poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2006 o 00:05, Markus89 napisał:

> Ja chcę złożyć gratulacje Markusowi89 za Delegata.

Dzięki. A ja życzę natanadlerowi awansu ;)
Jeden błąd (różowy wątek) a zaważył na jego statusie...


Ach nie rozdrapujmy starych ran. Ostatnio mało walczę o status bo mnie nie było. Ale nadrobę zaległości tlko trzeba być ostrożnym aby nie napisać głupoty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To forum już się naprawdę mocno rozrasta! Mamy ok. 10k forumowiczów, z czego 8744 obywateli, 771 przodowników, i juz 35 przewodniczących. 7 Cenegowców, 6 moderatorów. 578566 postów to coś. A by dostać sie do top-100 forum trzeba mieć ok .1200 postów. Ciekawe, jak to będzie wyglądać, gdy gram.pl bedzie świętować rok. Może wtedy dowiemysie o nowym statusie. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 11:22, Liqid napisał:

To forum już się naprawdę mocno rozrasta! Mamy ok. 10k forumowiczów, z czego 8744 obywateli,
771 przodowników, i juz 35 przewodniczących. 7 Cenegowców, 6 moderatorów. 578566 postów to
coś. A by dostać sie do top-100 forum trzeba mieć ok .1200 postów. Ciekawe, jak to będzie wyglądać,
gdy gram.pl bedzie świętować rok. Może wtedy dowiemysie o nowym statusie. ...


Za przepisywanie statystyk grozi degrad. Szkoda że nie czytasz przyklejonych wątków....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 11:34, SzarQ napisał:

Dziemdobry. Ja w sprawie awansu... Da się coś z tym zrobić?

Jeśli chcesz szybko, ale boleśnie możesz poprosić o degrad :)
A jeśli w górę, to musisz pisać posty i nie łamać regulaminu. Z Przodownika na Brygadzistę czeka się dłuugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 11:34, SzarQ napisał:

Dziemdobry. Ja w sprawie awansu... Da się coś z tym zrobić?


Sam coś z tym zrób. Pisz posty, udzielaj się na forum... Awans przyjdzie z czasem. Nie mozna być niecierpliwym, bo wtedy to trwa wieczność. Najlepiej po prostu zapomnieć o statusach... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wpadlem na pomysl, ze skoro statystyki sa juz oficjalnie pod skrzydlem gram.pl, to moze poki gram.pl v.3.0 jeszcze nie jest gotowa, to mozna by z kazdej ksywki uzytkownika zrobic linka do jego stronki w statystykach. Chodzi o cos w rodzaju tymczasowego zastepstwa wizytowek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 11:43, Klimos napisał:

Ostatnio wpadlem na pomysl, ze skoro statystyki sa juz oficjalnie pod skrzydlem gram.pl, to
moze poki gram.pl v.3.0 jeszcze nie jest gotowa, to mozna by z kazdej ksywki uzytkownika zrobic
linka do jego stronki w statystykach. Chodzi o cos w rodzaju tymczasowego zastepstwa wizytowek
;)


Nie głupi pomysł, ale pewnie dużo pracy by to kosztowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nie! Jeszcze CDP by doszli do wniosku, ze to wystarczy, kazdy sie przyzwyczai i tyle bedziemy mieli po wizytówkach. Ja chce pełnych wizytówek a nie zamienników. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 11:46, BuuBuu napisał:

Nie głupi pomysł, ale pewnie dużo pracy by to kosztowało


Dlaczego?? Zamiast jednej zmiennej wyciaganej z bazy danych, otaczasz ja znacznikiem <a> i jako atrybut href podajesz linka do statsow. Wszystkie dane i tak sa brane z tej samej bazy danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 11:43, Klimos napisał:

/.../ to mozna by z kazdej ksywki uzytkownika zrobic > linka do jego stronki w statystykach. /.../

Nie bardzo wiem, o co Ci chodzi, bo jeśli najedziesz kursorem na ksywkę w statystykach Vilmara i klikniesz myszą, to wyświetla się historia tego użytkownika. Od kiedy na forum, ile postów wypisał, kiedy awansował...
Moim zdaniem, tak jest lepiej, no, ale to tylko moje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 11:49, HumanGhost napisał:

O nie! Jeszcze CDP by doszli do wniosku, ze to wystarczy, kazdy sie przyzwyczai i tyle bedziemy
mieli po wizytówkach. Ja chce pełnych wizytówek a nie zamienników. :-)


Prace nad kolejna wersja forum podobno trwaja; wizytowki juz nie raz byly zapowiadane - wiec chyba nie ma czego sie obawiac. A dodanie tej jednej linijki w skrypcie to chyba nie jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 11:53, KrzysztofMarek napisał:

> /.../ to mozna by z kazdej ksywki uzytkownika zrobic > linka do jego stronki w statystykach.
/.../
Nie bardzo wiem, o co Ci chodzi, bo jeśli najedziesz kursorem na ksywkę w statystykach Vilmara
i klikniesz myszą, to wyświetla się historia tego użytkownika. Od kiedy na forum, ile postów
wypisał, kiedy awansował...
Moim zdaniem, tak jest lepiej, no, ale to tylko moje zdanie...


Chodzi mi tylko o to, zeby linki byly nie tylko z ksywki w statystykach Vilmara, ale rowniez prosto z forum - z tej umiweszczanej tuz obok posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, niby wszystko pięknie, ale właściwie po co?
Tak naprawdę Statystyki, to tylko suche liczby i nic nie powiedzą o Tobie.
Lepiej niech się nie rozdrabniają, nie bawią w półśrodki, tylko jak najszybciej udostępnią wizytówki.
A jeśli już coś takiego miało by być, to bez dodatkowych linków, tylko przejście przez awatara, ale naprawdę nie wiem po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 12:02, DemonCleaner napisał:

A jeśli już coś takiego miało by być, to bez dodatkowych linków, tylko przejście przez awatara


Nie mowie nic o dodatkowych linkach, tylko o zrobieniu linka z ksywki i/lub awatara umieszczonej po lewej stronie posta. Wizualnie nic by sie nie zmienilo, tylko po najechaniu kursorem kursor zmienialby sie w lapke i mozna by obejrzec statystyki danego uzytkownika.
Mowisz takze, ze statystyki to tylko suche liczby i nic nie powiedza o nikim, moze i masz racje. Jednak sa i to oficjalnie pod skrzydlem gram.pl, a nie jak wczesniej na prywatnej fanowskiej stronie Vilmara, wiec czemu nie ulatwic nieco korzystania z nich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 11:31, skyler napisał:

Za pisanie nie na temat też grozi degrad. Szkoda, że nie pamiętasz o tym, delegacie ;]


Za pouczanie nie grozi degrad.
Tak w ogóle to o co ci chodzi? O przepisywaniu statystyk jest mowa w przyklejonym poście i chyba jest jasne co za to grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i by ułatwiło, ale tak naprawdę to nie wiemy jak często ktoś z nich korzysta i ile osób wogóle z nich korzysta.
Nie znam też polityki CDP w tym temacie, ale jestem skłonny stwierdzić, że bardziej im zależy na wizach.
Nie wiem też jak odebraliby to inni użytkownicy, a ankiety raczej CDP nie będzie w tej kwestii robił.
I na koniec jeszcze może zaproponuję, aby umieścić Twój pomysł w przypiętym temacie z propozycjami, osoby odpowiedzialne prędzej tam go dojrzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się