 17.12.2014 o 23:45, Muradin_07 napisał:

Ale nominować takowych można i uzasadnić swój wybór także.

Chyba się trochę rozmijamy z "o co cho". Nominować dla żartu można nawet i taboret (mam nadzieję że nie ma nikogo o takim nicku ;d), ale wiadomo że do głosowania z oczywistych powodów nie wejdzie. Mi raczej chodziło czy są jakieś formalne przeszkody dla zbanowanych. Wiadomo, że jednym głosem nikogo się nie przepchnie, ale co by się stało w hipotetycznej sytuacji, gdyby ktoś z byłych użytkowników otrzymał najwięcej nominacji w swojej kategorii? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2014 o 23:55, Kadaj napisał:

Nominować dla żartu można nawet i taboret (mam
nadzieję że nie ma nikogo o takim nicku ;d),


Aż sprawdziłem, nie ma. :D

Cóż, zbanowany to teoretycznie "wróg ludu", tudzież "banita" więc pozbawia się go praw obywatelskich. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 99,99% ta osoba nie wzięłaby udziału w głosowaniu. Chyba, że do tego momentu zostałaby odbanowana (np. minął czas kary i nie był to perm-ban) to wtedy trzeba byłoby to obgadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2014 o 09:45, Ring5 napisał:

Czy można tę samą osobę nominować w 2 kategoriach? Konkretnie: gramowicza roku i Gram
Fair Play?


Oczywiście - jeśli uważasz, że dany użytkownik zasługuje na nominację w dwóch kategoriach to możesz to zrobić. Można także w trzech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2014 o 18:49, Prince_Miki napisał:

Tak się pięknie składa, że jest to jeden z Moderatorów. :P

A może to Isildur ^^ choć kto wie może dałeś szanse nowym Moderatorom :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2014 o 18:49, Prince_Miki napisał:

> Na siebie? ;d
Tak się pięknie składa, że jest to jeden z Moderatorów. :P


No kto by się spodziewał... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2014 o 18:58, Braveheart napisał:

A może to Isildur ^^ choć kto wie może dałeś szanse nowym Moderatorom :>

Bingo! Ładnie trafiłeś, i to za pierwszym razem. ^^ Lubię go, bo mam wrażenie, że statusem jest Moderatorem, a duchem - userem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2014 o 20:21, Prince_Miki napisał:

Bingo! Ładnie trafiłeś, i to za pierwszym razem. ^^ Lubię go, bo mam wrażenie, że statusem
jest Moderatorem, a duchem - userem. ;)

O proszę :D jednak dziesiątka.
A czy nominacje nie powinny być mega tajne ? :D

Bo właśnie Muradin_07. Można jak coś się chwalić nominacjami jeżeli ktoś ma taki kaprys/ochotę? czy lepiej żeby to pozostało tajemnicą ?. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że ktoś pochwali się nominacją na forum nie musi od razu oznaczać, że taką wysłał w mailu ;)

Ale tak, najlepiej by było, abyście nominacjami samymi w sobie się nie dzielili tutaj publicznie. Ewentualnie może ktoś ma jakiś pomysł na swoją kandydaturę i zrobi sztab wyborczy, rozwiesi plakaty... tak czy inaczej lepiej nominować "po cichu" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już kilka zgłoszeń od Was dostaliśmy, czekamy na więcej! Przypominam także o tym, że bardzo mile widziane byłyby krótkie uzasadnienia swoich wyborów. Pomoże to później przy tworzeniu newsa rozpoczynającego drugi etap wyborów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować