Zaloguj się, aby obserwować  
zdjuna

TS - seria Topseller

1746 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2008 o 19:07, Paladzior napisał:

Ja tam za dodatkami do Feara nie przepadam.

A ja bardzo przepadam , przecież te dodatki są świetne , a zwłaszcza Perseus Mandate który oferuje nowe możliwości w multi , więc co tu niby jest do nie przepadania ?

Dnia 28.07.2008 o 19:07, Paladzior napisał:

Mysle ze dadzą jakies Gulid Wars.

O tym zapomnij , przecież dopiero co Gulid Wars pojawił się w Platynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do nowego rzutu TopSellera z pewnością trafi sporo tytułów które od jakiegoś czasu "zalegają" w Platynie. Wydajnie mi się że największe szanse na to mają Neverwinter Nights 2 czy Gothic 3. Jeśli tak by się stało to NWN2 pewnie bym kupił, bo jedynka mi sie bardzo podobała i chętnie bym zagrał i w część drugą. Natomiast zabugowanego G3 ominę szerokim łukiem, bo nawet nie wiadomo jak to "coś mi będzie chodzić i czy będzie sie w ogóle dało grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma być 6 nowych tytułów w serii TS to myśle ze to będzie np timeshift, blacksite itp. czyli te tytuły które są w promocji na wakacje :)

Gothic 3 na pewno nie będzie możecie sobie to wybić już z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 21:24, gpodoba napisał:

Jeżeli ma być 6 nowych tytułów w serii TS to myśle ze to będzie np timeshift,
blacksite itp. czyli te tytuły które są w promocji na wakacje :)

No w sumie jest to jakiś pomysł (i wydaje sie nawet niegłupi), ale wolałbym mimo wszystko żebyś sie mylił. Po prostu żaden z tytułów, który tutaj wymieniłeś mnie kompletnie nie interesuje.

Dnia 28.07.2008 o 21:24, gpodoba napisał:

Gothic 3 na pewno nie będzie możecie sobie to wybić już z głowy.


Mnie sie jednak wydaje że na Gothica 3 są jakby nie patrzeć większe szanse niż na NWN2, bo za tym drugim stoi w końcu Bio Ware, a ich gry z tego co sie orientuje to tanieją dość wolno. No i jeszcze tryb multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2008 o 20:07, Emillo2 napisał:

polska i światowa premiera od CDP to może:
GTR Evolution lub Football Manager Live, obie w drugiej połowie sierpnia mają premiery


GTR Evolution to to na pewno nie jest , data premiery przecież się nie zgada , 14 sierpnia to niby druga połowa sierpnia ? A Football Manager Live to raczej nie będzie , bo SEGA chyba nie zgodziła by się na coś takiego. Ja obstawiam że tą premierą będzie Penumbra: Requiem , moim zdaniem ten tytuł wydaje się najbardziej prawdopodobny , ale kto wie może CDP jeszcze czymś zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MA BYĆ PODOBNO 8 A NIE 6.

Teraz może tylko strzelać ale moim zdaniem będzie to.

Gothic 3,NWN2,Soul Storm,GOW,Więcej mi nie przychodzi do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 06:42, Sebat1 napisał:

GTR Evolution to to na pewno nie jest , data premiery przecież się nie zgada , 14 sierpnia
to niby druga połowa sierpnia ?

bez przesady, umiem liczyć ale wiadomo, że w Polsce może się o tydzień przesunąć premiera, trudno powiedzieć czy CDP zdecyduje się na ustalenie ceny na poziomie 99zł za tytuł znany i dobrze oceniany ale nie aż tak popularny

Dnia 29.07.2008 o 06:42, Sebat1 napisał:

A Football Manager Live to raczej nie będzie , bo SEGA
chyba nie zgodziła by się na coś takiego.

może i nie, ponieważ na GOLu podali cenę 99,90zł

Dnia 29.07.2008 o 06:42, Sebat1 napisał:

Ja obstawiam że tą premierą będzie Penumbra:
Requiem , moim zdaniem ten tytuł wydaje się najbardziej prawdopodobny,

możliwe, że Paradox też sprzedało licencje CDP, jak już wydali poprzednie części Penumbry

Dnia 29.07.2008 o 06:42, Sebat1 napisał:

ale kto wie może
CDP jeszcze czymś zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 21:24, gpodoba napisał:

Jeżeli ma być 6 nowych tytułów w serii TS to myśle ze to będzie np timeshift,
blacksite itp. czyli te tytuły które są w promocji na wakacje :)

Gothic 3 na pewno nie będzie możecie sobie to wybić już z głowy.

Ja bym sobie pograł w TimeShifta jak za 40zł to warto nabyc;-) Ja najlepsza gra z seri TopSeller uwazam Condemned Cryminal Origin.
PS: A może do premiery Czystego Nieba dadza Cień Czarnobyla w TopSeller? Kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na tą chwilę w serii topseller interesuję mnie tylko titan quest resztę ciekawych tytułów mam ,a inne mnie nie interesują , ciekawsze tytuły są w extra klasyce i platynowej kolekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że jakaś gra przejdzie z platyny do serii TopSeller. Może to będzie Stalker? Wątpię ale marzyć można.
Na pewno nie będzie w Topsellerze Gears of War ani Guild Wars. Myślę że dużo szansę ma Gothic 3 na wersję Topseller, albo Supreme Comannder. A inne gry to już jakieś niespodzianki pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 23:00, kedzior141 napisał:

Aż 8tytułów? o.O
Moje typy:
-TimeShift
-S.t.a.l.k.e.r. Cień Czarnobyla
-Heroes V
-NvN2
-NvN2 Maska zdrajcy
-Gothic3

Dalej niewiem...


OMG... Jak widzę taki typy to mnie aż krew zalewa... Przecież TimeShift oraz Maska zdrajcy jest aktualnie w wakacyjnej wyprzedaży CDP , więc nie ma szans aby te gry pojawiły się teraz w TS , tak ciężko to zrozumieć... :/
Natomiast pozostałe gry wydają się dobrze wytypowane , jeszcze dodał bym podstawkę AoE 3 , bo już bardzo długo siedzi w Platynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 08:29, Patryk Mogilno napisał:

Ja bym sobie pograł w TimeShifta jak za 40zł to warto nabyc;-) Ja najlepsza gra z seri
TopSeller uwazam Condemned Cryminal Origin.
PS: A może do premiery Czystego Nieba dadza Cień Czarnobyla w TopSeller? Kto wie...


Timeshift z tego co wiem jest w Wakacyjnej Wyprzedaży, ale może po jakimś czasie znaleźć się w tej serii. Na Cień Czarnobyla bym nie liczył - gra jest zbyt dobra i jeszcze zbyt świeża, by znaleźć się w Topsellerze. Prędzej trafi do Extra Klasyki, aniżeli do Top Sellera. To samo tyczy się takiego Gothica 3 - na pewno nie pojawi się on w TopSellerze. Tutaj trafiają albo średnie gry, albo bardzo dobre gry, które po prostu nie zyskały aż tak dużej popularności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 07:20, Modok napisał:

Zapomnij o Stalkerze a tak w ogóle Maska zdrajcy teraz kosztuje 30zł


Mi się wydaje że Stalker trafi teraz to TS''a... I napewno predzej niż do Xk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 11:42, kedzior141 napisał:

> Zapomnij o Stalkerze a tak w ogóle Maska zdrajcy teraz kosztuje 30zł
>

Mi się wydaje że Stalker trafi teraz to TS''a... I napewno predzej niż do Xk.

Stalker nie trafi do TS bo nie dawno trafił do Platyny więc trzeba będzie troszkę raczej poczekać. Tak samo nie trafi do TS Gears of War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie żebym coś mówił, ale chyba znam znam jedną z gier sierpniowego rzutu TS... Otóż na końcu dzisiejszej recenzji ''Bionic Commando Rearmed'' na gramie, jest tabelka z danymi gry, a w niej:
--
Polski wydawca: CD Projekt
Cena: 39,90zł
Wersja: kinowa (polskie napisy)


http://www.gram.pl/art_8A3jG,6_Bionic_Commando_Rearmed_recenzja_st rona_3.html
--
Ta gra nie została jeszcze wydana w Polsce, a sugerowana cena gry w Topseller wynosi 39,90zł. Biorąc pod uwagę cenę podaną w metryczce i to, że wydaje ją CDP, można podejrzewać, że Bionic Commando będzie w TS. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować