Zaloguj się, aby obserwować  
BaRt3K

Call of Duty 2

833 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2007 o 18:38, Ryan Kam napisał:

Carentan mi pasuje :)

No to spoko, z tym, że mój nick to ^8Az^5.^8Real (ta ósemka to kolor aliantów w zależności od mapy-ale to na pewno wiesz) Ogólnie to Az.Real

Dnia 21.04.2007 o 18:38, Ryan Kam napisał:

Teraz kilka pytań jaką masz wersje

Oczywiście 1.3 przystosowana do większości serwów :)

Dnia 21.04.2007 o 18:38, Ryan Kam napisał:

ja bd mógł szpilnac dzis około 9 , lub jutro :)

Ja raczej dzisiaj już nie, za godzinkę wybieram się do dziewczyny i nie prędko wrócę- jutro będę raczej wolny po południu.

Dnia 21.04.2007 o 18:38, Ryan Kam napisał:

Pzodro

Również Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 09:56, Ryan Kam napisał:

Oj powiem ci ze przerzuceni sie z et na cod 2 daje duzą rożnicę ;)

Aby nacieszysz sie callem na w mairę graficznie dobrych wyamganauich , musisz mieć kompa podobnego
do mego , a by na najwyzsztch dwa razyu lepszego :)

zapomniałem dodać , jak masz neta z neostrady to serwer ona też stworzyła .;)
I mozesz na to wejsc .
A i w coda gra wiecej ludzi niż w cs s :)

Kompa mam dobrego 1536RAM grafike Radeona X1900XT (czy jakoś tak mam na grafice 512RAM)a reszta to podobnie rocesor Pentium4itd.pujdzie mi nanajwyższych wymaganiach ale mam neta słabego z sieci i lipa troche ale dam rade.I gram też w F.E.A.R combat i wszystkie CSy i wydaje mi sie że to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja gdzieś za tydzień powrócę do CoD''a 2.Na razie go odinstalowałem,bo kompa bd miał zmienianego,ale gdzieś za tydzień już będę mógł grać,to sobie poszpilamy przez neta =))

Pozdrawiam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki Ganh1 - nie ma sie czego bać :) Wetran jest dobry aby poćwiczyc przed prawdziwą rozgrywka w sieci :)

JAmamaPieCiTY - bedzie śmigało jak nie wiem co :)

Kryszek - u ciebie również i trzymam kciuki :)

patrYX93 - spróbuję byc o godzinie 5 , i tam musimy ustalic na jakim serwie będziemy grac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To po sparze z Ryanem zapraszam na spar ze mną Kryszku... :)
Ryan idę trochę potrenować, wczoraj nie grałem pewnie zapomniałem którym się strzela <rofl> . Ja też sprobuje być o 5, jeśli nie pójdę na rower potem to powinienem być.

Jaki Ganh1-
Czego tu się bać, jeśli nie przejdziesz jej na wecie to nie masz co marzyć o grze w sieci (chyba że tam będziesz trenował, ale statystyki będziesz miał słabe i możesz się zniechęcić szybko). I taka mała rada, jak grasz któryś raz z kolei nie wczuwaj się w samą grę tylko zapamiętuj skrypty; dzięki nim będziesz wiedział gdzie są wrogowie. W multi za to przydaje się zapamiętanie respów ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 12:33, Grzema napisał:

ja przeszedłem COD 2 około 4 razy na każdym poziomie trudności oprócz ostatniego

No widzisz, ostatni jest jednym z najfajniejszych :D. Aha i mów CoD2 bo of nikt nie pisze dużą literą raczej... sory za drobiazg. I jak mówiłeś, że przeszedłeś około 4 razy, to w końcu ile? Bo około 4 to może być 3,5 nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 12:22, patrYX93 napisał:

To po sparze z Ryanem zapraszam na spar ze mną Kryszku... :)



No ja już w sobote o ile zdążymy złożyć kompa poinstalować wszystkie rzeczy itd.,to zagram:P(tylko bd musiał pozukać odpowiednich sterów,bo bd miał 8800 GTS,a mam nadzieje,że grając w CODA nie ma żadnych błędów przez tą karte:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam coda przeszedłem moze z 5 razy ale na łatwym , normalnym i prawie cał gre na weteranie ( nie preszłem 2 kampani amerykańskich bo miałem już co innego do grania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Może mi ktoś powiedzieć co to jest "losing key packets"? Czasami punkbuster wyrzuca mnie z serwerów pokazując ten komunikat... Oczywiście CoD2 oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji, dodam od siebie, że moim zdaniem poziom -veteran- przy poziomie trudności na pierwszym lepszym serwerze (multi) to pryszcz ^^, ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dincoo

Więc tak, problem leży po stronie łącza, tak jest czasem z niektórymi serwami. Nie CD-key oczywiście, bo on jest dobry.

Multi jest stosunkowo łatwe, tylko trzeba umieć grać. Najlepiej biegać Niemcem i strzelać headshoty z mp40 (bardzo dobra broń, mp44 jest wg mnie noobskie- mp40 bije go na głowę.
Zaś jeśli chodzi o Amerykanina- zawsze możesz użyć uniwersalnego m1 garanda- w każdej sytuacji można nim walczyć, jeżeli zaś lubisz biegać po mapie i pruć do nich z bliska to thompson. Jeśli zaś kampić to snipa, ale ja używam jej zawsze i biegam z nią, taka moja wola :) Jest jeszcze bar, też dobry ale mało mobilny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 12:28, deput666 napisał:

Mam pytanie.
mam komputer p4 1,6 ghz , 256 megabajtów RAMu i akrtę graficzne gf2 mx 440 64 mb VRAM , czyli
teoretycznie spełniam minimalne wymagania gry. TEORETCZNIE , podkreslam , gdyż mam problemy
z płynnascią rozgrywki. To jest tym śmieszniejsze , żę w niektórych misjach gra chodzi mi pięknie
i płynnie , zaś w innych tak się tnie , że prawie w ogóle nie daje się grać ... Prosze o pomoc.
Z góry dziękuje.


ja mam 1gb 7600gt i 3400mhz i nieraz mi się tnie a więc nie marudź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.04.2007 o 21:00, patrYX93 napisał:


Multi jest stosunkowo łatwe /.../



No w multi dobry byłem,mi najlepiej się grało snajpą,thompsonem,k98,i m1a1 carbine(tak ta ostatnia się nazywała chyba:P) Ja z reguły preferuje riflami grać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Call Offa przeszłem na weteranie.Gra jest banalna ale wciągajaca.Teraz powstało Call Of Duty3 to moze być dopiero ciekawe.Takiego typu gra konkuruja z Medal Of Honor czy Far Cry.Ale Call dominuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2007 o 08:58, Kryszek napisał:

No w multi dobry byłem,mi najlepiej się grało snajpą,thompsonem,k98,i m1a1 carbine(tak ta ostatnia
się nazywała chyba:P) Ja z reguły preferuje riflami grać:P

Dochodząc do kwestii broni, każda jest dobra na inny styl gry, ale ja zazwyczaj dostosowuje ją do bitwy. Np jeśli jest duża mapa i mało osób, to oczywiście że snipa, ale kiedy jest już mała i dużo osób to BAR albo Thompson. Czasem używam m1 garanda, ale już m1a1 nie umiem się kompletnie posługiwać :(
To tyle o stronie Aliantów, teraz trochę o Niemieckiej. Otóż jest wielofunkcyjny mp44 ale ja nie lubię go, bo można zabić każdego praktycznie z średnich i bliskich odległości (dobry headshot i nawet z daleka padnie) wolę za to biegać z mp40, bardzo dobra broń do starć bliskich (to za sprawą amunicji) i jakiś zawsze można od trupa wziąść czy snipe czy coś żeby siać z daleka. Czasami bawię się z rifle, ale to głównie na serwarach specjalnie do tego stworzonych (only rifle) bardzo fajnie się gra, jeden strzał zazwyczaj i przeciwnik ginie. Ogólnie Polecam też snipę, trochę ma inny celownik, ale da się przyzwyczaić. Shotguna nie polecam, a to za sprawą tego, że otrzymał nazwę nOOb gun- chyba więcej tłumaczyć nie muszę? W extremalnych sytuacjach polecam też gehwera 45 (czy jakoś tak) aby siać z dość dalekich odległości w innych.
Została nam jeszcze tylko do omówienia jedna sprawa, pistolety. Jeśli lubicie dużo ginąć to polecam zabieranie go na ataki, najczęściej służy on do szybszego przemieszczania się na mapie, czasem w sytuacjach 1:1. Ogólnie najlepszym z nich jest webley, ale ma długi czas przeładowywania, colt też jest dobry ale ma mało w magazynku, no i jeszcze luger, ale celujcie w niego w łeb bo ma strasznie słabą amunicję która nic praktycznie nie robi po jednym strzale. Ew możecie walić z kolby, to też dobry sposób na walkę 1:1 i bliskie starcia, np zaczaić się do wroga od tyłu. Pozdrawiam, Az.Real! (taki mam nick po sieci w CoD2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2007 o 09:11, patrYX93 napisał:

mała i dużo osób to BAR albo Thompson. Czasem używam m1 garanda, ale już m1a1 nie umiem się
kompletnie posługiwać :(


To widzę,że Ty tak jak ja jesteś kaleką:P Ja za to garandem nie umiem,bo jakoś tak wolno mi strzela cholerstwo:P Ile razy poszło takie soczyste mięcho,jak miałem garanda,bo przypadkiem go wziąłem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować