Zaloguj się, aby obserwować  
BlackBomb

NAJLEPSZY AVATAR - konkurs

8805 postów w tym temacie

Przyznam że tą edycję obserwowałem. Zgadzam się z Kukiem, że prowadzenie było lipnie przygotowane. Bo sam prowadzący najbardziej namieszał w samym temacie.

I jeśli to miała być edycja świąteczna, to ja miałem najbardziej mikołajowy awatar. Dlatego się nie zgłaszałem ani nie miałem nawet ochoty oddawać głosów. Bo po co? Skoro awatarów świątecznych było jak na lekarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gratuluje zwycięzcy:) wow w porównaniu z poprzednim konkursem mam tylko jeden punkt mniej- całe zero;) nie wiem czy ja mam jakiś inny gust czy co...no cuż, pociesza mnie fakt, że teraz już może być tylko lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 19:50, Dard napisał:

pociesza mnie fakt, że teraz już może być tylko lepiej:D


Ew. możesz trzymać poziom :P

PS: Prowadzący napewno nie spisał się idealnie, ale pewnie on sam to wie, jak nie to został już uświadomiony przez moich poprzedników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zostawcie prowadzącego. To był jego debiut i nie można od niego zbyt wiele wymagać. Co prawda to był najmniej świąteczny "świąteczny konkurs" jaki widziałem, a spam był chlebem powszednim, ale nie można wymagać od niego, żeby sobie ze wszystkim poradził. Tu przydałby sie status moderatora - tylko on mógłby sobie poradzić ze spamem.
Poza tym regulamin jest według mnie za długi. Większość osób nie bedzie chciała go po prostu czytać. Przydałaby sie jakaś skrócona wersja dla leniwych, lub przynajmniej jakieś ostrzeżenie w przypiętym poście, że za nieprzestrzeganie regulaminu grozi degrad.

PS: Panie prowadzący, przydałoby sie pare punktów do punktacji... jakieś 155... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że będę żałować...

To wszystko przez tę czapeczkę! Już nigdy, żadnych elementów świątecznych przy trollach ;P Nawet w świątecznych konkursach ;)

Następny troll będzie z mojego własnego screena! (Na razie znajdę jakiegoś zastępczego ;))

Howgh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 20:35, fanfilmu.pl napisał:

Wiedziałem, że będę żałować...

To wszystko przez tę czapeczkę! /.../


No nie wiem. Troll z czapeczką zajął 18 miejsce. ;) Może poszło tak źle, bo nie "założyłeś" czapeczki? ;P

Zresztą nie martw się - trollowi bez czapki poszło i tak lepiej niż Sarumanowi w czapce... dużo lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 20:25, rob006 napisał:

Panowie, zostawcie prowadzącego. To był jego debiut i nie można od niego zbyt wiele wymagać.
Co prawda to był najmniej świąteczny "świąteczny konkurs" jaki widziałem, a spam był chlebem
powszednim, ale nie można wymagać od niego, żeby sobie ze wszystkim poradził.

Jakoś ja z cinusem` też swoje edycje prowadziliśmy po raz pierwszy i generalnie nie wyszło nam chyba to tak źle, bo głosów pretensji słychać nie było, więc jak widać można i w debiucie się postarać oto żeby poprowadzić edycję na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby pierwszy post jako sekretarz? :P
Gratki

Nie naskakujcie tak na niego. W święta każdy miał sporo na głowie, a on się podjął poprowadzenia edycji. Nie ma co narzekać. Jak chcecie lepsze to poprowadźcie sami. Świetnie wam to wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 20:41, rob006 napisał:

No nie wiem. Troll z czapeczką zajął 18 miejsce. ;)

Było lepiej... Szczególnie jeśli porównać 157 punktów do moich 22 ;P
BTW: gratulacje dla zwycięzców ;)

Dnia 27.12.2006 o 20:41, rob006 napisał:

Może poszło tak źle, bo nie "założyłeś" czapeczki? ;P

Jak już mówiłem - głowa trolla nie jest od noszenia czapeczek!

Dnia 27.12.2006 o 20:41, rob006 napisał:

Zresztą nie martw się - trollowi bez czapki poszło i tak lepiej niż Sarumanowi w czapce...
dużo lepiej...

Cóż, Saruman w świątecznej czapeczce z pomponem... Śmieszne ;)

Co do prowadzącego: uczestnicy sprawiali mu kłopoty, nie stosowali się do regulaminu, zakładali kilka kont, tylko po to żeby wygrać... Warunki dość ciężkie, a wcale nie było aż tak źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 20:46, Kukowsky napisał:

/.../


W sumie racja - miała to być edycja świąteczna, a wyszła jakaś taka... nijaka?

Gratulacje z okazji awansu. :) Co prawda, gdyby przyszedł w święta, to atmosferka byłaby lepsza, ale i tak gratki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 20:46, Kukowsky napisał:

Jakoś ja z cinusem` też swoje edycje prowadziliśmy po raz pierwszy i generalnie nie wyszło
nam chyba to tak źle, bo głosów pretensji słychać nie było, więc jak widać można i w debiucie
się postarać oto żeby poprowadzić edycję na wysokim poziomie.


Co prawda waszej edycji nie widziałem, ale wątpię, aby było wtedy tyle spamu i na pewno nie bylo takiego kwasu, jak próba oszustwa. Duzo zależy od szczęścia, bo ataku spamerów wasz konkurs też by nie przetrwał.

PS: O w mordę! Właśnie zauważyłem, że mamy nowego sekretarza! Gratuluje! <w duchu myśli: wszyscy awansują, tylko nie ja!> ;)
No i tęsknie już za statystykami ;)

PPS: Łeee, myślałem, że ja pierwszy zauważę... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

17 miejsce???Jestem pod dużym wrażeniem.Nie myslałem,że aż tak spodoba się wam mój avatar.

Wszystkim za głosy dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 20:50, fanfilmu.pl napisał:

Cóż, Saruman w świątecznej czapeczce z pomponem... Śmieszne ;)


Może i śmieszny, ale święta to święta i wymagają poświęceń. Nawet jeśli to jest włożenie mikołajowej czapeczki na głowę najokrutniejszego maga w Śródziemiu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 20:57, rob006 napisał:

Co prawda waszej edycji nie widziałem, ale wątpię, aby było wtedy tyle spamu i na pewno nie
bylo takiego kwasu, jak próba oszustwa. Duzo zależy od szczęścia, bo ataku spamerów wasz konkurs
też by nie przetrwał.

Spamu faktycznie nie było, gdyż był prowadzony program "zero tolerancji" i wszyscy chodzili jak w szwajcarskim zegarku. Próba oszustwa była chyba w edycji cinusa`, ale tam użytkownik głosował na siebie tylko z trzech kont, a nie jak w tym przypadku z 4. :P

Dnia 27.12.2006 o 20:57, rob006 napisał:

PS: O w mordę! Właśnie zauważyłem, że mamy nowego sekretarza! Gratuluje! <w duchu myśli:
wszyscy awansują, tylko nie ja!> ;)

Sekretarzem jestem już od wczorajszego wieczora, więc jak nie patrzeć awans przyszedł jeszcze w święta. Wystarczy trochę poczytać wczorajsze posty z tematu o obywatelu, gdyż tam było trochę spamu związanego z moim awansem. Tak czy siak dziękuje wszystkim za gratulacje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 19:43, Kukowsky napisał:

> gaax
Gratuluję wygranej. :)

O któż to wygrał tą edycję? :) Dzięki Kuki :] Tobie przy okazji awansu gratuluję.
Czekam jeszcze na specjalne gratki od Budo ;D
A co do prowadzenia edycji miałem podobne spostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh...bardzo, bardzo słabe miejsce mój świąteczny Hitman dostał. Chyba trzeba zbierać kasę na jego usługi i sprzątnąć nie wygodnych gramowiczów ;]

PS. W końcu mogę zmienić avatar ze świątecznego, na jakiś normalny xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zwycięzcy :) A ja znowu 0 punktów, to pewnie przez tą czapeczkę św.Mikołaja na moim avku, zachciało mi się jakieś świąteczne akcenty w świątecznym konkursie dawać, eh - aluzje pojęli? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować