Zaloguj się, aby obserwować  
BlackBomb

NAJLEPSZY AVATAR - konkurs

8805 postów w tym temacie

Ojoj, nie brałem udziału w tej edycji konkursu, ale stwierdzam, że rzeczywiście jest coraz gorzej... Przecież zasady były wyraźne - do edycji walentynkowej tylko avki pasujące do tego święta. Rzeczywistość po raz kolejny pokazała, że sporej części forumowiczów po prostu to wisi. :/
Chyba zacznę przyznawać rację Kukowsky''emu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powinienem wygrać, tak ja!/.../...i czemu dopiero drugie miejsce:/
Zdaje mi się, że nie wszyscy byli świadomi mojego powrotu do konkursu;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja gratuluję wszystkim, którzy zajęli punktowane miejsca, gratuluję In The End że jakimś cudem dostał się do konkursu (w sumie dobrze że trafił ale afera największa jaką widziałem), gratuluję siostrze szerszenia (o tym nie wiedziałem :P) i cieszę się, że moje miejsce w konkursie zostało utajnione ;D

A przy okazji - nowy avatar dobrze się prezentuje??? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, nie jest tak źle ;) Nie ostatnie miejsce, a nawet w niektórych głosach w czołówce ;)
Wracam do starego awka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, dobrze...bardzo fajny avatar...może mi ktoś chociaż powiedzieć które miejsce bym zajęła gdyby forum nie nawaliło a moje głosy by się ukazały? ;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 19:38, YOUlia napisał:

Tak, dobrze...bardzo fajny avatar...może mi ktoś chociaż powiedzieć które miejsce bym zajęła
gdyby forum nie nawaliło a moje głosy by się ukazały? ;(;(;(


Zaraz Ci policzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 19:27, wdowiakm napisał:

> Przecież głosowałam - jeszcze dzisiaj, pamiętam...czemu moje głosy się nie ukazały???
;(

Nie wiem dlaczego i do mnie o to pretensji nie miej bo to nie moja wina, że Twoich głosów nie
ma ;((
Przykro mi naprawdę ;(

Zresztą to zabawa i przecież o nic nie gramy.

Ej, ale specjalnie sprawdzałem jeszcze czy trzeba oddać głosy na tym gramsajcie. I było napisane że nie trzeba ;/ Teraz nie wiem o co chodzi.Ej sprawdziłem jeszcze raz i jest zmieniony regulamin ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 19:36, tykus napisał:

gratuluję siostrze szerszenia (o tym nie wiedziałem :P)

Może z łaski ona Ci podziekuje ;> a że nie wiedziałeś to tylko moja wina, że teraz się dowiadujesz :) Myślałem że już wszyscy wiedzą :P

Dnia 18.02.2007 o 19:36, tykus napisał:

A przy okazji - nowy avatar dobrze się prezentuje??? ;P

Twój, czy mój? ;)
Twój jest naprawdę niezły, jednak poprzedni bardziej mi się podobał (może dlatego, że napis był lepiej widoczny?) ale ten który jest naprawdę daje radę.
O moim nowym nawet sie nie bede wypowiadał, bo wiadomo że wymiata xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 19:38, YOUlia napisał:

Tak, dobrze...bardzo fajny avatar...może mi ktoś chociaż powiedzieć które miejsce bym zajęła
gdyby forum nie nawaliło a moje głosy by się ukazały? ;(;(;(



Miałabyś 36 punktów i byś była na 10 miejscu a ten z dziesiątego na 11 ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 19:42, micaa napisał:

Ej, ale specjalnie sprawdzałem jeszcze czy trzeba oddać głosy na tym gramsajcie. I było napisane
że nie trzeba ;/ Teraz nie wiem o co chodzi.Ej sprawdziłem jeszcze raz i jest zmieniony regulamin
;/


Pisałem przed konkursem czytać regulamin mówiłem, że są zmiany, a że nie czytacie to nie moja wina to tylko wam szkodzi nie mi.

Nie znajomość prawa szkodzi tak jak nieznajomość regulaminu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 19:46, wdowiakm napisał:

Miałabyś 36 punktów i byś była na 10 miejscu a ten z dziesiątego na 11 ;))


całkiem nieźle...

Szerszeń twój nowy avatar jest 100 razy lepszy od poprzedniego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

13. rob006 - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9886&pid=3267 ====> 25 pk

Trzynaste miejsce... Czy to przyniesie mi pecha? :) Włąsciwie nigdy w konkursie szło mi jakoś wybitnie, więc strata nie bedzie dotkliwa.
Z drugiej strony jeszcze nigdy nie zdobyłem tyle punktów... I nigdy nie byłem tak blisko wygranej. To chyba był mój najlepszy występ. :)
Chyba na następną edycję zwyczajnie ściągnę sobie jakiś awatar z neta, bo nikt nie docenia mojej własnoręcznej pracy (aż godzina roboty!). :(

Co do konkursu to pomysł z listą wybitnie nietrafiony. Nie wiem, czy ona w czymś pomaga prowadzącemu, ale uczestnikom przeszkadza na pewno. Kiedy otwieram link do posta ze zgłoszeniem, muszę dodatkowo przebić się przez listę zgłoszeń, a to trochę denerwuje. Poprzedni sposób był o niebo lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 21:13, Bartek Dudek napisał:

Tak ,można.

Dzięki za gratulacje. Ostatnio miałem chyba 30 któreś ,a teraz mam aż 13 ;D ;) :P


Ehem... To JA mam szczęśliwe 13 miejsce! Ty niestety jesteś o jedno oczko niżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować