Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

mój 7404636, Pisać po 18 kiedy bede miec karte graficzną w sprawie multi wtedy bedziemy mogli zagrac bo przed 18 to niemam jeszcze karty graf.:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w temacie ogólnym można tez troche o tym porozmawiac prawda?:]
Jak bede mógł wogule zagrać w Titana to wtedy zaczne myśleć o Multi i napewno tam zajże, dzieki za fatygę z tym linkiem napewno się przyda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zmieniłem zdanie i postanowiłem, że ewentualną drugą klasą dla mojego woja będzie Duch. A to tylko ze względu na Aurę Śmiertelnego Chłodu, która spowalnia i rani moich oponentów, co przy mojej zabójczej prędkości uczyni mnie prawdziwym kombajnem do koszenia wrogów :) (przynajmniej mam taką nadzieję, bo jeszcze tej Aury nie przetestowałem do końca).
Gra ktoś w ogóle tą szkołą (Duchem)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie czekam na moją karte graficzną która po 17 powinna już być w sklepie
Mam nadzieje że zgadamy sie i zagramy kiedyś przez multi (mój GG jest kilka postów wyżej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety Aura Śmiertelnego Chłodu jest do bani. Myślałem, że to będzie coś na kształt Zamrażającej Kapliczki, a tu lipa. Spowolnienie wroga jest praktycznie niezauważalne (mimo, że wpakowałem wszystkie dostępne 6 pkt.). Dobrze, że przezornie skopiowałem sobie wcześniejszego save, bo teraz plułbym sobie w brodę. Chyba jednak wrócę do pierwotnego planu i zainwestuję w Obronę. Albo jeszcze oblookam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 20:30, Dawid.Sz.18 napisał:

elo abi i jak tam gra :))

Bardzo dobrze :)

Dnia 16.08.2006 o 20:30, Dawid.Sz.18 napisał:

kim grasz

Wojownikiem czystym na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadecydowane. Gram połączeniem Wojownika z Burzą. Z Burzy wybrałem tylko 3 umiejętności, ale chyba wystrczy: Burzowa Chmura, Lodowe Serce i Ładunek Statyczny. Dodają ładne obrażenia do broni od lodu i prądu i pięknie potrafią spowolnić wroga. Jest to o tyle ważne, że jak wróg się mało rusza, to zazwyczaj wykańczam go w 2-4 sekundy (bosików 6-10). I tylko jedna rzecz mnie wpienia... Nazwa mojego hiroła to: Władyka :(
Bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie te dzisiaj miał przyjsć titan i nic nieprzyszło czekałem cały dzien myslisz ze przyjdzie jutro :( ?? bo zamówiłem go 14 ,15- nieprzyszło bo było swięto no i teraz 16 miało przyjść no i kropa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Władyka rulez, choć Moloch też mnie śmieszy (miałem nawet nim być) a aktualnie kotroluję Przywoławcę, którego przemianowałbym z chęcią, bo Summoner to taka nazwa z ikrą i możnaby jej chyba dać lepszy polski ekwiwalent:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy przypadkiem po polsku to nie powinno być "Przywoływacz"??

Ja gram nadal paladynem (co ma piernik do wiatraka nie wiem, ale co tam). Mam coprawda dopiero 24, ale teraz moge grać i nic mi się nie zacina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem swojego TQ w dzień premiery o godzinie 12.30. Ruszyli się wyjątkowo szybko.
Żeby ci wysłali musisz aktywować zamówienie, a to jest możliwe dopiero tydzień przed datą realizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tam mi pisze cos o tym zamówieniu ale niekapuje tego dokonca hm... luknijcie chyba bede musiał dłurzej na to poczekac :/


Track&Trace
Przesyłka numer: JM6238070594

Lp.

Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
1 Magazyn: wydanie kurierowi 17/08/2006 08:40:44 Przesyłka wychodząca z sortowni KTW
2 Linehaul: przyjęcie 17/08/2006 07:11:36 Przesyłka wchodząca do sortowni KTW
3 Utworzenie kwitu importowego DPD 16/08/2006 19:21:49 Przesyłka odebrana przez kuriera WAW
4 Magazyn: przyjęcie od kur. 16/08/2006 17:58:48 Przesyłka wchodząca do sortowni WAW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować