Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2008 o 20:33, burczynski napisał:

No nie wiem jak Ci pomóc, chyba musisz kupić nowy CD-ROM/DVD-ROM. Nic innego nie poradzisz.
Jak Ci twój aktualny płyty rysuje...
Ale zaraz, Wiem !!. Wkładasz płyte, i gdy tylko Ci się włączy gra do Menu, to wyjmij
plyte i gra smiga bez niej.
Pozdrawiam

jak nie wiesz jak pomoc to po co sie wypowiadasz. na dodatek nie zrozumiales pytania.


jak nie chcesz uzytkowac plyty... hmmm znam tylko mniej legalne rozwiazania... wiesz z tym akurat mozesz miec problem...
edit: ale zaraz zaraz. z tego co wiem (mam nadzieje ze dobrze pamietam) legalne jest wykonianie jednej kopii zapasowej plyty oryginalnej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 20:00, mokra skarpeta napisał:

nie chce instalowac zadnego cracka czy cos, prosze o pomoc

Program o nazwie Alkohol 120% może okazać się pomocny. Jeżeli masz oryginalną grę to chyba możesz (nie jestem na 100% pewny ;) ) wykonać sobie obraz płytki i na nim grać w wirtualnym napędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 20:48, Samildanach napisał:

edit: ale zaraz zaraz. z tego co wiem (mam nadzieje ze dobrze pamietam) legalne jest
wykonianie jednej kopii zapasowej plyty oryginalnej....

O tym możesz zapomnieć.
Płyta posiada zaawansowany (ke?) system ochrony i czyta jedynie oryginalne płyty. Kopii oryginału nie czyta.
Jednym możliwych rozwiązań jest włożenie płyty, a kiedy uruchomi Ci się menu - wyciągnąć. Płyta jest potrzebna jedynie do zweryfikowania oryginalności płyty....
Tak grałem na LANie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 20:32, Samildanach napisał:

>
a wiec powiem tak... char hmm troche slabe obrazenia jak na lvl i spora liczba dedow..
ale ogolnie ok:) a itemki ciekawe... mysle ze musimy pogadac:D


heh, ok, ja pogadac moge... a i pograc z kims takim jak ty jest przyjemnie...
Dedow nie jest az tak duzo, nie przesadzajmy. a obrażenia sa 100% podstawawe. jak zalasza sie szturm na 8 to zadaje ponad 2000 na sekunde, jak jeszcze szal bitewny ponad 2500 a z kaplica bitewna 5000... i mam zaje... itemy w karawanie (miecz wiecznego mroku czy jakos tak i 2 irysy- zaje... obuchy) ze z nimi na 8 szturmu bedzie 7000 ataku na sek. i bedzie super. dzieki Kirpluk za odpowiedzi zastosuje sie.

I odpowie ktos co to hamachi i jak je skonfigurowac??? po co za kazdym razem instruowac na gg jak mozna raz na forum i tylko odsylac. nie prosciej???

mokra skarpeta: jest taki program 100% legalny ale płatny, mialem demo 30 dni, foxit czy jakos tak, zapisywal obraz titana i dzialalo. ale zanim kupisz- zapytaj kogos na forum programu, bo nie biore odpowiedzialnosci. dam potem dokladna nazwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 20:00, mokra skarpeta napisał:

hej, mam pytanie, otoz kupilem titan quest z edycji superseller i chcialbym zeby gra
chodzila bez plytki(boje sie ze sie zrysa), wiec jak to zrobic? nie chce instalowac zadnego
cracka czy cos, prosze o pomoc


program nosi nazwe "Game Jackal Pro", wersja 30 dniowa jest darmowa, pelna 60 zł trzeba klucz rejestracyjny i wstawic do dema. sproboj sciagnac, demo zajmuje 3mb, a nie wiem czy na 100% pełna zaspokoi twoje oczekiwania. jest całkowicie legalny w przeciwienstwie do Alkoholu (ale pisanie o nim przez abiego nie bylo propagowaniem piractwa a jedynie pisanie o sposobach lamania prawa przez tak niecne programy. poza tym jego post mial charakter karcący więc moderatorzy nie mają do czego się przyczepic). game zgodnie z umową licencyjną robi obraz plyty i wykorzystuje odpowiednie pliki do odtwarzania. a foxit skojazył mi się od fox- lis, bo lis jest logiem tego probramu. poradnik do programu mam w gazecie, skan moge ci dac na mail. sproboj, warto, bo zrobisz nim porzadek i z innymi plytami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 18:25, palmusek napisał:

Witam, mam pytanie, czy dużo osób gra w TQ przez MP? Od tego zależy czy kupię tą grę
czy nie :P

sporo:) o kazdej porze dnia czy nocy spotkasz ludzi z wszystkich stron swiata:)
Zakrzysiunio odezwe sie jak znajde troche czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam probelm, zakupłem grę Titan Quest wraz z dodatkiem Immortal Throne. Wcześniej gramlem już w to na moim sprzęcie, aby przetestować, czy gra mi pujdzie. Wszystko było spoko.
Dziś nadeszła paczka. Instaluje grę, wchodzę do gry, a tu kursor mi sie tnie... nie mam pojęcia o co chodzi O_o
Gra chodzi normalnie, all ok, tylko kursor mi się tnie.... może ktoś wie o cochodzi... czekam na odpowiedz.
pomoże mi ktoś ;D? plz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem(to jest do przeżycia), ale jak przeinstalowałem system i zmniejszyłem rozdzielczość to chodzi ładnie. Nie wiem które pomogło i czy któraś z tych rzeczy pomogła ale coś pomogło i prawdopodobnie właśnie któraś z tych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam dość zaskakujący problem z TQ. Otóż po zatłuczeniu bossa w katakumbach Partenonu nie mogę porozmawiać ze staruszkiem (jest nieaktywnym BN-em). Co ciekawe z tej kopii ja przeszedłem grę raz, brat dwukrotnie i nie spotkaliśmy się z tym błędem. Ponowne zabicie bossa nie skutkuje. Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 19:21, MARTZIN napisał:

Witam.
Mam dość zaskakujący problem z TQ. Otóż po zatłuczeniu bossa w katakumbach Partenonu
nie mogę porozmawiać ze staruszkiem (jest nieaktywnym BN-em). Co ciekawe z tej kopii
ja przeszedłem grę raz, brat dwukrotnie i nie spotkaliśmy się z tym błędem. Ponowne zabicie
bossa nie skutkuje. Jakieś pomysły?

a wiesz co to znaczy na tym forum gdy ktos propaguje piractwo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie 2 tyg. temu temu TQ w platynie z dodatkiem.
Mam takie małe pytanko w związku z tym...
Ukończyłem już podstawkę moją postacią - wojownikiem na 31 poziomie - mistrzostwo wojny, bez drugiej klasy.

Czy jest jakikolwiek sens wybierania drugiej profesji zamiast doskonalić jedną ? Z innych H''n''S (np. z Diablo II) wiem, że jak zrobiło się paladyna smitera i hammera to do niczego to się nie nadawało. Jak to się ma w TQ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 20:53, JaqbD napisał:

Kupiłem sobie 2 tyg. temu temu TQ w platynie z dodatkiem.
Mam takie małe pytanko w związku z tym...
Ukończyłem już podstawkę moją postacią - wojownikiem na 31 poziomie - mistrzostwo wojny,
bez drugiej klasy.

Czy jest jakikolwiek sens wybierania drugiej profesji zamiast doskonalić jedną ? Z innych
H''n''S (np. z Diablo II) wiem, że jak zrobiło się paladyna smitera i hammera to do niczego
to się nie nadawało. Jak to się ma w TQ ?



powiedziałbym ,że w titan quescie jest to bardziej zrównoważone a więc moim zdniem jak wybierzerz 2 mistrzostwo nie odczujesz tego żęby miało ci się grać gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 21:01, hellguardian napisał:

powiedziałbym ,że w titan quescie jest to bardziej zrównoważone a więc moim zdniem jak
wybierzerz 2 mistrzostwo nie odczujesz tego żęby miało ci się grać gorzej.


Ale czy postać 2-klasowa jest potężniejsza od jednoklasowej ?
Zastanawiam się nad wyborem 2-giej klasy, ale nie mam pojęcia jaka byłaby najlepsza dla "mistrza Wojny" ? Obrona raczej w rachubę nie wchodzi, bo z tarczy nie korzystam i nie mam zamiaru, moja siła opiera się na dwóch kosach i szybkiemu zadawaniu ciosów (198% szybkości zadawania ciosów). Razem ze szturmem 10/8 robię ok. 650 dmg na sekundę, item''ami nie będę szpanować, bo to co mam najlepsze to 2 przedmioty z setu cesarza <lol>.
Może jakaś rada ? Jaka druga klasa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JaqbD oczywiście, że jest mocniejsza. Jeśli nawet nie wybierzesz dodatkowych umiejętności ( w to wątpię, bo w wojnie jest najmniej:/), które bardzo mogą pomóc (szczególnie na legendzie), to będziesz miał więcej siły/int/zręcz/życia/many (zależnie od mistrzostwa).
Np; sen, duch, łowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam każdego serdecznie.
Chciałem wam przekazać parę moich własnych porad nawiązujących do Titan Quest (Bez dodatku, ponieważ go nie posiadam). Może i owe porady już pojawiły się w tym temacie, ale nie mam sił przeszukiwać około 250 stron.

No więc na początku powinniśmy dobrze rozdawać punkty w mistrzostwach bo to one decydują o sile naszego herosa. Przykładowo, w łowach nie ma sensu inwestować w umiejętności strzeleckie, jak nie używamy łuku, a walczymy włócznią. To samo się tyczy umiejętności wzmacniania szojuszników, nie warto inwestować punkty w te umiejętności jeśli nie mamy 2 mistrzostwa natury. Bo po co inwestować w sojuszników których nie mamy ??.

Kolejną ważną rzeczą jest noszenie zbroi/broni ponad standartowe umiejętności naszego bohatera. Dobrym sposobem żeby nosić przykładowo hełm który wymaga 135 siły i dodaję +15 siły a mamy 120 siły. Założyć np. 2 pierścienie które dodają + 10 siły i + 5 siły = 135 siły ?? Proste ?? A no proste, jednak nie o to mi chodzi dokładnie o to. A właściwie o to że te pierścienie po założeniu hełmu są nam już nie potrzebne bo w końcu hełm dodaje do 120 + 15 siły co wychodzi nam 135 :). Czyli pierścienie są już nam niepotrzebne.

Nie warto kupować drogich zbroi/broni od kupców, wystarczy nam to co znajdziemy wśród pokonanych potworów. Na zwykłym i epickim poziomie trudności nie trzeba tak oszczędzać złota na eliksiry. To jednak zmieni się na poziomie legendarnym gdzie ceny eliksirów znacznie wzrosną. Wtedy już trzeba oszczędzać złoto.

Jeśli jesteśmy już przy eliksirach to warto wspomnieć żeby mieć (zwłaszcza uzdrawiające) je zawsze w szybkim miejscu. Znaczy żeby zawsze były w szybkiej reakcji żeby się szybko uzdrowić. Najlepiej ustawić je do prawego przycisku myszy. (Ja tak robię).

Warto też pamiętać o dobrym łączeniu mistrzostw, na przykład nie sprawdza się obrona z duchem. Albo wojna z obroną. Jedyni słowy Obrona to bardzo słabe mistrzostwo. Jedynym z lepszych wyborów mistrzostw to Zemia, wojna, łowy i łotroctwo.

Na legendarnym poziomie trudności magowie nie sprawdzają sie tak dobrze jak powinni. Zadają bardzo mało obrażeń, i mają słabe pancerze (osobiste zdanie).

Wiem pewnie że nikt tego nie przeczyta bo to jest za długie, no ale po prostu chciałem się podzielić moją wiedzą na temat Titan Quest.

A o to mój nowy zabójca:

Pozdrawiam burczyński

20080408215140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować