Zaloguj się, aby obserwować  
BaRt3K

Call of Duty 2

833 postów w tym temacie

Nie chodzi mi o same klasy tylko o:
- W ET jest jeden tryb gry ale w nim masz przedstawione logiczne zadania a nie tak jak w jednym z trybów CoD2 "znajdź i zniszcz" gdzie masz 2 cele do zniszczenia...
- ET to gra zespołowa jak CS a w CoD2 gra się w Deathmatch albo w wersję team. Piszesz że zdobywasz wiele fragów by pomóc drużynie... Tylko w ET dzięki współpracy osiągasz cele a nie że SAM zdobywasz tyle fragów i drużyna wygrywa...

CoD2 to taki interaktywny film i do gry w sieci jest taki sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 17:08, gogiell napisał:

Nie chodzi mi o same klasy tylko o:
- W ET jest jeden tryb gry ale w nim masz przedstawione logiczne zadania a nie tak jak w jednym
z trybów CoD2 "znajdź i zniszcz" gdzie masz 2 cele do zniszczenia...

Tylko w ET dzięki współpracy osiągasz cele a nie że SAM zdobywasz

Dnia 03.08.2007 o 17:08, gogiell napisał:

tyle fragów i drużyna wygrywa...


Nie sety muszę się z tobą zgodzić..;)

Dnia 03.08.2007 o 17:08, gogiell napisał:

CoD2 to taki interaktywny film i do gry w sieci jest taki sobie.


Tu sie nie zgadzam , gdyby mp był taki sobie nie miałby rzeszy fanów , a tu - bardzo wielu ludzi gra na serwerach i jest wiele stron poświęconych cod2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 18:10, timon 111 napisał:

Tu sie nie zgadzam , gdyby mp był taki sobie nie miałby rzeszy fanów , a tu - bardzo wielu
ludzi gra na serwerach i jest wiele stron poświęconych cod2 ;)


mp jest beznadziejny ale ludzie lubia gry ala quake gdzie jest zero teamplaya i tylko fragi i fragi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 18:59, ransly napisał:

mp jest beznadziejny ale ludzie lubia gry ala quake gdzie jest zero teamplaya i tylko fragi
i fragi ...


Masz racje team playa niema na pubach,ale jak juz grasz spar w swoim klanie i porozumiewasz sie przes TS to jest taki team work ze hej.
Alew nie o to chcialem pytac,mianowice czy ktos moglby mi polecic jakis sklep internetowy na ktorym kupie Call of Duty 2,w miare tanio,tylko nie allegro bo tam juz patrzylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa. dzisiaj przeszedlem cale call of duty 2. mam juz za soba 1 i 2. teraz tylko musze kupic se 3 :P. albo skonczyc 2 the big red one na ps2. ale jakos mi sie niechce grac na ps2 bo moje juz sie wali i szarpie kazda gre. mala ryska na plycie i mozna powiedziec papa grze bo nie pujdzie mi. :p. Jak ja kocham Call of duty. I love Call of duty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka.CZasami w grze zmienja mi sie rozdzjelczosc na mnjeszo i z dirext9 na dirext 7.A ja zmjenjam na ustawienja takje jakie byly.czemu tak sie dzjeje??

geforce 4 ti 4200(128 ram i 1.3 pixel shader)
amd sempron 2800+(1.63)

512 ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 12:57, bobrzan napisał:

Ja przeszedłem cod 2 na weteranie.Zajęło mi to parę godzin.Teraz gram przez neta


Pewnie musiała być niezła jazda, ale gratuluję skilla :) Btw. Ja gram przez sieć na Search and Destroy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak search and destroy to np. serwer DIALOG telecom, niski ping grają tam tylko polacy i poziom gry jest całkiem wysoki ja tez tem gram więc zapraszam mój nick: HadeS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 14:05, NuGGet napisał:

Mam pytanko, na jakich opcjach mógłbym grać w CoD2 na tym kompie?
AMD Athlon 2000+
ATI Radeon 9200 128mb ps1.4
512 ram


Mam bardzo podobny komp do Twojego i na directx 7, rozdzielczości 1024x768 z detalami poustawianymi na minimum/medium grało mi się bardzo przyjemnie. Nie stwierdziłem żadnych zwolnień czy zacięć w czasie grania, jedyne, co nieco denerwowało, to dość długie loadingi, jednakże u Ciebie nie powinny się one tak dłużyć, ponieważ masz dwa razy więcej ramu niż ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2007 o 14:36, des1og napisał:

Mam bardzo podobny komp do Twojego i na directx 7, rozdzielczości 1024x768 z detalami poustawianymi
na minimum/medium grało mi się bardzo przyjemnie. Nie stwierdziłem żadnych zwolnień czy zacięć
w czasie grania, jedyne, co nieco denerwowało, to dość długie loadingi, jednakże u Ciebie nie
powinny się one tak dłużyć, ponieważ masz dwa razy więcej ramu niż ja ;)

O, a ja myślałem że nawet na minimum mi nie odpali:P Więc jeśli moge wygodnie pograć to lece do MM, jest jakaś promocja i CoD 2 jest za 39 zł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 14:42, NuGGet napisał:

Więc jeśli moge wygodnie pograć to lece
do MM, jest jakaś promocja i CoD 2 jest za 39 zł:D


Grzechem byłoby nie kupić CoD''a 2 za taką cenę :) Więc gnaj czym prędzej do sklepu, żeby nie ominęła Cię okazja zagrania w jedną z najlepszych drugowojennych strzelanek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować