Zaloguj się, aby obserwować  
BlackBomb

NAJLEPSZY AVATAR - konkurs

8805 postów w tym temacie

O kurczę, zwyciężyłem ;). Konkurencja w tym miesiącu była nadzwyczaj liczna, więc sukces tym większy ;D. Fajnie, że avek się przyjął. Skoro i mi i wam się podoba, to zostanę z nim na dłuuugi czas. Może nawet i na stałe :D. A, no i dzięki za oddane głosy :P!
Nie ma to jak poprawić sobie humor po 8 godzinach w budzie ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 15:52, gothicsheep napisał:

O kurczę, zwyciężyłem ;)

\...\
Gratuluję zwycięstwa.U mnie jak na pierwszy raz całkiem nieźle,8 miejsce i 10 głosów.Mam nadzieję że za miesiąc będzie jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...że też ludziom chciało się dawać na mój avatar aż 9 punktów...aż 9 miejsce na 23 uczestników ^^.Normalnie szok ;D.Dzięki za głosy ^^.
Oczywiście gratki dla gothicsheep''a...dziwne bo chyba na niego nie głosowałem xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 15:52, gothicsheep napisał:

O kurczę, zwyciężyłem ;). Konkurencja w tym miesiącu była nadzwyczaj liczna, więc sukces
tym większy ;D. Fajnie, że avek się przyjął. Skoro i mi i wam się podoba, to zostanę
z nim na dłuuugi czas. Może nawet i na stałe :D. A, no i dzięki za oddane głosy :P!
Nie ma to jak poprawić sobie humor po 8 godzinach w budzie ;].


Ktoś ze zdyskwalifikowanych miał więcej punktów od Ciebie, ale nie oddał głosów :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 20:48, Deejay napisał:

Ktoś ze zdyskwalifikowanych miał więcej punktów od Ciebie, ale nie oddał głosów :P ;)

Mało brakowało, a sam bym głosów nie oddał ;P. Ale na szczęście się sprężyłem i pod koniec czasu wysłałem swoje typy ;). Z tych osób, które zostały zdyskwalifikowane głosowałem jedynie na Boskiego, czyżby o niego chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 20:48, Deejay napisał:

> O kurczę, zwyciężyłem ;). Konkurencja w tym miesiącu była nadzwyczaj liczna, więc
sukces
> tym większy ;D. Fajnie, że avek się przyjął. Skoro i mi i wam się podoba, to zostanę

> z nim na dłuuugi czas. Może nawet i na stałe :D. A, no i dzięki za oddane głosy
:P!
> Nie ma to jak poprawić sobie humor po 8 godzinach w budzie ;].

Ktoś ze zdyskwalifikowanych miał więcej punktów od Ciebie, ale nie oddał głosów :P ;)

Niech zgadnę: Boskii?(nie ukrywaj prawdy :P) Następnym razem nie zapomnę o dodaniu swojego nicka w ocenach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... siódme? Może być :) Spodobał się króliczek? ]:->

Aha, zapomniałbym. Gratuluję pierwszej trójce, oczywiście :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 20:58, gothicsheep napisał:

Z tych osób, które zostały zdyskwalifikowane głosowałem
jedynie na Boskiego, czyżby o niego chodziło?

Szczerze powiedziawszy nie pamiętam... ;) Na innym kompie siedzę, więc nawet teraz nie sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pragnę jedynie przypomnieć, że jutro rozpoczyna się marcowa edycja konkursu :)
Jednocześnie przypominam o przestrzeganiu regulaminu konkursu, bo ostatnio było z tym fatalnie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować