Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2009 o 21:18, gorn63 napisał:

Gdzie w Egipcie znaleźć dużo,dużo duchow?Bo potrzebuję pelna ektoplazme,a mam 0 jak narazie.A
moze sa jednak w Grecji?


Na poczatku egiptu w bibliotece masz sporo duchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 21:02, kreciuch napisał:

żeby mody wrzucić to trzeba najpierw użyć kreatora modów. W nim ustawić folder CustomMmps
do którego wrzucamy mody. Potem dopiero dajemy na grę własną i heja:)

P.S. to było tak powiedziane w dużym skrócie. Jutro znajde czas to napisze instrukcję
krok po kroku jak tego dokonać bo dzisiaj mi się nie chce;p


już dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak skopiuję sobie profil postaci z Titan Quest na pendrive, później zacznę nią lecieć Immortal Throne to będę mógł później wrzucić tą postać z profilu i grać normalnie w podstawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 22:29, Gumiś2 napisał:

Jak skopiuję sobie profil postaci z Titan Quest na pendrive, później zacznę nią lecieć
Immortal Throne to będę mógł później wrzucić tą postać z profilu i grać normalnie w podstawkę?


Postacie z podstawki trzeba importować do dodatku bo inaczej nie chodzą. Jak chesz to nie musisz kopiowac nawet tylko zostawic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A będę potem mógł grać tymi postaciami w multiplayera Titan Quest (nie wiem, czy IT ma oddzielnego, za MP wezmę się po singlu) ? A da się rozpocząć IT nową postacią z 1 lvl-em ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 22:37, Gumiś2 napisał:

A będę potem mógł grać tymi postaciami w multiplayera Titan Quest (nie wiem, czy IT ma
oddzielnego, za MP wezmę się po singlu) ? A da się rozpocząć IT nową postacią z 1 lvl-em
?


No oczywiście. ze się da :) Jak masz Immortal Throne to płytkę z podstawką, będziesz tylko używał do instalacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze jedno.

Jak zbalansowali ten poziom trudności, tzn. pomiędzy tym, że raz zacznę sobie nową postacią, a raz dajmy na to 60-levelowym wojakiem? Szkoda, bo pożyczyłem koledze TQ, a on wyjechał na ferie i miałem nadzieję coś pokombinować z IT.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 22:43, Gumiś2 napisał:

No to jeszcze jedno.

Jak zbalansowali ten poziom trudności, tzn. pomiędzy tym, że raz zacznę sobie nową postacią,
a raz dajmy na to 60-levelowym wojakiem? Szkoda, bo pożyczyłem koledze TQ, a on wyjechał
na ferie i miałem nadzieję coś pokombinować z IT.


W sumie różnica między podstawka a dodatkiem polega na dodaniu nowych itemów i nowej krainy. A co do róznicy w poziomach trudności to ciężko mi coś powiedzieć, bo ja zacząłem przygodę z IT

Dnia 20.01.2009 o 22:43, Gumiś2 napisał:

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam znowu. Miałem coś dawno temu odowodnić i się nie udało bo gra jest niestabilna. Nie mam pojęcia jak to naprawić..... titan mi się wyłącza tak bez powodu, jak eq prubuje zmienic jak zaczynam potworka atakować..... nabiłem tak 9 lvl i mi się odechciało ;) jak macie jakies pomysły to napiszcie albo dajcie jakiegoś linka do sciągnięcia. Wcześniej grałem bez dodatku więc poszukajcie jak coś bez niego. z góry dzięki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 08:19, Qupeek napisał:

Witam znowu. Miałem coś dawno temu odowodnić i się nie udało bo gra jest niestabilna.
Nie mam pojęcia jak to naprawić..... titan mi się wyłącza tak bez powodu, jak eq prubuje
zmienic jak zaczynam potworka atakować..... nabiłem tak 9 lvl i mi się odechciało ;)
jak macie jakies pomysły to napiszcie albo dajcie jakiegoś linka do sciągnięcia. Wcześniej
grałem bez dodatku więc poszukajcie jak coś bez niego. z góry dzięki ;P


przeinstaluj grę, ewentualnie zrób skanowanie systemu bo może masz jakieś wirusy. Można też użyć CCleaner do wyczyszczenia windowsa z różnych śmieci. Jak to nie zadziała to przeinstalować system i wtedy to juz musi działać. No chyba że masz uszkodzonego kompa to już inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.. Chciałem Was prosić o jedną informację. Przeglądnąłem forum i zastanawiam się co żle robię. Gram z synem i i mamy poziom 31 a nie mam gdzie kupić takiego wyposażenia jak opisujecie na forum... Zauważyłem że przy poziomie 30 posiadacie bardzo dobre wyposażenie i macie dużą siłe ataku. Co źle robię? .. Dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 12:15, Piterus_Von_Drackus napisał:

Często też się odwiedza po kilka razy te same miejsca czekając aż się coś dobrego dropnie
:)


Dziękuję Wam za wskazówki... Nie domyślałem się żeby odwiedzać ponownie stragarzy... Czyli rozumiem że musimy się cofnąć do wcześniejszych sklepów... Sprubóję tak zrobić... Gramy z synem w single playera... trochę mu pomagam... podobają mu się przygody takie jak w tej grze... sam jestem zafascynowany grą.. grafika, sceneria, ciekawe zadania, krainy, itd.. Dzięki za wszystkie wskazówki... Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2009 o 15:06, maccc1976 napisał:

Dziękuję Wam za wskazówki... Nie domyślałem się żeby odwiedzać ponownie stragarzy...
Czyli rozumiem że musimy się cofnąć do wcześniejszych sklepów... Sprubóję tak zrobić...
Gramy z synem w single playera... trochę mu pomagam... podobają mu się przygody takie
jak w tej grze... sam jestem zafascynowany grą.. grafika, sceneria, ciekawe zadania,
krainy, itd.. Dzięki za wszystkie wskazówki... Pozdrawiam..


hmm... chyba nie o to chodziło Piterusowi... chodziło mu raczej, aby kilka razy pochodzić na stworki w tym samym miejscu, aby zdobyć więcej doświadczenia i mieć wiekszą szansę na to, że wypadnie cos dobrego... oczywiście u handlarzy można kupic trochę dobrego sprzętu, ale jeżeli szukasz rzeczy epickich (niebieskich), to nie da się ich nigdzie nabyć... trzeba znaleźć w single na potworkach/skrzynkach/kulach po bossach, lub w internecie- ale tam panoszą się cheaterzy i trzeba uważać na to, co się kupuje/dostaje... również wiele przedmiotów rzadkich (zielonych) wypada tylko z potworów, a często są one mocniejsze od tych, które nabywa się w sklepach, albo nawet od niektórych epickich- jednak na normalnym poziomie trudności zbieranie takich zielonych rzeczy nie jest aż takie ważne, doskonale można poradzić sobie bez nich, ich prawdziwa siła ujawnia się dopiero na legendarze...

P.S: Czy gracie w Titana z dodatkiem IT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yoł wymiatacze ;]

Mam prośbę, proszę napiscie po krótce jak wgrać tego moda xmax x3, i skąd go pobrać... szukam i szukam i znaleźć nie mogę... :{

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować