Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard pokazuje dwóch nowych bohaterów z Overwatch. Beta testy jesienią

23 postów w tym temacie

Słabe te postacie, jak większość z tej gry. Takie jakieś bez pomysłu i kopiuj-wklej z innych gier (w tym nawet tych od Blizzarda). Brakuje tutaj jakichś charakterystycznych cech, który wyróżniałyby je z tłumu podobnych. Pozostaje przekonać się, jak gameplay wypadnie, ale postacie i design tej gry, moim zdaniem prezentują się nieciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deadeye mode - ciekawe co na to wielkie R* :)

P.S.
Sam model postaci też oczywiście nic a nic nie przypomina bohatera RDR...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabe to strasznie. Wygląda na to Blizzard sie wypalił. Prawda jest taka, że nie ma już dużych firm, które tak jak kiedyś tworzyły gry z zamiłowania. Teraz jest tylko kasa. Dobrze wiedzą że hAmeryka na to poleci, a zyski będą duże. Co innego z małymi studiami, które dopiero wbijają się na rynek. Muszą czymś zaskoczyć żeby zaistnieć, a nie powielać co sie da bazując tylko na nazwie firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2015 o 17:52, Khalid napisał:

Słabe to strasznie. Wygląda na to Blizzard sie wypalił.


I od wielu wielu lat caly czas ta sama gadka w odniesieniu do blizza. Naprawde wymyslcie cos nowego, bo sami chyba jestescie juz wypaleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci, którzy zostali w tamtym tygodniu (może trochę dłużej) zaproszeni do siedziby Blizzarda i ostatnio mogli o tej wycieczce poopowiadać, wypowiadali się naprawdę pozytywnie o samej grze. Z tego co zrozumiałem to bardziej moba fps niż typowa kopia TF2. Różnią się do tego stopnia, że nawet CTF nie mógł zostać wprowadzony, bo niektóre postacie psułyby balans. Dodatkowo postaci są dość ciekawe, a gra mocno (jak to moba) nastawiona na współpracę w drużynie. Jestem całkiem ciekaw co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2015 o 18:47, Afgncap napisał:

Ci, którzy zostali w tamtym tygodniu (może trochę dłużej) zaproszeni do siedziby Blizzarda
i ostatnio mogli o tej wycieczce poopowiadać, wypowiadali się naprawdę pozytywnie o samej
grze.


Nie, ze się czepiam ale jak naiwnym trzeba być, żeby wieżyc, że ktokolwiek wypowiedział by się negatywnie xD ?
Przecież takim zachowaniem sami by sobie w kolano strzelili i nigdy więcej nie dostali akredytacji i zaproszeń na tego typu imprezy. To są pokazówki odbywające się na zasadzie klepania po plecach i naprawdę nieliczni recenzenci w sieci mają na tyle mocny charakter i na tyle mocno "w głębokim poważaniu" czy ich znów zaproszą, żeby wypowiedzieć się w 200% rzetelnie po takiej "wycieczce".

Oczywiście nie neguje faktu, ze wielu osobom się tytuł zwyczajnie podobał, jedynie podkreślam, ze próżno tu szukać rzetelnej opinii która wytknie obok zalet również rozliczne wady danej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzekanie, zrzędzenie, a ludzie i tak będą w to grać i będą się świetnie bawić. Mi się projekty postaci podobają, a ci którzy twierdzą że to zżynanie i kopie powinni pamiętać że tak naprawdę nic nowego się już nie wymyśla w tej dziedzinie. Tylko wykorzystuje stare schematy, każdy tak robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2015 o 17:43, Pietro87 napisał:

Sam model postaci też oczywiście nic a nic nie przypomina bohatera RDR...

RDR? Chyba Gunslingera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie, ze się czepiam ale jak naiwnym trzeba być, żeby wieżyc, że ktokolwiek wypowiedział
> by się negatywnie xD ?
> Przecież takim zachowaniem sami by sobie w kolano strzelili i nigdy więcej nie dostali
> akredytacji i zaproszeń na tego typu imprezy. To są pokazówki odbywające się na zasadzie
> klepania po plecach i naprawdę nieliczni recenzenci w sieci mają na tyle mocny charakter
> i na tyle mocno "w głębokim poważaniu" czy ich znów zaproszą, żeby wypowiedzieć się w
> 200% rzetelnie po takiej "wycieczce".
>
> Oczywiście nie neguje faktu, ze wielu osobom się tytuł zwyczajnie podobał, jedynie podkreślam,
> ze próżno tu szukać rzetelnej opinii która wytknie obok zalet również rozliczne wady
> danej produkcji.

Zaproszono głównie fanów gier Blizzarda, więć zmniejszono ryzyko negatywnych wypowiedzi, ale trzeba też pamiętać, że znaczna część z nich grała już dużo wcześniej na blizzconie (o ile dobrze pamiętam) i już wtedy wypowiadali się ciepło. Z drugiej strony trzeba też pamiętać, że wielu z nich nie żyje z pokazywania gier blizzarda, które jakby nie patrzeć wychodzą dość rzadko więc strzałem w stope byłoby hypowanie kulawego tytułu, co oznacza ogólną krytykę i stratę oglądalności, co dla Youtubera jest samobójstwem. Tych, których oglądam, oglądam od kilku lat i pod względem gustu i rzetelności raczej mnie nie zawiedli, a jeśli coś już ich jara to zwykle podoba się i mnie więc raczej się nie obawiam. Plus wielu z nich negatywnie w przeszłości wypowiadało się o decyzjach Blizzarda (głównie D3), a jednak zaproszenia dostali.

BTW ciężko mówić o jakichś wadach produkcji jak jeszcze nawet nie ma alphy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2015 o 13:09, Afgncap napisał:

BTW ciężko mówić o jakichś wadach produkcji jak jeszcze nawet nie ma alphy:P


Nie tak do końca, np dla mnie ten tytuł wygląda okropnie drętwo jak jakiś kiepski mod do TF2.
Nie muszę w to zagrać, żeby to widzieć na gameplayu. Ale to oczywiście tylko moje zdanie.

Inna kwestia to ta, ze Blizz jest lekko pod ścianą, projekt Titan upadł, nie ma obecnie planów wydania nowego dużego MMO a to właśnie ten tytuł miał być kolejnym wielkim nabijaczem kasy. Trzeba się więc rozmienić na drobne i owe drobne to właśnie Heartstone, HOTS i Overwatch. Wszystkie te tytuły będą nabijać im kabzę item shopem.
Aczkolwiek w moim odczuciu jakość wszystkich trzech pozostawia wiele do życzenia [paradoksalnie chyba najlepiej wypada tu HOTS]

Nie mniej zgadzam się - pożyjemy, zobaczymy :)

P.S.
Tnij cytaty w postach, żeby nie robić takich piramidek =).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Nie mniej zgadzam się - pożyjemy, zobaczymy :)
>
> P.S.
> Tnij cytaty w postach, żeby nie robić takich piramidek =).

Wybacz, często piszę z tableta, a to jednak tylko 7":)

Z tych pokazów, które zostały udostępnione (jak np te dwa powyżej) to faktycznie wygląda drętwo, szczególnie, że wygląda to jak preview bogów w smite a nie typowy gameplay. Mam po prostu swoje grono Youtuberów, których znam i dzięki którym zaopatrzyłem się w wiele tytułów, które ogrywam do dziś i zwykle mam podobne zdanie na temat gier co oni więc jak mówią, że gra mam potencjał to nie tyle czekam z niecierpliwością co raczej nie będę gnoił gry, w którą nie grałem, po obejrzeniu kilku filmików. W każdym razie z tego co mówili wszyscy obecni na tym pokazie to gra ma więcej wspólnego z mobami i właśnie np ze smitem niż z TFem, z którym dzieli tylko perspektywę i w pewnym stopniu styl graficzny. Nawet mimo rozmieniania na drobne jakościowo gry Blizzarda wciąż są bardzo dobre i bardzo grywalne, nawet w nieszczęsnego Hearthstone pograłem całkiem sporo mimo, że nienawidzę karcianek, ale pożyjemy zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2015 o 13:20, Pietro87 napisał:

Inna kwestia to ta, ze Blizz jest lekko pod ścianą


Tia, ponad 8 baniek ludzi placacych miesiac w miesiac abonament do WoW-a, czajacy sie za rogiem HotS i nowy starcraft. Faktycznie sa pod sciana i zaraz ktos ich odstrzeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować