Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Souls: Prepare To Die Edition na Steamie bez blokady regionalnej dla trybu multiplayer

10 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Wczorajsza aktualizacja Dark Souls: Prepare To Die Edition na Steamie usuwa "niesławną" blokadę regionalną dla trybu wieloosobowego i naprawia błąd związany z Księgą Winnych.

Przeczytaj cały tekst "Dark Souls: Prepare To Die Edition na Steamie bez blokady regionalnej dla trybu multiplayer" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to było przyczyną tego, że przez całą grę (dopiero od przesiadki na steam gram w trybie online) nie ujrzałem ani jednego znaku przywołania? Za to atakowany byłem, w co poniektórych lokacjach, co chwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy to było przyczyną tego, że przez całą grę (dopiero od przesiadki na steam gram w
> trybie online) nie ujrzałem ani jednego znaku przywołania? Za to atakowany byłem, w co
> poniektórych lokacjach, co chwila.

Braku znaku przywołania może być przyczyną niewielkiej ilości ludzi online. Po prostu nie grają w DS. Ja widziałem trochę wiadomości, ale za to przy lesie łowców byłem non-stop przywoływany do pomocy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2015 o 08:48, mr-nadol napisał:

A co z importem osiągnięć? Cisza?


^^ Wszystko się mi już ładnie importowało jeszcze w zeszłym roku. Z obszczanej klatki, zakuty w kajdany GFWL przeniosłem się do złotej klatki (wciąż zakuty w kajdany) jaką jest Steam.

Co i jak masz opisane tutaj:

http://steamcommunity.com/app/211420/discussions/0/626329187083042093/

^^Ja musiałem trochę kombinować, ponieważ na domowym kompie z Win 8.1 zdychający GFWL wywalał grę zaraz po starcie, ale od czego mamy kompy biurowe w pracy z przedpotopowym XP na pokładzie :) ? Koniec, końców wszystko się udało, gra hula w domu aż miło, czego i Tobie życzę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować