Zaloguj się, aby obserwować  
BaRt3K

Call of Duty 2

833 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2007 o 23:06, Dipster napisał:

Ryan z tego co wiem to była jakaś misja na plaży lub coś w tym stylu...


to świetnie :) Gra jest pododno dosyc trudna , bowiem jak nam zabija kolegę to ten juz nie jkest zastepowany nowym ?

I czy grafika jest dosyć ładna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponownie sobie pykam w mp coda 2 :) Najbardziej lubie wersje 1.0 , 1.3 bardzo mniw wkurza . Jak sądzicie czy Mapka beltot j ( MP)est najlepsza dal snajpera? Bo ja uwazam ze tak silos jest bardzo dobratwierdza dla dobrego snajpera . Jak zawodzi karabin można ładnie sieknąc z ckm - u :) Dobre jest też to okienko obok gospodartswa ąłdnie można kampic ludzi w tym duzym domku z kikloma pokaojami i piwnicą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 14:25, Ryan Kam napisał:

Ponownie sobie pykam w mp coda 2 :) Najbardziej lubie wersje 1.0 , 1.3 bardzo mniw wkurza .
Jak sądzicie czy Mapka beltot j ( MP)est najlepsza dal snajpera?

Dla dobrego snajpera najlepsza jest każda mapa, ja osobiście jak jeszcze grałem biegałem z snipą niby thompsonem i jakoś strzelałem do innych bez "aim-u" .
Osobiście mapka duża jest, ale drzewa zasłaniają duże pole widzenia :/

Dnia 22.06.2007 o 14:25, Ryan Kam napisał:

Bo ja uwazam ze tak silos
jest bardzo dobratwierdza dla dobrego snajpera . Jak zawodzi karabin można ładnie sieknąc z
ckm - u :)

Oj moim zdaniem kiepska pozycja, jest się dość widocznym dla drugiego kaemu... może na nooby dobra kryjówka, ale kampić nie ma co moim zdaniem.
>Dobre jest też to okienko obok gospodartswa ąłdnie można kampic ludzi w tym duzym

Dnia 22.06.2007 o 14:25, Ryan Kam napisał:

domku z kikloma pokaojami i piwnicą .

Z tego domku mają cię na widelcu tak jak ty ich... tylko oni mogą się schować za ścianą a ty za bardzo nie masz gdzie. Też nie zbyt dobry pomysł dla lepszych graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dam kilka fotek

1. Przedstawia domek gdzie jest dobra pozycja do niezauwazalnego kampienia tych ,ktorzy są w silosie
2. widok z malego okiena , niesty pole ostrzału mocno ograniczone :(
3.Drugii domke rownie dobry , ale tu czescie wpadaj inni gracze :(
4. Ule gdzie ajk sie gra niemcem można sie nieżle zamaskować i kampic do tych z silosu.
( trzeba leżec i byc blisko uli )
5.Dobry domek do kampienai ludzi w duzym domu ( z piwnicami ) Jest rownież dobry widok na polankę i ruiny .

20070622212102

20070622212247

20070622212411

20070622212525

20070622212652

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie na na tej planszy najlepiej kampi się:
w piwnicy,
w budynku z małym okienkiem,
na tym zdjęciu zaznaczyłem także miejsce gdzie się dobrze kampi(dużo graczy biega pomiędzy tym miejscem a domem

20070622223107

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo rzadko biore snajperke najczęściej biegoam z thompsonem lub pepeshą snajperką lubie się pobawić np. w TD i CTF szczegulnie rosjanami w Stalingradzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 10:26, Bratek196 napisał:

Mam pytanie gdzie można kupić najtaniej cod 2 ?? bo jak patrze na niektóre sklepy to są po
chyba 79.90.


Podejrzewam, że na Allegro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 22:24, owczar4 napisał:

Heh to już wiem gdzie kryja sie cu niewidizalni snajperzy ktorzy zestrzeliwali mnie z mojej
ukochnaej wiezy :P



a no widzisz :) Wszystkoo wymaga malego szukania dobrych pozycji gdy znasz juz te stare . Jakie to zwidzienie jak nagle ktos pisze slowo na f .... :D

uchal tak do dosyc dobra pozycja , ale często idzie oberwać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 10:26, Bratek196 napisał:

Mam pytanie gdzie można kupić najtaniej cod 2 ?? bo jak patrze na niektóre sklepy to są po
chyba 79.90.


79.90 to jest normalne zdzierstwo, w tej chwili Call of Duty 2 można kupić za 19.90-29.90 zł. Jeżeli mieszkasz w dużym mieście to idź np. do Saturna, tam sa podobne i bardzo atrakcyjne oferty. Poza tym napewno Media Markt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 09:33, SHARP1990 napisał:

Ja bardzo rzadko biore snajperke najczęściej biegoam z thompsonem lub pepeshą snajperką lubie
się pobawić np. w TD i CTF szczegulnie rosjanami w Stalingradzie.

Pepesza to do sprayowania jest, nie lubię tej broni, gdyż można mieć zeza i wypruć cały magazynek i jakoś się uda zabić... ja tam pepeszy w ostateczności używam, wolę mosina (ale nie snipę :P) lub tą drugą pepeszę.

Thopson też jest dobry, ale w CoD 1 , gdyż w 2 uszczuplił mu się znacznie magazynek aż o 10 naboi... taka na krótkie dystanse do prucia dobra, wolę jednak m1 garanda <- dobry na każde okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamieszczam jescze kryjowki do mapki stalingrad ( pewnei znane juz starym doswiadzczonym weteranom mp cod2 :

1. Jest to dosyc dobra kryjowka do kampienia ludzi w duzym budynku z tym zniszczonym wejsciem . coż dosć dobra bo jak ktos w tym budynku cie zauwazy ( szczegolnie oswiadczony gracz) szybko zarobisz headshota:)
2. Trzeba tam wejsć i położyc sie na tych skrzyniach . ajk dla nnie kryojowka marna bo :

- ludziw wychodzacy z czerownego budynku moga cie szybko zalatwic bo leżysz i nie mozesz sie obrocić
- ludzie z budynku z ckm 30 jeśli usłyszą twój strzal ( oczywiscie jesli jest cicho) mogą cie łatwo sprzątnac

Coz jest za to ładny widok na cały dworzec :)

4. Kryjowka juz kiepska dla mnie . Mozna z niej łatwo kampic ludzi w bloku ( blok zaznaczony celownikiem ) , ale na krótko , bowiem nie mamy osłony pleców . jednkaze ciezko jest czasem trafic pzreciwnika będac w budnku i celujać w to miejsce .


3. Dobra kryjowka pozwalajać na kampienie ludzi w czerwonym bloku , pozostajac niezauważoinym jelsi w bloku jest tylko jedn człowiek . No coz jelsi jest wiece , nie warto stzrelać drugi raz jesli sie chybiło :)


20070623210548

20070623210750

20070623211116

20070623211301

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Campienie jest nooberskie, bez obrazy do tych, co preferują taki tryb rozgrywki, ale ja nie campie, chyba, że mam mało HP, jedynie wtedy, lub jak gram z karabinem snajperskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 19:00, patrYX93 napisał:

Thopson też jest dobry, ale w CoD 1 , gdyż w 2 uszczuplił mu się znacznie magazynek aż o 10
naboi... taka na krótkie dystanse do prucia dobra, wolę jednak m1 garanda <- dobry na każde
okazje.


Na początku też używałem M1 i M1 Carbine, ponieważ dobrze mi się z nich strzelało, ale po czasie przerzuciłem się na automat stzrelałem z BAR, ale mi nie wychodzio wię pozostał Thompson który jest szybkostrzelny i to jest jego wielki plus no minusem jest magazynek, marna 20-stka, ale idzie z tym żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a no prawda :) ostatnio grajac ładnie sie jeden wyladował na mnie :) A i wcale sie nie obrażam :) Wiesz dla mnie uczucie bycia snajperem jest bardzo fajne , i tak headshoott bardzo mi poprawai humor . Ale karbinme snajperskim tzreba umiec grać ! bo teraz to nic zabic kolesia siedzącego lub stojacego , trzeab w ruchu go ustrzelic :) No cóż wtedy satsfakcja jest ogromna :)

Przed chiwla maialenm fajny meczyk , 2 vs 2 . Ale była sieka :) Normalnie łeb w łeb szliśmy , ale w końcu dało sie wygrać :)

Zamieszaczm tu fotke fajnego miejsaca w stalingradzie gdzie można fajnie unieszkodliwiać przeciwnków :)


L0RENS oczywiscie ! moje zdjecia są z mapek mutliplayer :)

20070623221004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycieskiego meczu :) A z karabinem snajperskim, jest tak samo jak w CS, trzeba być do tego stworzonym :) Ja osobiście wolę MP-44, najchętniej z nim gram, oraz Garanda, jeżeli jestem aliantem.
PS: Każdy headshot cieszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować