Zaloguj się, aby obserwować  
Jolanta2004

FRATER

806 postów w tym temacie

Cześć! Czy wreście mógłby ktoś pomóc z problemem po rozwaleniu 1 swiątyni dusz. No bo ja mam nadal tą książkę Murberga i prubowałem ją dać po jej znalezieniu, po otworzeniu zamku i po dostaniu i przed do lochów.
Ale nic. Nadal nic. Cały czas ten problem. Może ten ktoś kto przechwala się, że ukończył gre podzielił by się z nami swoją wiedzą na ten temat. jaka ma być ta kombinacja, kiedy oddać księgę i jak odblokować Etiopię.
i wcale nie pomoga podchodzenie do alchemika, on zachowuje się jak ślepy i głuchy. nie ma cutscenki i nic podobnego. Kiedy ta osoba, która napisała, że tak było podeszła z tą księgą do alchemika. Proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśłi dobrze pamiętam, to książkę znajdowało się w pierwszej jaskini. Później trzeba znaleźć drugą i tam jest to coś, co jak się na to wejdzie, to pojawia się tekst ze wspomnieniami jakiejś osoby. :P Mam nadzieję, że wiesz, o co chodzi. :D I chyba dopiero później należy udać się do Alchemika. :)
Jeśli się mylę, to proszę o poprawienie. :) Ale chyba jest tak, jak napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 21:20, Ziomal X napisał:

Cześć! Czy wreście mógłby ktoś pomóc z problemem po rozwaleniu 1 swiątyni dusz. No bo ja mam
nadal tą książkę Murberga i prubowałem ją dać po jej znalezieniu, po otworzeniu zamku i po
dostaniu i przed do lochów.


Ja mialem ten sam problem. Po te ksiege nie chcial sie zglosic nikt z Bractwa, wiec chodzilem z nia przez caly etap w Lochach Zamkowych. Później zabiłem Demona, zabrałem jego duszę i zamknałem Studnie Dusz. Pojawil sie komunikat, ze juz wiecej tam nie wroce. Przenioslem sie wiec do Bractwa, dostalem juz nawet zadania do etapu w Etiopii, ale zamiast byc tam przenieiony wciaz wracalem do Zamkowych Lochow. Napisalem o tym na forum CD Action tego samego dnia dostalem maila z Rebelmind, zebym podeslal ostatniego save z gry to oni postaraja sie cos poradzic na ten problem. Wyslalem im tego sava, ale odpowiedzi jeszcze nie dostalem, bo to wczoraj bylo.

Niemniej jednak ja zrecenzowalem te gre dla jednego z serwisow internetowych. Powiem tak: Ocena, która wystawił GOL jest spooooooooooro wyższa od tej jaką ja tej grze wystawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 22:02, Wojman napisał:

Ja mialem ten sam problem. Po te ksiege nie chcial sie zglosic nikt z Bractwa, wiec chodzilem
z nia przez caly etap w Lochach Zamkowych. Później zabiłem Demona, zabrałem jego duszę i zamknałem
Studnie Dusz. Pojawil sie komunikat, ze juz wiecej tam nie wroce. Przenioslem sie wiec do Bractwa,
dostalem juz nawet zadania do etapu w Etiopii.


Niewątpliwie jest to dość czesto spotykany bug. Kilka osob wczesniej tez wspominalo o nim.
Umiesc prosze link do watka z for cd-a, byc moze kiedy inni wysla save''y z tym bugiem sprawa
sie ruszy. Poki co nie mam pojecia jak temu zaradzic.

Dnia 19.09.2006 o 22:02, Wojman napisał:

Niemniej jednak ja zrecenzowalem te gre dla jednego z serwisow internetowych. Powiem tak: Ocena,
która wystawił GOL jest spooooooooooro wyższa od tej jaką ja tej grze wystawiłem.


Tak.. powiedzenie, ze to rewolucja w h&s jest dalekie od stanu faktycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 22:22, recik napisał:

Niewątpliwie jest to dość czesto spotykany bug. Kilka osob wczesniej tez wspominalo o nim.
Umiesc prosze link do watka z for cd-a, byc moze kiedy inni wysla save''y z tym bugiem sprawa
sie ruszy. Poki co nie mam pojecia jak temu zaradzic.


Problem zglosilem na forum, ale maila dostalem prywatnego. A wspomniany topic na FA masz pod tym adresem: http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?t=14906&postdays=0&postorder=asc&start=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 19:21, Soldatowy napisał:

Dzieki elwro udalo sie :) heheh nie umiem przejsc tej samej bariery co janc a nie znam angielskiego
pomocy!!

Musisz podejść ostrożnie prawie do samej bariery i "zastrzelić" trzy wężowe figurki stojące za bramą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiesz, że... #1:

aby pozbyc sie magicznej bariery:
1. zabij "bossa"
lub/i
2. zniszcz kamienne figurki kobr, ktore stoja na jasnoniebieskim polu na ziemii (pole aktywacji - to samo, co po zamknieciu studni dusz)


x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spox! Dzięki wszystkim, a problem polega na tym, że nie wziełęm I księgi tylko tą druga jak wtedy jest to czyjes wspomnienie. Naszczęście mam wczyta jeszcze z przed zamku. A ta pierwsza jaskinia też jest przed zamkiem gdzieś. tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 22:21, holo napisał:

Jakie są bonusy za ukatrupienie wszystkich potworów na levelu?



Dostajesz jeden punkt do dodania do statystyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 22:21, holo napisał:

Jakie są bonusy za ukatrupienie wszystkich potworów na levelu?


To zalezy, czy masz wersje gry z zainstalowanym patchem. Jesli tak,
to po zabiciu wszystkich dostaniesz jeden punkt doswiadczenia, ktory
mozesz przydzielic do dowolnej cechy postaci (sily, zrecznosci, wiedzy
tajemnej lub zywotnosci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 22:41, recik napisał:

> Jakie są bonusy za ukatrupienie wszystkich potworów na levelu?

To zalezy, czy masz wersje gry z zainstalowanym patchem. Jesli tak,
to po zabiciu wszystkich dostaniesz jeden punkt doswiadczenia, ktory
mozesz przydzielic do dowolnej cechy postaci (sily, zrecznosci, wiedzy
tajemnej lub zywotnosci)

aż jeden punkt.. no no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HEJ MATIZ 123! Czegoś jednak nie zrozumiałem. Są dwie księgi jedna w tej jaskini przed, która znajdujesz 3 strzelców i jest to wpsomnienie, a gdzie druga, o której wpominasz, że jest w pierszej jaskini przecież tam przy Zamku jest tylko jedna jaskinia, chyba, że w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc mógłbyś podać, gdzie znaleść tą pierwszą księgę. Bo tą drugą juz wiem, w tej jaskini gdzie napisałem, ale GDZIE JEST TA PIERWSZA KSIĘGA!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jedyny kod jaki znam to kombinacja:
Alt + Ctrl + F6*.
Wtedy wyskakuje okno i jedyny znany mój kod to:
immortal- nieśmiertelność
mortal- wyłącza nieśmiertelność.

Poprubujcie innych kodów może uda wam się znaleść jakiś kod.

* ta kombinacja nie działa po patchu 1.1. i innych( choć tych narazie nie ma) - to dla tych, którzy o tym mogli niewiedzieć, że patche blokują cheaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować