Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2006 o 12:03, Dawid.Sz.18 napisał:

tam mi pisze cos o tym zamówieniu ale niekapuje tego dokonca hm... luknijcie chyba bede musiał
dłurzej na to poczekac :/


Track&Trace
Przesyłka numer: JM6238070594

Lp.

Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
1 Magazyn: wydanie kurierowi 17/08/2006 08:40:44 Przesyłka wychodząca z sortowni KTW
2 Linehaul: przyjęcie 17/08/2006 07:11:36 Przesyłka wchodząca do sortowni KTW
3 Utworzenie kwitu importowego DPD 16/08/2006 19:21:49 Przesyłka odebrana przez kuriera WAW

4 Magazyn: przyjęcie od kur. 16/08/2006 17:58:48 Przesyłka wchodząca do sortowni WAW


Będzie dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 12:03, Dawid.Sz.18 napisał:

1 Magazyn: wydanie kurierowi 17/08/2006 08:40:44 Przesyłka wychodząca z sortowni KTW
2 Linehaul: przyjęcie 17/08/2006 07:11:36 Przesyłka wchodząca do sortowni KTW
3 Utworzenie kwitu importowego DPD 16/08/2006 19:21:49 Przesyłka odebrana przez kuriera WAW
4 Magazyn: przyjęcie od kur. 16/08/2006 17:58:48 Przesyłka wchodząca do sortowni WAW

5 Mieszkanie kuriera: kurier siedzi i gra :)

nie moglem sie powstrzymac :) swoja droga dlatego nie przepadam za kupowaniem przez net - ciezko sie doczekc. heh, ja jeszcze max 2 dni i tez zaczynam grac (kasa zaczyna naplywac).

hmm, swoja droga ktos kto juz raz skonczyl (Abi?) mogl by sie pochwalic czy na wyzszych poziomach trudnosci jest
a) tak samo latwo
b) trudno
c) mission impossible

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 12:35, gmx napisał:

hmm, swoja droga ktos kto juz raz skonczyl (Abi?) /.../

Gra sie w miarę łatwo, bo juz masz dość dobrze rozwiniętą postać (jak od początku wiesz czego chcesz). A nawet jak skaszaniłeś skille, to zawsze u mistyka można cofnąć wybór (nie da się tylko cofnąć punktów władowanych w samo mistrzostwo i nie da się samego mistrzostwa - tylko skille da się wycofać).
jak juz pisałem, gra się w miarę łatwo - przynajmniej na epickim, bo taki właśnie zaczynam. Jak to będzie na legendarnym, to się zobaczy. Aha, uważajcie na epickim - jak się zginie, to traci się sporo expa (na długość to ponad centymetr ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobili dokładnie tak jak w Diablo, czyli jak na wyższych poziomach trudności zginiesz, to tracisz expa. Ale jak dojedziesz do końca poziomu, to level Ci nie spadnie, nie ma się co bać. Co zdobyłeś - to Twoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 12:57, Dawid.Sz.18 napisał:

aa. to fajne nawet ciekawe to jest jeszcze sie z tym niespotkałem tak przynajmniej gracz bedzie
uwarzał jak gra a nie na odpiepsz :) umierał za karzdym razem :) dobre

? o ile pamietam w diablo tez sie tracilo exp po smierci tylko nie az tyle (chociaz ja mam tylko 17'''' wiec nie wiem ile to bedzie w centymetrach:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zginiesz, to zobaczysz ;D
A tak na poważnie, to jest to taka kreska (lub ciut więcej) między tymi "łacznikami" takimi... Ciężko to wytłumaczyć - jak wejdziesz do gry, to zobaczysz o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

abi kurde ciekawi mnie ten jeden ogromny boss jest gdzieś w ziemi taka wielka noga chce cie wdeptac w ziemie i taki smiech hahaha hard on jest do pokonania widziałem na demku tylko jak ta noga chce gośćia wgńieść w ziemie :) i potem był koniec :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 13:10, Dawid.Sz.18 napisał:

nie nie to jest coś w stylu wielkiej nogi w jakieś piramidzie i jeszcze tacy gośćie kturzy orzywiają te szkielety :)

Aaaa, już wiem - to są są takie kamienne posągi (konstrukty) - raczej ciency przeciwnicy :)

-> Goofy23 - masz jakieś rzeczy z zestawów na wymianę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 13:17, Goofy23 napisał:

Abi Dalzim---> Trochę się tego nazbierało :) Mówimy o legendary czy niebieskich?

Tych takich z własnymi nazwami, czyli chyba legendarnych (lub epickich) :)
Np takie coś: http://www.gamebanshee.com/titanquest/equipment/swordsepic.php
Gorzej, bo ja dopiero zaczynam epicki poziom i nie za bardzo mam rzeczy na wymianę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 13:22, Abi Dalzim napisał:

> Abi Dalzim---> Trochę się tego nazbierało :) Mówimy o legendary czy niebieskich?

Tych takich z własnymi nazwami, czyli chyba legendarnych (lub epickich) :)
Np takie coś: http://www.gamebanshee.com/titanquest/equipment/swordsepic.php
Gorzej, bo ja dopiero zaczynam epicki poziom i nie za bardzo mam rzeczy na wymianę... :(


To są epickie,czyli niebieskie :) Myślę,że jakoś Cię będę mógł poratować ;)

Podoba Ci się któryś z tej stronki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować