Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2007 o 20:30, mtobi napisał:

Spko, zawsze do usług. Co powiesz o Carmen Electrze, układajacej się na trawie w strzałkę ??


Heh, szczerze mówiąc jakoś mało mnie to rusza, wolę jakieś koleżanki z dysku.

Dnia 09.01.2007 o 20:30, mtobi napisał:

A co do wirusów, to mam pewien typ, i także pewien typ, kim może być katani...


Podziel sie ze mną, bo inaczej będe strzelał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę mówić tego na forum, muszę się upewnić. A poza forum, to jest cheatowanie. Narazie, to tylko czysty strzał:

*******************
lincz --------> Ninja Seba (wicie, rozumicie, sprzeczność interesów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Program katani? a to ciekawe - uśmiechnął się Photoshop - przecież dzisiaj dopiero ten atyvir jeśli można go tak nazwać będzie dopiero dzisiaj mógł przeskanować pierwszą część bazy danych, więc podejrzenia tutaj są bezpodstawne. Nasz programik nie ujawniałby się w żaden sposób nie mając przeskanowanej nawet najmniejszej części dysku. Ja swoich podejrzeń jeszcze nie mam bo w sumie ciężko cokolwiek powiedzieć na chwilę obecną.

*** *** *** *** ***

lincz ==> Walgierz

strzał

*** *** *** *** ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NinWare.exe usłyszał durne oskrażenia. Nic go nie denerwuje tak, jak ataki na jego osobę i podawanie jako powodów jakichś totalnych głupot, więc oko za oko...

**********************************

Lincz --> Dazzy
Nienawidzę bzdurnych oskarżeń, tak kiedyś w wykonaniu Fariota, tak jak teraz w Twoim :/ Walgierz może być mafią, bo przecież był nią kilka edycji temu! Seba także, bo był mafią cztery edycje temu! Kukowsky to samo! A katanim na pewno jest Invin, bo jeszcze nigdy nie był :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja jak narazie nie widzę żadnych typów w przeciwieństwei do mtobi. Ja nie wiem po czym on to wnioskuje.
************************************
Lincz------>mtobi
************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*********************

Dnia 09.01.2007 o 20:45, Ninger napisał:

Lincz --> Dazzy
Nienawidzę bzdurnych oskarżeń, tak kiedyś w wykonaniu Fariota, tak jak teraz w Twoim :/ Walgierz
może być mafią, bo przecież był nią kilka edycji temu! Seba także, bo był mafią cztery edycje
temu! Kukowsky to samo! A katanim na pewno jest Invin, bo jeszcze nigdy nie był :/


I tam, wiesz że to strzał, te " dowody " ( CUDZYSŁÓW, Niezauważyłes ? ) to tylko dla kogos pokroju Dara, który w pierwszym dniu wymagał dowodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KuKu nie miał w obecnej chwili żadnej wiadomości, która pomogłaby wybrać osobę na którą odda głos. Schkodlivy mógł zginąć, ponieważ:
- jest bardzo dobrym sprawdzonym programem (czyt. jest doświadczony)
- u innego użytkownika w jednej z jego wersji był wirus, więc mało prawdopodobne jest, że w tej wersji ten wirus dalej w nim jest. (czyt. w przerwanej edycji był mafią i teraz mafia zabiła go, gdyż mało prawdopodobne jest, że tą mafią kolejny raz jest.)
Zarówno z pierwszego i drugiego rozwiązania wiele wywnioskować nie możemy. W pierwszym rozwiązaniu wirus pozbywa się po prostu jednego z najlepszych programów, a w drugim pozbywa się programów, które mogą wydawać się najczystsze. Nie pozostaje mi nic innego, niż zaufać losowi...

*** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** ***
lincz-> DaZzy - strzał [może tym sposobem to on wysuwa się na prowadzenie w drodze do śmierci, jednak oddawanie głosu na osoby niezagrożone nie ma sensu, więc wybrałem z osób, które już mają głosy]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przerwach między spaniem a jedzeniem, Dowódca FireBoxa lubił myśleć. Było to przyjemne uczucie, troche informacji przepływa przez niego. Ale nie wymyślił nic tym razem, bo po prostu nie miał tropu.

--------
Heh, dojdzie do tego, że każdy dostanie po jednym głosie.

Lincz ---> Daniel Dazzy

Jakoś pierwszy zagłosował, popierając dość marnymi dowodami
Ninger - taki ze mnie katani, jak z Ciebie mafia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*******************

Dnia 09.01.2007 o 21:01, Invin napisał:

Lincz ---> Daniel Dazzy

Jakoś pierwszy zagłosował


Ktoś musi, nie ?

Dnia 09.01.2007 o 21:01, Invin napisał:

popierając marnymi dowodami


Znajdz mi w pierwszym dniu niezbitne dowody :/

Widze, że dzisiaj to ja zginę, więc wypada się pożeganc, Baj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


-----------------

Fakt, moje dowody też są cienkie, ale ktoś musi odpaść.
Jak głosowałem to ludzie mieli po 1 głosie, wiec musiałem kogoś wybrać, przykro mi, że padło na Ciebie.

Btw. dlaczego głosowałem ostatni - myślałem, że zaglosuje tak ~20:50, ale nagłe wezwanie rodziców i ledwo zdążyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

****************

Dnia 09.01.2007 o 21:11, Invin napisał:

przykro mi, że padło na Ciebie.


No nie, jest ci przykro, ze ginie ktos na kogo głosowałes ? Ale dobra, nie mam ci tego za złe, ktoś musi i to tylko gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, rzeczywiście, trochę daliśmy pupci...

PIMP powiedział sobe w duchu. Jak to ma być demokratyczxne głosowanie, to ja już wolę format dysku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kalkulator wrócił bardzo późno… był wściekły na cały świat i chciał tylko się odprężyć przy partyjce CS:S… Jednak gdy tylko włączył komputer i zalogował się ujrzał komunikat programu Kalkulator v34.56735. „Podejrzany plik Mikro Suft Dorr! Duża możliwość przeniknięcia intruza na dysk twardy C:, zalecane natychmiastowe usunięcie pliku” Kalkulator westchnąwszy kliknął prawym przyciskiem na Mikro Suft Dorr i wybrał z listy „usuń”. Po chwili opróżnił kosz. Wiedział że jeżeli był to wirus, jego program sprawdzi i wykasuje wszystkie wpisy rejestru i pozostałe strzępki informacji o Mikro Suft Dorr

Dwie godziny potem Kalkulator miał już kończyć granie. Wskoczył jednak na gram.pl obejrzeć co nowego na stronie i w sklepiku. Zajrzał też na stronę kolektywu HoMMV ale nagle połączenie zostało przerwane, komputer sam się restartował a Kalkulator z wściekłym wyrazem twarzy ujrzał informacje o stracie danych, w tym programu: photoshop

Dla programów pozostałych wyświetlono informacje o tym iż photoshop był czysty.

MG-Kalkulator12 [Kalkulator v34.56735]

1. Walgierz [walterminator]
2. Kukowsky [KuKu ver. 6.66]
3. Daniel Dazzy[Mikro Suft Dorr]
4. Avalon67 [Jeno - Dolaro]
5. Ninger [NinWare.exe]
6. Ninja Seba [photoshop]
7. mtobi [The PIMP]
8. Shogun007 [Shogun]
9. Invin [FireBox]
10. MAR Cinek [Cinek.exe]
11. fanfilmu.pl [Troll 6.6.6]
12.
13. LifaR [Lif_Tweak]

Rozkład głosów

1. Walgierz [walterminator] --Walgierz (brak głosu = ostrzeżenie)
2. Kukowsky [KuKu ver. 6.66] --Dazzy
3. Daniel Dazzy[Mikro Suft Dorr] --Ninger
4. Avalon67 [Jeno - Dolaro] --Avalon67 (brak głosu = ostrzeżenie)
5. Ninger [NinWare.exe] --Dazzy
6. Ninja Seba [photoshop] --Walgierz
7. mtobi [The PIMP] --Ninja Seba
8. Shogun007 [Shogun] --mtobi
9. Invin [FireBox] --Dazzy
10. MAR Cinek [Cinek.exe] --Mar Cinek (brak głosu = ostrzeżenie)
11. fanfilmu.pl [Troll 6.6.6] --LifaR
12.
13. LifaR [Lif_Tweak] --LifaR (brak głosu = ostrzeżenie)

3 głosy- Dazzy
2 głosy- walgierz
2 głosy- LifaR
1 głos- Ninger, mtobi,Avalon67, Seba, Mar Cinek

Ostrzeżenia:
LifaR
MAR Cinek
Avalon67
Walgierz

Giną:
Seba- mord mafii (niewinny)
Dazzy- lincz mieszkańców (niewinny a jak inaczej?)

Wiecie czego wam nie wolno (patrz punkt. 9 regulaminu)

Aktualna lista programów:

MG-Kalkulator12 [Kalkulator v34.56735]

1. Walgierz [walterminator]
2. Kukowsky [KuKu ver. 6.66]
3.
4. Avalon67 [Jeno - Dolaro]
5. Ninger [NinWare.exe]
6.
7. mtobi [The PIMP]
8. Shogun007 [Shogun]
9. Invin [FireBox]
10. MAR Cinek [Cinek.exe]
11. fanfilmu.pl [Troll 6.6.6]
12.
13. LifaR [Lif_Tweak]

A teraz krótki komunikat do GRACZY
Jeżeli znowu ktoś z grupy ostrzeżonych nie zagłosuje na czas (czekam do końca 21:01) wywalę z edycji.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, dobra, zawaliliśmy na całej lini.. Ale co ja mogę ?? ja poprostu gram, a nie popędzam graczy do oddawania głosów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie no wy leniwe strzępki kodu, z shut downowaliście się ?? Mnie mord Seby zbił z tropu, gdyż to jego podejrzewałem (konkurencja wicie rozumicie). no nie wiem, ale przy takiej aktywności to trudno będzie kogoś oskarżać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 18:51, walgierz napisał:

- Czego ode mnie chcesz? - przesłał strumień danych do Lif_Tweaka.

- Porozmawiac, nie badz sztywniak, rozluznij sie ;) Moze powiedz np. co myslisz o tym znikaniu innych programow ?

Dzisiaj niestety bylem zajety przez caly dzien, z nieznanych mi przyczyn bylem zmuszony przetwarzac nieskonczone ilosci zer i jedynek. Z drugiej strony, update ktory w tym czasie nadszedl dodal mi funkcje redukowania funkcji logicznych metoda przeksztalcen formalnym, uzywajac siatki Karnough oraz metoda Q-M. Po co to wszystko programowi typu tweak ? Zapytajcie programistow ;)

Jesli chodzi o moje podejrzenia - Kukowsky. Oddal glos, na kogos kto jeden juz na swoim koncie posiadal, pomimo tego, iz jako-tako rozumiem jego argumentacje, akurat dzis nie zrobiloby nam roznicy, gdyby generator liczb pseudolosowych wybral program do usuniecia. (czytaj MG i losowanie) W koncu dzis i tak wszyscy strzelali, wiec co za roznica... Wykluczam z grona podejrzanych, przynajmniej chwilo FireBoxa (Invina). Glosowal jako ostatni na Dazziego, wiec chyba zbytnio by sie wystawil, jako nasz wrog. Mogl zaglosowac tak, by nikt nie zwrocil na to uwagi. Choc oddanie glosu tak pozno tez budzi podejrzenia, mimo to, na razie wykluczam go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się