Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - temat ogólny

2365 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2009 o 10:17, meJKu napisał:

> Chciałbym jednak zobaczyć link do jakiejś oficjalnej informacji wydawcy, albo innego

> możliwie wiarygodnego źródła.
Niestety, ja Ci mogę pokazać tylko screenshota.

Dzięki, zawsze to coś. Udam się z pytaniem (i Twoim screenem) do BOKu Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 00:30, EmperorKaligula napisał:

> Aha i niedaleko fabryki Jupiter jest taki bunkier i zauważyłem, że ma rozwalony
dach.
> Da się tam wejść ?

tego nie pamietam - takie wysokie i okragle ? jesli tak to laczy sie to z oaza - tez
z jednym z questow.


Patrząc na mapę ten bunkier wygląda jak uśmiechnięta buźka. Mam to zadanie, żeby odszukać oazę, ale właśnie nie mogę się tam dostać. Może trzeba najpierw z kimś porozmawiać na ten temat, aby zdobyć informację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

¨Hej !
Czy wie kto u kogo mozna zmodyfikowac kombinezon Beryl jesli chodzi o te 2 pojemniki na artefakty ??
U pijaka bylem i nie moze u tego drugiego tez nie mozna i u tego u naukowcow tez nie, i wojskowy w prypeci tez nie ... wiec kto ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 15:53, Loken napisał:

Patrząc na mapę ten bunkier wygląda jak uśmiechnięta buźka.


gra juz usunieta, nie pamietam

Dnia 27.12.2009 o 15:53, Loken napisał:

Mam to zadanie, żeby odszukać
oazę, ale właśnie nie mogę się tam dostać. Może trzeba najpierw z kimś porozmawiać na
ten temat, aby zdobyć informację ?


Spoiler

z jupitera ida tory, jedne ida po prostej na poludnie, a drugie odbijaja na zachod i sie wczesnie koncza - i wlasnie tam zobaczysz wejscie do podziemi (drzwi zabite deskami jesli dobrze pamietam), a ta misje skonczysz wlasnie na dachu bunkra o ktorym chyba mowimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 16:00, Marcin08 napisał:

jak odblokować pozostałe sloty na artefakty?


odblokowac ? kazdy pancerz ma inna liczbe pojemnikow na artefakty i odblokowuje sie je przez ulepszenia i mechanika + czesto ulepszenie bedzie mozliwe tylko przez zalatwienie najlepszych narzedzi, czyli pod koniec gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 16:18, Anpu37 napisał:

¨Hej !
Czy wie kto u kogo mozna zmodyfikowac kombinezon Beryl jesli chodzi o te 2 pojemniki
na artefakty ??
U pijaka bylem i nie moze u tego drugiego tez nie mozna i u tego u naukowcow tez nie,
i wojskowy w prypeci tez nie ... wiec kto ??


hmmm... nie uzywalem akurat tego ale:

1. czy dales kadranowi wodki przed "modyfikacjami" ?
2. czy obaj technicy maja narzedzia podstawowe i srednie ?
3. byc moze ulepszenie dajace pojemniki na artefakty bedzie mozliwe dopiero po skombinowaniu narzedzi do kalibracji - sprawdz, bo sam nie wiem.
4. mozliwe tez ze mechanik od naukowcow moze modyfikowac cos czego nie moga inni - ale on chyba specjalizowal sie w helmach - sprawdzic nie zaszkodzi.

no i jest mozliwosc, ze akurat do tego pancerza nie da sie wlozyc pojemnikow (tego nie jestem pewien)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 16:18, Anpu37 napisał:

¨Hej !
Czy wie kto u kogo mozna zmodyfikowac kombinezon Beryl jesli chodzi o te 2 pojemniki
na artefakty ??


Błąd w grze. Nikt w całej Zonie nie potrafi zmodyfikować tego pancerza, nawet po dostarczeniu wszystkich kompletów narzędzi :D To jakaś kosmiczna technologia wojskowa musi być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 10:01, Crew_900 napisał:

Jakiś stalker pewnie krwawił i szedł tam i zdechł, widać tam ciało leży


Zdechły zombiak + szotgun = krwawy szlak ;)

To taka mała mistyfikacja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio Chimera mnie przy statku zaatakowała...

Spoiler

z kim trzeba zagadać w kwestii Oazy? Bo kogo nie zapytam to wiecznie powtarzająca się śpiewka ale zero konkretu... Czy po prostu w prypeci wszystko sie wyjasni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 20:35, Marcin08 napisał:

Spoiler

z kim trzeba zagadać w kwestii Oazy? Bo kogo nie zapytam to wiecznie powtarzająca
się śpiewka ale zero konkretu... Czy po prostu w prypeci wszystko sie wyjasni?


Pytaj aż do bólu a i tak Ci nie powie dopóki sam tam przypadkiem nie trafisz. Niżej masz podpowiedź:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=47621&pid=1494
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=47621&pid=1509
http://www.youtube.com/watch?v=DzrUbwOzxrQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki. jak się okazało to miejsce znalazłem dużo wcześniej, ale perfidnie mnie zawracało za każdym razem jak chciałem przejść, myślałem że to może kwestia odblokowania czegoś rozmową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 21:54, Marcin08 napisał:

dzięki. jak się okazało to miejsce znalazłem dużo wcześniej, ale perfidnie mnie zawracało
za każdym razem jak chciałem przejść, myślałem że to może kwestia odblokowania czegoś
rozmową...


musisz odpowiednio przejsc, jak dobrze przeszedles pomiedzy filarami to bedzie pomiedzy nimi poswiata, testuj pierwszy rzad, potem drugi itd - szybko idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zwróciłem na to uwagę, ale co jest z tym ratingiem 18 na pudełku? Poprzednie dwie części były 16, na stronie PEGI też jest napisane że CoP ma 16 wszędzie.
Amerykanizacja jakaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 12:38, Grey_Wolf napisał:

Dopiero teraz zwróciłem na to uwagę, ale co jest z tym ratingiem 18 na pudełku? Poprzednie
dwie części były 16, na stronie PEGI też jest napisane że CoP ma 16 wszędzie.
Amerykanizacja jakaś?


A czy to ważne? U nas sprzedają wszystkie gry wszystkim, bez względu na pegi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować