Zaloguj się, aby obserwować  
BlackBomb

NAJLEPSZY AVATAR - konkurs

8805 postów w tym temacie

Połowa sierpnia już minęła, a o zmianach w regulaminie ni widu, ni słychu, co? Wiem, wiem... Nie chcę dyktatorsko niczego narzucać, więc jeśli ktoś ma coś przeciw poniższym propozycjom zmian, lub ma własne pomysły, niech się wypowie.

Powtarzające się awatary - pomysł jest następujący: z danym awatarem może startować tylko jedna osoba, jeśli ktoś inny zgłosi identyczny lub minimalnie się różniący(lustrzane odbicie, wersja czarno-biała, etc.), zostanie zdyskwalifikowany. Rzecz jasna może zgłosić się z innym awatarem.

Zdarzały się też przypadki(z rzadka, ale jednak), że ktoś głosował na siebie samego. Kategoryczne nie.

Właściwie to jedyne z proponowanych "nowości", ale myślę jeszcze nad ewentualnymi zmianami w obecnych zasadach i ogólnie, formie prowadzenia.

Lista uczestników jest zazwyczaj pisana według daty zgłoszenia - od najwcześniejszego do najpóźniejszego.
Wyniki - jeśli ktoś się do tej pory nie domyślił, o co chodzi z numerkami w nawiasach, przykładowo miejsce 12.(15.) oznacza, że wg ilości punktów zdobył 12. miejsce, zaś biorąc pod uwagę listę wszystkich uczestników, plasuje się na pozycji piętnastej. Chyba jasne, co? Jeśli mamy ex aequo dwa miejsca, ustawiam alfabetycznie.
Nikt do tej pory na to nie narzekał, więc wnioskuję, że Wam to odpowiada.

Co do punktacji, to wierzę, że gdyby była nieodpowiednia, to w przeciągu tych kilkunastu miesięcy ktoś zwróciłby na to uwagę. Ale skoro wszystko gra, to punktacja również zostaje :)

No, chyba tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 21:09, Lfdracon napisał:

Zdarzały się też przypadki(z rzadka, ale jednak), że ktoś głosował na siebie samego.
Kategoryczne nie.

Na to czekałem. Od dawna nie wiedziałem czy można głosować na siebie samego (i nawet pytałem się kiedyś o to). Nie robiłem tego, ale mimo to nie miałem pojęcia czy inni tego nie robią.

Punktacja jest jak najbardziej w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 21:09, Lfdracon napisał:

Powtarzające się awatary - pomysł jest następujący: z danym awatarem może startować tylko
jedna osoba, jeśli ktoś inny zgłosi identyczny lub minimalnie się różniący(lustrzane
odbicie, wersja czarno-biała, etc.), zostanie zdyskwalifikowany. Rzecz jasna może zgłosić
się z innym awatarem.

W sumie zdziwiłem się, że w ubiegłej edycji na to zezwoliłeś ;p
Ale skoro nie było zakazu to teoretycznie nie było przeciwwskazań. Ja tego w regulaminie nie zamieściłem bo pomyślałem, że nikt na taki głupi pomysł nie wpadnie ;p

Dnia 16.08.2009 o 21:09, Lfdracon napisał:

Zdarzały się też przypadki(z rzadka, ale jednak), że ktoś głosował na siebie samego.
Kategoryczne nie.

No to to chyba logiczne ;D
Chociaż po powyższym poście można by sądzić inaczej ;) rotfl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 11:53, Maurycy_69 napisał:

No to to chyba logiczne ;D
Chociaż po powyższym poście można by sądzić inaczej ;) rotfl

Ej, bez takich. Teraz jest wszystko jasne.

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować