Zaloguj się, aby obserwować  
BlackBomb

NAJLEPSZY AVATAR - konkurs

8805 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2008 o 12:25, paweusz napisał:

-> Vaxinar avatar ma się przede wszystkim tobie podobać, a potem ewentualnie innym.


Pomyśleć, że sam takie rady dawałem wiele razy innym. Dzięki za przypomnienie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Widzę, że Richard jest naprawdę popularny :>

Dziękuję wszystkim i gratuluję całej reszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wim, że to tylko zabawa, ale trochę żal mi tej dyskwalifikacji... Przecież wysłałem swoje głosy już 5 marca i dostałem nawet w odpowiedzi maila od Deejay''a, który potwierdził, że głosy zostały zaliczone... :(
W każdym razie gratuluje wygranym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow ale fajnie po raz pierwszy jestem tuz przed podium. Dzieki wszystkim za głosy i gratuluje zwycięzcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 11:33, Lfdracon napisał:

Osoby zdyskwalifikowane za nieoddanie głosów:

Mr.M - 20 pkt.
Hunter 22 - 10 pkt.
Tuna - 8 pkt.
Master Matrox - 7 pkt.
Lukas Unspoken - 3 pkt.
Union Pacific - 3 pkt.
Pawlo09 - 2 pkt.
Igor FCBayern - 2 pkt.
Mlynar911 - 1 pkt.



Ehh... jak osoby są zdyskwalifikowane, to nie podajesz ile mieli punktów...
Na tym właśnie dyskwalifikacja polega... ;)
To tak jakby dać sportowcowi złoty medal, ale powiedzieć, że jest zdyskwalifikowany i nie odbierać mu medalu ;)
Co z tego, że Mr. M jest pod listą zwycięzców, skoro wie, że zajął 2 miejsce? :)
Gdyby dla podium były przewidziane nagrody, miałoby to sens, ale tu chodzi jedynie o satysfakcję i taki np. Mr. M ją ma :P
Wiesz o co mi chodzi? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh...u mnie jak zwykle od paru miesięcy standardowo ,czyli gdzieś bliżej lub dalej środka stawiki (8 miejsce :P).Oczywiście dziękuje za wszystkie na mnie oddane głosy ;).Gratulacje dla "zwycięzców" ;).

@Deejay

> Ehh... jak osoby są zdyskwalifikowane, to nie podajesz ile mieli punktów...

Hmm...jeśli tak zawsze miałoby być to można by sobie odpuścić głosowanie...a to tego nie może dojść :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 23:27, Nertis napisał:

@Deejay
> Ehh... jak osoby są zdyskwalifikowane, to nie podajesz ile mieli punktów...
Hmm...jeśli tak zawsze miałoby być to można by sobie odpuścić głosowanie...a to tego
nie może dojść :P.

Chyba nie rozumiem... To chyba w Twoim interesie leży, żeby spełnić wszystkie warunki uczestnictwa w konkursie... Jeżeli tego nie potrafisz (nie mówię tu konkretnie do Ciebie), satysfakcja z wygranej (bo to jest tu główną nagrodą) Ci się nie należy...
Nie widzę niejasności :)

Od kiedy prowadzę konkurs (przeszło rok) zawsze to stosowałem i nie było problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do opublikowania wyników osób zdyskwalifikowanych, to w ogóle liczby punktów. Nawet powinno się ustawić ich (w tym mnie) w kolejności alfabetycznej, żeby zdyskwalifikowani nie wiedzieli za kil, lub po kim są :]

Ja szczerze mówiąc zapomniałem przez zepsutego kompa... :/ Szkoda... Był bym 5 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

0! najgorzej mi poszło ;/ (ze wszystkich w których udział brałem).. straszne.. jak to sie mogło stać... nie znacie sie po prostu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 11:50, tuna napisał:

co do opublikowania wyników osób zdyskwalifikowanych, to w ogóle liczby punktów. Nawet
powinno się ustawić ich (w tym mnie) w kolejności alfabetycznej, żeby zdyskwalifikowani
nie wiedzieli za kil, lub po kim są :]

Tak właśnie robiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 00:30, Deejay napisał:

Chyba nie rozumiem... To chyba w Twoim interesie leży, żeby spełnić wszystkie warunki
uczestnictwa w konkursie... Jeżeli tego nie potrafisz (nie mówię tu konkretnie do Ciebie),
satysfakcja z wygranej (bo to jest tu główną nagrodą) Ci się nie należy...


Nie mówię ,że mi nie zależy ,ale jeśli miałoby się pokazywać ile zdyskwalifikowani dostali punktów to niektórym więcej nie trzeba...widzi ilość punktów i w swojej świadomości może siebie podstawić w tabeli uczestników :P...a jeśli by nie wiedział ile punktów dostał byłby ten nie smaczek "ile to punktów się dostało" xD.

Dnia 09.03.2008 o 00:30, Deejay napisał:

Nie widzę niejasności :)


Ja chyba też nie xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować