Zaloguj się, aby obserwować  
BaRt3K

Call of Duty 2

833 postów w tym temacie

Ja też bardzo lubie COda 2 bo pykam w multi i jest świetnie w Axis z broni to lubie snajperke, kar98k, mp40 a w Allies Thompson(ulubiony), M1Garand, Springfield a u Rusków to Mosin-Nagant(bez i z lunetą) ppsh, i nigdy nei gram Shotgunem (Pompą) bo to jest Noobowanie :) Pozdrawiam wszytkich fanów CoD 2 MP.:)

P.S. - Mój nick w grze to >AuB<R3xxx4R :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 14:15, PAPISHON napisał:

To teraz mnie rozwaliłeś. Wadą Call of Duty 2 jest jej grafika?! Grafika w tym produkcie jest
badzo dobra... no chyba, że grasz na renderowaniu DX 7.0, ale i tak w tym trybe jest o 100
razy ładniejsza od CoD1.


grafika jest bardzo nie realistaczna, wyglada tak dziwnie, sztucznie. Może i ma lepsze efekty cząsteczkowe ale ogólnie moim zdaniem prezentuje sie gorzej

jeszcze co do mp, to jest on prosty i dobry dla początkujących sieciowych graczy, każdy może tam wymiatac na rifle przez zjebane hitboxy, ogólny no recoil psuje kompletnie satysfakcje z gry :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tu się mylisz. Ja jestem bardzo dobry w CoD1, ale w CoD2 troszeczkę lamię... np nie potrafię upolować skaczącego przeciwnika z snajperki, Thompson strasznie według mnie jest trudny do opanowania... ale MP44, cudo! Panowie cudo!. Jakie headziki z tego idą. Jak mam wybierać rifle, albo MP44 wolę MP44, jakoś wydaje mi się, że jest celniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 15:23, PAPISHON napisał:

I tu się mylisz. Ja jestem bardzo dobry w CoD1, ale w CoD2 troszeczkę lamię... np nie potrafię
upolować skaczącego przeciwnika z snajperki, Thompson strasznie według mnie jest trudny do
opanowania... ale MP44, cudo! Panowie cudo!. Jakie headziki z tego idą. Jak mam wybierać rifle,
albo MP44 wolę MP44, jakoś wydaje mi się, że jest celniejszy.


gram w CoD1 od 3 lat i jak wszedłem na serwa CoD2 to snajpą potrafiłem 2-3 zabić podczas rundy, natomiast w jedynce jestem lama na rifle. Zgodze się co do do STG, wymiata bardziej niż w CoD1 (przez no recoila) natomiast BAR stracił na znaczeniu i jest dużo gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoD2
Zalety
walka i wrażenia związane z nią
klimat
Wady
KRÓTKA (dlatego jej nie kupiłem)
prosta (idiotyczny system obrażeń)
czołgi (czemu niemcy mają przez większośc gry te nieszczęsne panzer II?)

CoD2 to fajna gra tylko krótka i prosta a ja takich nie lubie więc...
Co do multiplayera: jak ktoś pierwszy raz gra przez sieć to by mu się nawet saper na dwóch podobał ;) CoD2 nawet się nie umywa do MoH a co dopiero do Wolfa ET.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 10:55, gogiell napisał:

CoD2
Zalety
walka i wrażenia związane z nią


o.k

Dnia 31.07.2007 o 10:55, gogiell napisał:

klimat


no cóż ja tu kliamtu za wiele nie czulem po za misja w normandi xD

Dnia 31.07.2007 o 10:55, gogiell napisał:

Wady
KRÓTKA (dlatego jej nie kupiłem)


na jakim poziomie grałes ? Jesli na łatwym zgoda krtoka , na weteranie jest długa i ciężka

Dnia 31.07.2007 o 10:55, gogiell napisał:

prosta (idiotyczny system obrażeń)


Powiem tak to daje wieksza swobode :) Na latwym, mozna pobawic sie w super bohatera !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra że jest trudna tylko lubie jak jest "naturalnie" długa, a nie że twórcy dali super poziom trudności z serii "Save & Load" który sztucznie przedłuża grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 21:29, gogiell napisał:

Dobra że jest trudna tylko lubie jak jest "naturalnie" długa, a nie że twórcy dali super poziom
trudności z serii "Save & Load" który sztucznie przedłuża grę.


No coż poweim cie ze lubie to sobie szpilnać aby sie odstresowac . W tej grze przktycznie sie nie mysli ( na łatwym ) jedziesz i strzelasz . reazlim jest zerowy ;(

Najpierw kupilem sobie cod2 ( zachywi nie widziałem jesze nigdy takiej gry )
Potem kupilem cod deluxe . I co jedynka dla mnie była lepsza ciekawsza i fajniejsza . Misje był naprawde ciekawe ( nawet te czolgowe )

A wieć dwojka na to aby sie odpręzyc
Jedynka na myślenie :)

Pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Call of Duty 2 jest mniej efektowny od jedynki. Fakt, szturm na plażę jest całkiem niezły (podobały mi się w nim dwa elementy: gdy jesteśmy oszołomieni, a obok nas płoną ludzie i gdy można rozwalić jakiegoś żołnierza na półce skalnej, to wtedy on tak fajnie spada wraz z workami z piaskiem), niezła jest również misja z przechodzeniem przez rury, ale nic mi nie zastąpi szturmu Stalingradu. Pamiętam, że jak pierwszy raz grałem, niezbyt wiedziałem co robić, bo zawsze dostawałem tylko trochę amunicji, a chciałem broń. Jednak dwójkę przeszedłem już bodaj trzy razy. Dlaczego? Bo ma fajną grafikę (świetnie odwzorowane modele żołnierzy i efekt rozprzestrzeniającego się dymu), ciekawe sekwencje obronne (obrona na farmie) i ciekawie zaprojektowane, urozmaicone i wcale nie tak krótkie jak np. w Pacific Assault misje. Ogólnie jestem skłonny postawić 8+/10 z racji średniej długości SP i małej innowacyjności, a także potężnego kopa, jakim uświadczało nawet demo jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie w callu 2 wszystko jest raczej ok gra się bardzo miło tylko ludzie z WH lub inymi hackami potrafią skutecznie popsuć zabawe.
Tak pozatm jak ktoś szuka ludzi do klany to ja chętnie troche juz gram więc słaby nie jestem :P
kontakt: gg 5766073

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm , bardzo sie cieszę że coś sie dzieje w tym temacie , bo jestem fanem call of dyty ( pomimo że gralem tylko w 2 )

CoD2
Zalety
walka i wrażenia związane z nią
**tu również sie z tobą zgodzę

Dnia 31.07.2007 o 10:55, gogiell napisał:

Wady
KRÓTKA (dlatego jej nie kupiłem)

**to sobie zagraj na WETERANIE ;)

Dnia 31.07.2007 o 10:55, gogiell napisał:

czołgi (czemu Niemcy mają przez większość gry te nieszczęsne panzer II?)

** jak to przez większość gry - te czołgi występują głównie w Rosji ( ale to brzmi ) , a w dalszej części rozgrywki (patrz Brytyjczycy i Amerykanie) występuje może 4 , 5 Tygrysów - ale to nic w porównaniu z 27 misjami !!

Dnia 31.07.2007 o 10:55, gogiell napisał:

Co do multiplayera: jak ktoś pierwszy raz gra przez sieć to by mu się nawet saper na dwóch
podobał ;) CoD2 nawet się nie umywa do MoH a co dopiero do Wolfa ET.


Nie podoba Ci się ta gra więc tak mówisz . Zgodzę się z Tobą jeżeli trochę pograsz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 13:29, timon 111 napisał:

> czołgi (czemu Niemcy mają przez większość gry te nieszczęsne panzer II?)
** jak to przez większość gry - te czołgi występują głównie w Rosji ( ale to brzmi ) , a w
dalszej części rozgrywki (patrz Brytyjczycy i Amerykanie) występuje może 4 , 5 Tygrysów - ale
to nic w porównaniu z 27 misjami !!


4-5 ? a misja "czołgowa" u brytoli to co ?

Dnia 03.08.2007 o 13:29, timon 111 napisał:

> Co do multiplayera: jak ktoś pierwszy raz gra przez sieć to by mu się nawet saper na dwóch

> podobał ;) CoD2 nawet się nie umywa do MoH a co dopiero do Wolfa ET.

Nie podoba Ci się ta gra więc tak mówisz . Zgodzę się z Tobą jeżeli trochę pograsz ;)


cod2 mp jest dobry dla amatorów gier sieciowych i tylko dla nich. Prosty i chorobliwie nudny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Panzerów II to to jest bezsens że tak słabego czołgu nie da się rozwalić od przodu. Oczywiście obniżyło by to grywalność ale dałoby się dać inny czołg...

ransly

Zgadzam się z tobą co do trybu MP. Wczesniej pisałem że jeżeli po raz pierwszy grasz w sieciówki to cię wszystko urzeknie i to się niektórym podoba ale 2x lepszy jest ET.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym poście odniosę sie do kilku innych :
Krystian-03 i masterHADES , jeżeli chcecie wpadnijcie na Ecotel Boleslawiec (jeżeli jest tylko dostępny to tam gram)
IP : 212.160.178.50:28960

PAPISHON , Do thompsona trzeba mieć ręke , i jak już się nauczysz nim grać to można robić niezłą rzeźnie ];->
MP 44 nie lubię w ogóle wrrr... na szczęście mało moich znajomych nim gra .

masterHADES to fakt że ludzie z WH skutecznie psują zabawę , ale jest na szczęście coś takiego jak kick lub ban ;D Ale WH to i tak nic w porównaniu z AimBotem...ci co ich używają to są dopiero sku.......rczybyki

I dodaje 3 screeny ( mój nick to -=|D@C|=-Luc@$ ;D )

20070803135018

20070803135035

20070803135051

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.08.2007 o 13:46, ransly napisał:

4-5 ? a misja "czołgowa" u brytoli to co ?


Jak sam zauważyłeś jest to mija "czołgowa" , a ja mówię o pozostałych 25(fakt mój błąd że tego od razu tego nie zaznaczyłem)

Dnia 03.08.2007 o 13:46, ransly napisał:

cod2 mp jest dobry dla amatorów gier sieciowych i tylko dla nich


yhy....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wole bardziej TAKTYCZNE ET niż Team-Deadmatch w CoD. Jakoś wolę pracę zespołową i ratowanie ludzi strzykawą medykiem a nie takie strzelanie dla strzelania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 14:12, FerraEnzo napisał:

Kazdy szanujacy sie gracz gra zwlaszcza w mp,na renderowaniu DX.7.

Eee? Po co mi to mówisz? Ja nie gram na rednerowaniu DX 9.0 tylko DX 7.0... Naprawdę nie wiem po co ten post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 14:12, gogiell napisał:

Ja wole bardziej TAKTYCZNE ET niż Team-Deadmatch w CoD. Jakoś wolę pracę zespołową i ratowanie
ludzi strzykawą medykiem a nie takie strzelanie dla strzelania...


Akurat na tym servie ( to jest ecotel bolesławiec) również są funcje i i najwięszym skarbem dla drużyny jest saper , medyk i artyleżysta - ma możliwość wezwania artylerii no ;)
I pomimo że staram sie mieć jak najwięcej fragów to tylko dla tego aby przynieść zwycięstwo mojemu team''owi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować