Zaloguj się, aby obserwować  
BlackBomb

NAJLEPSZY AVATAR - konkurs

8805 postów w tym temacie

Ach przepraszam :) Mój bład ,mój błąd. Skoro już następny osobnik ,to i tobie gratuluje. He ,he a podobno 13 jest pechowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie tą edycje odpuściłem i zgłosiłem to co miałem, bo Walentynki obchodzą mnie tyle co zeszłoroczny śnieg. Organizowanie edycji specjalnych nie ma najmniejszego sensu, gdyż wystarczy spojrzeć na ilość i jakość zgłoszonych awatarów by już wiedzieć dlaczego. Przyznam szczerzę, że zdziwiłem się troszkę swojej dyskwalifikacji, gdyż jeśli komuś miłość kojarzy się jedynie z serduszkami i amorkami to szczerzę mu współczuję. Na głosowanie na awatary już całkowicie nie miałem chęci, gdyż zobaczyłem ilość niewymiarowych awatarów to mi się włosy zjeżyły na głowie, nogach i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regulamin poprawię lecz zbytnio go nie zmienię ;)
Ogłaszam, że edycji specjalnych już nie będzie bo nie ma sensu ich organizowania ten konkurs to pokazał.
Jutro dam terminarz na marzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regulamin poprawiony zapoznajcie się z nim zanim weźmiecie udział w marcowym konkursie by nie było niespodzianek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 19:30, szerszeń45 napisał:

> 8. dna16 - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9886&pid=3261 ====> 49 pk

No prosze moja siostrzyczka nieźle sobie poradziła w konkursie walentynkowym :)
Ósme miejsce. Nieźle.


Nio naprawde nieźle. Ciesze się jeszcze dodatkowo z tego, że nareszcie nazwałeś mnie po ludzku "siostrzyczka" a nie wymyśliłeś jakiegoś dziwnego określenia....nie będe go wypowiadać na forum:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2007 o 19:36, tykus napisał:

gratuluję siostrze szerszenia (o tym nie wiedziałem :P)


Hehehe a ja myślałam, że wszyscy już o tym wiedzą :P hehe no widocznie nie wszyscy, bo jeszcze znajdują się osoby niepoinformowane...ale to, to już nie moja wina hehe. Dzięki za gratulacje...niegdy tak daleko jeszcze nie byłam, ale to pewnie dlatego jestem tak wysoko, bo było mało osób startujących no i dużo zdyskwalifikowanych...heh. Pozdro dla wszystkich gramowiczów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto terminarz na marzec:

01.03 2007r. (Czwartek) do 02.03 2007r. (Piątek) do godziny 23:59 - Zgłaszanie się do konkursu
03.03 2007r. (Sobota) do 04.03 2007r. (Niedziela) do godziny 23:59 - Głosowanie
05.03 2007r. (Poniedziałek) do 07.03 2007r. (Środa) - ogłoszenie wyników

Informuję, również przeczytajcie regulamin!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 19:25, YOUlia napisał:

Przecież głosowałam - jeszcze dzisiaj, pamiętam...czemu moje głosy się nie ukazały??? ;(

Jesteś chyba po prostu kolejną osobą pokrzywdzoną przez niestabilność gramowych serwerów. Trudno

In The End

Dnia 18.02.2007 o 19:25, YOUlia napisał:

Ja powinienem wygrać, tak ja!/.../...i czemu dopiero drugie miejsce:/

No nie, urzekająca skromność :D. Nie dość, że wywołałeś małą awanturę w konkursie (ale nie ukrywam, że skuteczną - w końcu zostałeś dopuszczony), to jeszcze narzekasz na "niskie" drugie miejsce. Fakt, miałeś pięknego awatara, ale...

Dnia 18.02.2007 o 19:25, YOUlia napisał:

Zdaje mi się, że nie wszyscy byli świadomi mojego powrotu do konkursu;]

No właśnie. Gdyby nie ta nieudolna dyskwalifikacja (po której wróciłeś), pewnie byś bez problemu wygrał. Nie zaprzeczam, że twój awatar jest bardzo ładny. Niestety nie mogłem na ciebie zagłosować, bo wdowiakm mnie wywalił z konkursu. Nigdy mu tego nie zapomnę ;). Czy on naprawdę nie dostrzegł ciepła miłości w moim walentynkowym serduszku?

20070220174303

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to się miało kojarzyć z walentynkami, a nie z wnętrznosciami. :) Równie dobrze mógłbys dać mózg Einsteina, efekt byłby ten sam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamieszanie wokół edycji walentynkowej wciąż trwa;]...sam bym zagłosował na twoje serducho [hehe]...ale wydaje mi się, że jest trochę zbyt drastyczne^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojej, dopiero teraz zauważyłem, że są wyniki, no ładnie 5 miejsce. Po bodajże czwartym od końca w poprzedniej to duży skok naprzód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 22:55, wdowiakm napisał:

Regulamin poprawiony zapoznajcie się z nim zanim weźmiecie udział w marcowym konkursie by
nie było niespodzianek ;)


A ja w związku z tym chciałby sobie trochę ponarzekać. :)
1. Czwarty punkt regulaminu jest wg mnie niepotrzebny. Komplikuje tylko sprawę i wydłuża regulamin. Jeśli ktoś nie miał czasu, aby zgłosić swojej kandydatury, to pewnie i tak nie zdoła oddać głosów. Poza tym ile osób skorzystało z tej możliwości do tej pory?
2. Punkt 16.... wydaje mi się, że każdy z IQ powyżej 10 powinien sam sie tego domyślić. :)

I kilka propozycji:
Skoro juz założyłeś tego gramsajta, to mógłby być z niego większy pożytek, niż tylko to, że opublikowałeś na nim regulamin. Mógłbyś zamieszczać na nim np kalendarium konkursu, lub listę zdyskwalifikowanych osób. Edycja walentynkowa była najlepszym przykładem, że coś takiego by sie przydało - osoby wiedziałyby o dyskwalifikacji jeszcze przed ogłoszeniem listy uczestników i mogłyby przedstawić swoje racje w komentarzach. Zapobiegłoby to takiej sytuacji, jaka miała miejsce z In The End i na pewno ograniczyłoby bałagan.

I chyba najważniejsze: regulamin jest za długi! Prawdopodobnie większość nowych uczestników nie czyta go, bo zniechęca ich jego rozmiar. Proponowałbym, aby w przypiętym poście pojawiła sie jego hiperskrócona wersja, aby nawet najbardziej leniwy user znał najważniejsze zasady. Poniżej znalazłby sie link do pełnej wersji.

To chyba wszystko, co chciałem napisać. Zaznaczam, że sa to tylko propozycje. Nie wysłałem ich na maila, ponieważ uważam, że kazdy uczestnik konkursu powinien mieć możliwość skomentowania moich pomysłów i zmieszania mnie z błotem. :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 18:02, szerszeń45 napisał:

Bo to się miało kojarzyć z walentynkami, a nie z wnętrznosciami. :) Równie dobrze mógłbys dać
mózg Einsteina, efekt byłby ten sam :P

Chwila, moment... przecież SERCE to serce ;P
Nieodłączny element walentynek. Inni mieli proste, schematyczne rysunki, a graszczur rzucił istnym dziełem sztuki. To jest prawdziwe serce, którym kochamy, a nie jakieś tandetne, różowe, wordowe autokształty :P
Sam miałem przygotowany niemal identyczny avatar, ale graszczur zgłosił się pierwszy z tym, to nie chciałem robić plagiatu.

Nie można do tego podchodzić za poważnie :P
Walentynki i ich otoczka to kicz i to taki, że głowa boli.
Powinno się doceniać próby wyłamania z tego standardu, a karanie ich to IMHO przesada.

To coś jak z ostatnią eurowizją :P
Wygrał zespół, który zlał na konwencję. Fakt, że przegięli w drugą stronę, ale to przynajmniej nie było jakieś hop-siup-love-disco, jak w pozostałych przypadkach ;P (z wyjątkiem kilku lepszych występów, jak na przykład tych ludzi z litwy... a może łotwy).
Swoją drogą... jak ja mogłem to oglądać? ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 21:09, rob006 napisał:

/.../


Regulaminu już nie zmienię.
Nawet jakbym zamieścił skrócona wersje to i tak by tego nikt nie czytał, przykładem jest post przypiety w temacie "zdjęcia forumowiczów"

Co do gramsajtu rozważę Twoja propozycję ;))

Również pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 22:30, wdowiakm napisał:

Regulaminu już nie zmienię.
Nawet jakbym zamieścił skrócona wersje to i tak by tego nikt nie czytał, przykładem jest post
przypiety w temacie "zdjęcia forumowiczów"


Skoro nikt nie przeczyta skróconej wersji regulaminu składającej się z kilku punktów, to tym bardziej nikt nie przeczyta oryginału. Poza tym nie wiem skąd wytrzasnąłeś informacje, że nikt nie przestrzega regulaminu w "zdjęciach". Z ciekawości sprawdziłem ostatnie 5 stron i nie znalazłem żadnego takiego przypadku, że ktoś nie zamieścił swojego nicka. Częściej zdarzały się sytuacje, że ktoś chwalił się tutaj swoim awatarem.
Właściwie to regulamin może pozostać bez zmian. Kiedy czytałem go po raz pierwszy wydawało mi się, że tyle rzeczy można zmienić, a jak przyszlo co do czego to znalazłem tylko 2 punkty, w dodatku trochę naciągane. :) Ale wg mnie skrócona wersja jest niezbędna. Jeśli to dla ciebie kłopot mogę spróbować ją napisać, ale nie wiem kiedy mi to wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 22:49, rob006 napisał:

/.../


Nie jest to kłopotem, usunę te dwa punkty ;)
Jeśli mam zamieścić skróconą wersję potrzebny mi jest czas ;)
Nie rób tego sam to zrobię ;))

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 22:55, wdowiakm napisał:

Nie jest to kłopotem, usunę te dwa punkty ;)


Jeśli masz zamiar napisać skróconą wersję to nie musisz tego robić. Chodziło mi o to, żeby regulamin był krótszy, ale i tak niewiele by to pomogło. Skrócona wersja powinna rozwiązać problem...
Poza tym działasz trochę na przekór. Napisałem żebyś zmienił - ty napisałeś że nie zmienisz. Ja napisałem, żebyś nie zmieniał - ty mówisz że zmienisz ;D

Dnia 20.02.2007 o 22:55, wdowiakm napisał:

Nie rób tego sam to zrobię ;))


Ufff... kamień z serca. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 23:03, rob006 napisał:

/.../


Usunę te dwa punkty, o których wspomniałeś ;)

Ale myślę, że robienie skróconej wersji zrobi zamęt gdyż w skróconej nie będzie kilku punktów i tu zacznie się problem ;)
Zobaczę jeśli uda mi się wyważyć skróconą z oryginalna to będzie skrócona jeśli nie uda to nie będzie ;)

Pozdrawiam i mam nadzieję, że usatysfakcjonowałem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować