Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

/.../
Wielkie dzięki, a tyczy się to tylko 4 aktu, czy 3 też?
I jeszcze jedno, jak jestem na Olimpie to jest tam portal stacjonarny, niby jest na mapie to "oczko", ale ja jakoś go nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 20:51, marian538 napisał:

Wielkie dzięki, a tyczy się to tylko 4 aktu, czy 3 też?

Nie za bardzo rozumiem.... Hades jest na samym koncu gry.

Dnia 07.12.2007 o 20:51, marian538 napisał:

I jeszcze jedno, jak jestem na Olimpie to jest tam portal stacjonarny, niby jest na mapie to
"oczko", ale ja jakoś go nie widziałem.

Nie ma tam portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 20:55, Abi Dalzim napisał:

> Wielkie dzięki, a tyczy się to tylko 4 aktu, czy 3 też?
Nie za bardzo rozumiem.... Hades jest na samym koncu gry.

Ja wiem, chodziło mi o te bramy jedna z 4 aktu, jedna była też w 3 akcie, czy ten klucz - "żówik" otwiera obie, czy chodzi tylko o tą z 4 aktu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te drzwi w 3 akcie (Chang), to błąd gry. Jeśli po wyłączeniu/włączeniu gry (gdy masz przez nie przejść) nie otworzą się, to będą zamknięte już cały czas.

Wyjaśniamy wszystkie nieścisłości:)

I po co kolejne forum, GOL-owskie i to chyba wystarczą, prawda. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że większość z Was gra w TQ z dodatkiem. Ja utknąłem na Olimpie w podstawce i chwilowo zrobiłem sobie przerwę. Dla chwilowego odetchnienia od siekania łupię w co innego, ale za niedługo powrócę, by zgnieść tego upierdliwego Tyfona.

Mam pytania dotyczące dodatku. Według tego co wyczytałem w necie (recenzje/opinie) na temat dodatku wynika, że jest on raczej większą sieczkarnią i nastawiony raczej na rozgrywki multi, jest trudniejszy ze wględu na potęgę wrogów i bossów, bez litrów buteleczek zdrowia ani rusz?

Ja nie mam neta w domu i choć czasem jest mi niezbędny to raczej nie założę, gdyż pracował bym inaczej 24h na dobę. Oki, wracam do tematu. Czyli, czy z dodatku do TQ można czerpać przyjemność grając jako singiel, czy nie staje się to już troszkę nużącą klikaniną na wrogach?

Wszyscy tu jesteśmy maniakami TQ, ale proszę o obiektywną ocenę. Wiem, że fani będąbronić dodatku jak niepodległości, ale tak szczerze może ktoś odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Ja gram z dodatkiem od niedawna, tzn ogólnie od niedawna gram w TQ, jestem teraz Zdobywcą na 40 levelu w czwartym akcie, szukam kamieni dusz. Dodatek jest świetny, do gry wnosi wiele, a przede wszystkim nowy akt. Myślę, ze warto go mieć i zagrać. TQ generalnie to itemy + upgrade postaci + sieczka, więc z czasem się może znudzić. U mnie to było tak, ze im dalej jestem tym bardziej mnie wciąga. Tyfona jak pierwszy raz przechodziłem ,to śmierć mnie parę razy przywitała, jest to trudny boss, za drugim razem tylko dwa zgony, później bez śmierci, taktykę opracowałem :P
Co do kamieni dusz to znajdę je ...gdzie?? Dostałem przed chwilą zadanie, będą potem gdzieś w dalszej rozgrywce, czy gdzieś indziej. wiem że już była o tym mowa w temacie, poszukam coś niecoś, ale jak ktoś przeczyta to zawsze może odpisać, będę wdzięczny.
Dzięki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Widzę, ze czwarty akt przeszedłeś, więc mam prośbę, napisz mi coś o skarbcu Hadesa i kamieniach dusz- chodzi mi o wykonanie questa, masz jakieś rady odnośnie walki z Hadesem? :) Bardzo proszę.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 13:55, marian538 napisał:

/.../
Widzę, ze czwarty akt przeszedłeś, więc mam prośbę, napisz mi coś o skarbcu Hadesa i kamieniach
dusz- chodzi mi o wykonanie questa, masz jakieś rady odnośnie walki z Hadesem? :) Bardzo proszę.
Pozdrawiam


Kamienie wypadną ci z czterech bossów (latających demonów- kobiet). Ostatni kamien zdobędziesz dopiero jak będziesz już "o rzut kamieniem" od sali tronowej Hadesa, a pozostałe znajdziesz w różnych lokacjach hadesu. Hades ma dwie postacie- postać cielesna ma dwa silne ataki- jakiś czerwony wir co cię "gania" i rospryskujące kule. Postać "duszy" ma też dwa mocne ciosy- wybuch rozchodzący się wokół niego i duże kule którymi rzuca (są też małe mniej szkodliwe). Ogółem po walce z nim będziesz wiedział jakich ataków unikać i w jakim momencie go siekać.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

---> Cornum, dodatek nie ma błędów (może jakieś minimalne, jak nie otwieranie się drzwi, ale nie takie jak w podstawce), i dlatego nie ma żadnych patchy. Lvl podnieśli do 75, więc grać się będzie jeszcze lepiej. I jak najbardziej pod singielka.
Dochodzą nowe itemy, artefakty, nowe mistrzostwo;)...
Naprawdę warto, a nawet trzeba mieć (skoro nazywasz siebie i nas "fanami":)

Jak dla mnie Hades największe obrażenie zadaje tą swoją kosą jak machnie-prawie całe życie:) ale może to dlatego, bo sprawdzałem wytrzymałość mojego templariusza na trzech Hadesach:) nie zginąłem ani raz:)

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Należą się gratulacje twórcom gry, jeśli chcieli, żeby niektórzy mieli zagwozdkę. Chyba, że to miał być po prostu żart, którego niektórzy nie umieją pojąć...

Nie służy do niczego, jest to po prostu taki żart twórców. Podobne pytanie było 3h wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 17:02, truptus napisał:

Mam pytanie jakie mistrzsotwa są najlpesze do najlepszego łucznika/łuczniczki

Jeszcze, poza tym co wyzej, Lowy + Lotrostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.
Mam pytanie: czy ta postac jest dobra?
Mam innego na legendarnym 55lvl, ale moze grac tym???
Jest on w pierwszym zadaniu orientu (poziom normalny). Nie uzywam modów.
Nie wyszedl ten obrazek:-) jestem nowy
Bochater 33lvl wszystkie przedmioty epickie i rzadkie
cała duża kieszeń zapełniona epickimi SERIO!!!
Gram tylki singla

20071210195054

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować