Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2012 o 18:28, Mange napisał:

Pożyczy mi ktoś na pewien czas 3 czerwone gemy? Najlepiej jak najlepsze, ponieważ chce
szybko dobić Monkiem 60 lvl.


60 lvl i tak wbija się ekspresowo z byle jakim gemem, a nawet i bez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2012 o 22:22, Pietro87 napisał:

I chyba o to chodzi, że ci co farmili mają z tego profity....


Ale w takim razie jaki sens ma pojawianie się nowych graczy, którzy nie farmili i przez to nie mają odpowiedniego ekwipunku? Dojdzie do tego, że skill nie będzie potrzebny, wystarczy mieć odpowiedni pancerzyk i koniec, nie liczy się to, kto lepiej opanował swoją postać, tylko kto władował więcej czasu w grind... Dla mnie to trochę bez sensu.

A tak przy okazji, to najlepszego w nowym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nigdy w diablo skill nie miał znaczenia przy pve, a gear i każdy kto chociaż opanował podstawy nawet klikając skille a nie używając bidów przy odpowiednio dobrym gearze po prostu będzie farmił sobie MP X na pałe jak idiota stojąc we wszystkich możliwych plamach,kulach ognia i laserach(no może przesada przy mp powyżej 5 z tym staniem we wszystkim) gdy drugi unikając wszystkiego co się da i zachowując 100% skupienia i precyzji będzie i tak padał na MP0-1 z uwagi braków w gearze.
Jedynie w pvp w d2 skill miał jakieś znaczenie(choć i tak b.dużo zależało od gearu).
Trzeba się z tym pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2012 o 19:15, Ring5 napisał:

Ale w takim razie jaki sens ma pojawianie się nowych graczy, którzy nie farmili i przez
to nie mają odpowiedniego ekwipunku? Dojdzie do tego, że skill nie będzie potrzebny,
wystarczy mieć odpowiedni pancerzyk i koniec, nie liczy się to, kto lepiej opanował swoją
postać, tylko kto władował więcej czasu w grind... Dla mnie to trochę bez sensu.


I dlatego Blizz w całej swej mądrości ofiarował graczom rmah. Jestes nowy i nie masz szans? Nakup gear''u na aukcjach i bądź najlepszy! Mnie osobiście z tego powodu pvp nie interesuje. Nie lubie systemów typu pay to win.

Dnia 31.12.2012 o 19:15, Ring5 napisał:

A tak przy okazji, to najlepszego w nowym roku :)


Wzajemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2012 o 19:34, Feno napisał:

I dlatego Blizz w całej swej mądrości ofiarował graczom rmah.


Moim zdaniem to nie RMAH tu jest problemem, ale źle zaprojektowany system lootu. Raz, że dropy są naprawdę fatalnie pomyślane, a dwa, że ekwipunek ma znacznie większy wpływ na rozgrywkę, niż umiejętne wykorzystywanie mocnych (i słabych) stron naszej klasy. A chyba nie do końca o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2012 o 19:34, Feno napisał:

I dlatego Blizz w całej swej mądrości ofiarował graczom rmah. Jestes nowy i nie masz
szans? Nakup gear''u na aukcjach i bądź najlepszy! Mnie osobiście z tego powodu pvp nie
interesuje. Nie lubie systemów typu pay to win.


nikt nie wie jak PVP bedzie wygladac. moze byc bez gerowe - na to licze. i z zupelnie innymi skillami niz w normalnej grze. pay to win to domena aznatyckich mmo, a blizzowi chodzi o przyciagniecie graczy na dlugo do pvp (rowne szanse / sprawiedliwy matchmaking to podstawa) - co tez jest trudne do zaprojekownia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na Diablo 3 wiele lat. W dwójkę grywałem sporo, zarywałem nocki, ale nigdy nie byłem specjalnym maniakiem. Ot, z 5 czy 6 razy dobijałem postaciami coś koło 70 lvlu. Potem zwykle się nudziłem. Nie kupiłem nowego diabełka - a to problemy z kartą, a to gra za droga, problemy z łączeniem/z serwerami, a to coś tam gdzieś tam... Ale teraz mam okazję kupić i zagrać. Warto w ogóle? Jak gra zmieniła się od premiery, na lepsze czy na gorsze? Grałem tylko z godzinkę w triala, więc jestem totalnie zielony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zamierzasz przejść całą grę (aż do inferno włącznie) i masz b. dużo wolnego czasu, to możesz brać śmiało.
Mimo, że gra ma drm, nie miałem specjalnie problemów z połączeniem do gier itp. rzeczy.
Od daty premiery powypuszczali łatki a to naprawiające bugi czy zmieniające balans w umiejętnościach.
Nie ma jeszcze pvp, ale mi to dynda bo i tak nie będę w duele grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2013 o 15:28, Sad_Statue napisał:

...

Temat rzeka.

Moim zdaniem D3 to naprawdę świetny hns, ale słabe Diablo. Jeśli najbardziej w poprzednich grach ceniłeś sobie klimat, historię, postacie i filmiki to w nowym Diablo niczego dla siebie nie znajdziesz bo te wymienione SSĄ PO CAŁOŚCI. Jeśli z kolei chcesz godzinami po prostu wyrzynać w pień kolorowe potworki na przeróżne sposoby - bierz bez zastanowienia bo nic lepszego na rynku nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 12:20, misioo napisał:

siebie nie znajdziesz bo te wymienione SSĄ PO CAŁOŚCI. Jeśli z kolei chcesz godzinami
po prostu wyrzynać w pień kolorowe potworki na przeróżne sposoby - bierz bez zastanowienia
bo nic lepszego na rynku nie ma.


Dzięki za odpowiedzi.

Prawda jest taka, że gry "siecz i rąb" strasznie mnie zawsze zanudzały. Jedynie Diablo fascynowało klimatem. Ale nie fabułą, no proszę - ten element zawsze nie miał znaczenia(choć rys świata był klimatyczny, podobnie jak diablesko-anielskie, epickie wydarzenia). No i nie jestem jakimś specjalnym hejterem nowego, zmian i zwykle potrafię docenić plusy nowych produkcji. Po prostu wiem, że żadna gra nie prześcignie klasyków w stylu Heroes III czy właśnie Diablo 2. Jestem np. jedną z niewielu osób, którym bardzo podobał się Heroes VI, albo zakończenie ME3(same założenia, bo że było momentami nielogiczne, to inna sprawa), więc może podobnie będzie z Diablo III... Nic to, zastanowię się jeszcze, może ściągnę triala znowu i zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 16:43, Ciekawski94 napisał:

Bardzo ładnie to opisał Moim zdaniem D3 to naprawdę świetny hns, ale słabe Diablo
i tak dokładnie jest.


Nie zgodzę się z tym - po prostu lata lecą i wszystko się zmienia. Czy Diablo jest inne? Może nieco, choć lepszym określeniem jest, że dostosowało sie do współczesnego odbiorcy. Warto spróbować i zagrać, gierka potrafi wciągnąć i dostarczyć nawet kilkaset godzin dobrej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Godziny farmienia zostały srogo wynagrodzone. Najpierw wywalony hełm z setu niesmiertelnego króla, a teraz to [obrazek]! Może ma badziewne dodatkowe staty, ale +20 do dyscypliny mi na spokojnie wystarczy.

20130107150545

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/6297732049

:) Szczypta informacji odnośnie nowego patcha...
Każdego to powinno zainteresować bo jest co czytać. ;]
W****a mnie jedno... Po tym jak podbili meteor i go poprawili gdyż mało kto go używał znów mają ten skill nerfić ;S wrrr!!! bo niby jest "zbyt efektywny"

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 00:07, EmperorKaligula napisał:

> http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/6297732049

woooooooooooooooow. jak to wszystko wprowadza to sie wstrzymam z przedluzeniem swotora
i wroce na miesiac intensywnej farmy :D

Ha! ja farmie cały czas... :D Zmian jest dosyć sporo. W okresie świątecznym mimo iż było jak było to jakoś dziwnie mi się nie chciało być tych Paragonów. Wbije teraz 69 Paragon i czas lulu bo nie śpie od 49h +.
Normalnie to bym pewnie miał pod 80 ale co tam... ostatnio ze znajomkami na mp 7 + po klucze śmigam.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 00:31, Braveheart napisał:

Ha! ja farmie cały czas... :D Zmian jest dosyć sporo. W okresie świątecznym mimo iż było
jak było to jakoś dziwnie mi się nie chciało być tych Paragonów. Wbije teraz 69 Paragon
i czas lulu bo nie śpie od 49h +.
Normalnie to bym pewnie miał pod 80 ale co tam... ostatnio ze znajomkami na mp 7 + po
klucze śmigam.


brak lootu mnie odrzucil... od czasow 1.0.3 (jeszcze przed paragonami) nic wartego ponad banke nie polecialo... wroce pewno po patchu poprobowac szczecia, albo gdy inflacja pozwoli ubrac sie w sensowny set zuni za kilka gold runow ;) paragon poki co 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 00:34, EmperorKaligula napisał:

brak lootu mnie odrzucil... od czasow 1.0.3 (jeszcze przed paragonami) nic wartego ponad
banke nie polecialo... wroce pewno po patchu poprobowac szczecia, albo gdy inflacja pozwoli
ubrac sie w sensowny set zuni za kilka gold runow ;) paragon poki co 37

10m to 4 party zuni na których można spokojnie farmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2013 o 09:36, Kryhuu napisał:

10m to 4 party zuni na których można spokojnie farmić.


tylko ja taki jestem ze te party by sie przydaly z regenem od razu :) ale po patchu wroce - obczaic ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się