Zaloguj się, aby obserwować  
BaRt3K

Call of Duty 2

833 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2007 o 10:45, lisek412 napisał:

Mam call of duty 2 ale pirata


Było kupić oryginała.
2. Co jest zabronione: Piractwo
Użytkownikowi, który popełni jedno lub więcej z powyższych przewinień na FORUM grozi:
* nieodwołalne pozbawienie możliwości wypowiadania się w serwisie gram.pl
* powiadomienie właściwych instytucji lub organów o wykroczeniu/przestępstwie

Ban

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 15:45, Probos napisał:

Gratuluję zwycieskiego meczu :) A z karabinem snajperskim, jest tak samo jak w CS, trzeba być
do tego stworzonym :)


tak :) Ale też trzeba umieć grać i trzeba mieć chęć się nauczyć grać . Dopiero jak umię sie ,,likwidować " przeciwnikow w ruchu jesteś dobry :)

Ja osobiście wolę MP-44, najchętniej z nim gram, oraz Garanda, jeżeli

Dnia 24.06.2007 o 15:45, Probos napisał:

jestem aliantem.


Jak dla mnie broń jest cięzka . Załuję ze nie ma tak ajk w cod 1 ustawiania ognia. Wtedy na pewno częściej bym w nia grał

Dnia 24.06.2007 o 15:45, Probos napisał:

PS: Każdy headshot cieszy :P


TAK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To masz taki sam gust jak ja, też u Niemców MP 44 i Amerykanów Garand...Brytolami zależy, a u Rusków przeważnie Pepeszka, mimo iż ma rozrzut, ale nauczyłem się bić seriami, więc źle nie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1,1 GHz
512 mb RAM
Radeon 9600 xt 256mb
wndows xp home edition
28 gb wolnego miejsca na dysku ----
----> Pójdzie mi Call of Duty 2?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - instaluje COD 2, włączam, a nagle gra mi wywala do pulpitu z tekstem "poważny błąd" po czym otwiera konsole z milionam błędów! Przeinsatlowałem 4 razy i nic.
Z góry dzięki za odp. - darth 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 15:21, rysul napisał:

1,3 GHz
512 mb RAM
Radeon 9600 xt 256mb
wndows xp home edition
28 gb wolnego miejsca na dysku ----
----> Pójdzie mi Call of Duty 2?????


Procek słaby, reszta swoje wytrzyma...ogólnie będzie dobrze na średnich bądź wysokich detalach, o ile ustawisz wszystko pod DirectX 7.0 w opcjach, z DX 9.0 nie ma co kombinować na tym sprzęcie, za słaby.

darth16 - Jak wspomniał Probos, podaj sprzęt. Póki co mogę poradzić tylko zainstalować nowego DirectX''a, updejtnąć stery do karty grafiki i ewentualnie OpenGL(nie pamiętam czy przy CoD to tez się liczyło, ale że silnik obu części to engine Quake''a III to...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 04:22, Probos napisał:

To masz taki sam gust jak ja, też u Niemców MP 44 i Amerykanów Garand...Brytolami zależy, a
u Rusków przeważnie Pepeszka, mimo iż ma rozrzut, ale nauczyłem się bić seriami, więc źle nie
jest :D


jak sie nauczy grać pepeszą jest super :) To świetna broń na krótkie dystanse :) Tokariew też jest nawet dobry , ale w singlu , na multi nie preferuję go . Załuje ze brytyjczycy nie maja zdnych mapek snajperskich . Ich snajperka jest naprawde dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja może się podziele swoimi przeżyciami z COD2. Ogólnie jest super, misije są dobre, ale ciągle mam wrażenie, że COD jest lepszy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 12:12, darth 16 napisał:

Ja może się podziele swoimi przeżyciami z COD2. Ogólnie jest super, misije są dobre, ale ciągle
mam wrażenie, że COD jest lepszy. :D



Ale jak wszystkie cod-y mają ten sam minus są krótkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 12:12, darth 16 napisał:

Ja może się podziele swoimi przeżyciami z COD2. Ogólnie jest super, misije są dobre, ale ciągle
mam wrażenie, że COD jest lepszy. :D

Raczej masz rację (według mnie). W jedynce jest pasek zdrowia, co nie pozwala szarżować na wroga jak w jedynce. Celowniki w riflach są do... no do bani, nie dość że wielkie to zasłaniają pół ekranu... w CoD1 nie ma tego problemu. Ale ogólnie graj jest spoko, gram w wszystkie częśći CoD i nie narzekam na żadną, każda ma swoje plusy i minusy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie CoD2 jest cienki i daleko mu do świetnej CoD1, co wiecej KAŻDY element dwójki jest gorszy od poprzednika! Wymienie wady Call of Duty 2: grafika, sp, mp, kompletny brak realizmu i jeszcze by długo wymieniać :P Żeby nie było wymienie jeszcze zalety: wygodna konsola, ładny model Tygrysa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz mnie rozwaliłeś. Wadą Call of Duty 2 jest jej grafika?! Grafika w tym produkcie jest badzo dobra... no chyba, że grasz na renderowaniu DX 7.0, ale i tak w tym trybe jest o 100 razy ładniejsza od CoD1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować