Zaloguj się, aby obserwować  
BaRt3K

Call of Duty 2

833 postów w tym temacie

CoD jest na prawdę wielki lecz zbyt liniowy, czekam na część 4 - liniowości stop! Jestem także zadowolony, że CoD będzie mógł w podobnym czasie zmierzyć się swym najgroźniejszym rywalem - MoH :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2007 o 09:49, Kryszek napisał:

To widzę,że Ty tak jak ja jesteś kaleką:P Ja za to garandem nie umiem,bo jakoś tak wolno mi
strzela cholerstwo:P Ile razy poszło takie soczyste mięcho,jak miałem garanda,bo przypadkiem
go wziąłem:P

Wystarczy szybko strzelać, naciskać przycisk myszy w krótkich odstępach czasu a zamiast (odgłos broni) pił, pił, pił to będzie pił -pił -pił (mam nadzieję, że zrozumiałeś :))
I zawsze celujemy w głowę, bez tego nie ma co nawet się przymierzać do prO gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 10:09, Dipster napisał:

CoD jest na prawdę wielki lecz zbyt liniowy, czekam na część 4 - liniowości stop! Jestem także
zadowolony, że CoD będzie mógł w podobnym czasie zmierzyć się swym najgroźniejszym rywalem
- MoH :)


Według mnie Call of Duty 4 nie będzie zagrożeniem dla MoH ponieważ to CAŁKIEM inny klimat ( 1,2,3 tak ale 4 nie :P ). 4 ma się dziać w czasach współczesnych :P (niestety)
Oto "dowody":

http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=6857

www.gametrailers.com (znajdziesz tam trailer )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem w CD-A, że gra na komórke Call of Duty, moze przebić Call of Duty 3. Słyszałem i czytałem, że Call of Duty 3 jest do kitu. Chyba w CD-A przeczytałem, że Call of Duty zajmują się 2 firmy (niepamiętam jakie). Jedna zrobiła 3, druga ma zrobić 4, potem ta pierwsza 5 itd. (oby). I tu się rodzi moje pytanie czy rzeczywiście 3 była taka słaba, bo już się boje o 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Są dwa zespoły. Jeden zajmuje się tworzeniem cod na komputery, drugi na konsole. Ten drugi ponoć ma się zajmować częściami nieparzystymi (vide Call of Duty 3).

A Cod3 ponoć faktycznie jest gorszy od dwójki.
P.S Trailer czwórki robi ogromne wrażenie. Właśnie założyłem temat o Cod4. Będzie to hit na mur beton:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 15:23, Darkstar181 napisał:

>
Są dwa zespoły. Jeden zajmuje się tworzeniem cod na komputery, drugi na konsole. Ten drugi
ponoć ma się zajmować częściami nieparzystymi (vide Call of Duty 3).

A Cod3 ponoć faktycznie jest gorszy od dwójki.
P.S Trailer czwórki robi ogromne wrażenie. Właśnie założyłem temat o Cod4. Będzie to hit na
mur beton:)


Dzieki za szybkom odpowiedz (gratuluje tematu :) ). Co do hitu to się zgadzam, sam lubie Battlefield 2. Ale napewno fani 2 wojny światowej będą płakać :). Naszczęście wyjdzie im na pocieche MoHA (sam już się doczekać nieumie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 22:05, patrYX93 napisał:

Szkoda, że dopiero teraz jak ja poszedłem grać :)


no to moze w poniedziałek o godzine 10 rano ? ( masz gg czy coś takiego czy pisać na twój e mail ? )

Pozdrawiam :)


Gerswim CD-r - no coż ja też :( a cod 3 pogram jak kupie ps 2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 09:11, patrYX93 napisał:

Pozdrawiam, Az.Real! (taki mam nick po sieci w CoD2)


Witaj Az.Real ;). Tutaj Soo. Byliśmy przez około 3 minuty w jednym klanie (Warriors) :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 12:17, Dincooo napisał:

> Pozdrawiam, Az.Real! (taki mam nick po sieci w CoD2)

Witaj Az.Real ;). Tutaj Soo. Byliśmy przez około 3 minuty w jednym klanie (Warriors) :P.

Siemka, nie spodziewałbym się że jesteś na gram.pl w ogóle. Miło mi bardzo :)

Klan był do kitu szczerze powiedziawszy, tak szybko jak wstąpiłem tak wystąpiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 15:15, Ryan Kam napisał:

No i co patrYX93 piekny mecz :)

W tym pojedynku byłeś duzo lepszy :) Tak trzymac.

Byłby ktoś chetny na meczyk ?



Ja :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam do was wszystkich pytanie : Ile kosztuje teraz Call of Duty 2 ? nie obchodzi mnie jakiś super pack z jedynką + dodatek tylko druga część

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 17:45, SHARP1990 napisał:



dzięki za pomoc kurcze myślałem że to będzie kosztować coś około 49-60 złotych ..... gra przecież nowa nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować