Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ewolucja serii Worms - część pierwsza

36 postów w tym temacie

Lucas the Great

Mamy sezon ogórkowy w pełni, trzeba więc czasem nieco sobie poluzować. Pójść na ryby na przykład... tylko lepiej uważać przy namawianiu do współpracy dżdżownic (za pomocą szpadla) - nie wszystkie są układne i spokojne. Niektóre nas samych bez trudu nabiłyby na haczyk.

Przeczytaj cały tekst "Ewolucja serii Worms - część pierwsza" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy pegasus nie był czasem klonem nesa? klonem snesa był zdaje sie superpegasus (ale takowego znałem tylko ze słyszenia wiec mogę sie mylić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

super i fajnie się dowiedzieć troszke nowego czekam z niecierpliwośćią na 2 część, i tak wogóle ciekawe ile ich jeszcze będzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

re Mejste moim zdaniem raczej 2, bo profanacja seri czyli przejście w 3d (jak tam walić z bazooki/granatu do przeciwnika za wzgórzem(ami)? widok z boku był dużo lepszy) zasługuje na osobną (chociaż z 2 strony niewiele im już do zrobienia w 2d zostało jeśli wogle cokolwiek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 21:38, mike91 napisał:

Wormsy cos takiego to ja chce evolucje gier w swiecie Warhammera

Zamówiliśmy niedawno u Finnegana - za jakiś czas przeczytasz... to będzie bardzo obszerny materiał, choć gier na PC nie ma za wiele :) No i oczywiście osobny temat to WH40K...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 22:24, globbi napisał:

Milo sobie o Wormsach poczytac bo i zawsze milo sie w kazda czesc wormsow gralo :) Czekam na
druga czesc.

No cóż... jak tak czekacie na drugą część, to jutro ją zamieszczę, zrobi się małą przesuwke w grafiku - klient nasz pan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o niezłe życzonka to może ja poprosze WARCRAFTA!! 1,2,3 :PP niekoniecznie z wowem ;p
Ogólnie tekst fajny ale zawsze myslałem ze Wormsy mają bardziej powiązanie z grą Liero niż tymi armatkami, widocznie sie myliłem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować