Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Wybory Forumowiczki i Forumowicza 2008 roku!

611 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2009 o 15:50, mefiperes napisał:

Mnie to obojętne, o której to się zacznie- i tak mam ferie... ;)

Phew, a w poniedziałek do szkoły! :d

A widzę już że niektórzy już wykazują sie innymi instynktami niżeli zabawa. Oł yeah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, mała zmiana w regulaminie :)
Ponieważ po tytuł Forumowiczki została zgłoszona jedna kandydatura, postanowiliśmy połączyć Kandydatów po jeden tytuł.

Poniżej zestawienie - jeśli nie znalazł się tam Wasz Kandydat znaczy, że błędnie wypełniliście formularz.

http://gram.pl/konkursy/wybory2008

Kampanie wyborczą prowadzimy do niedzieli. Potem głosowanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche to przekombinowane bo w pewnym momencie plakat należy do innego kandydata niz powinien. Wiec albo wyrównać, albo wynaleźć inny sposób, ten jest imo do kitu.

A pozatym uważam że jeżeli złożono jedna kandydaturę forumowiczki tzn że raczej albo powinno się usunąć ten tytuł (na Gramowiczkę), albo przyznac zwycięsto epic win. To jeżeli już to chociaż topic byście poprawili -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 17:38, wip_01 napisał:

Troche to przekombinowane bo w pewnym momencie plakat należy do innego kandydata niz
powinien. Wiec albo wyrównać, albo wynaleźć inny sposób, ten jest imo do kitu.

A pozatym uważam że jeżeli złożono jedna kandydaturę forumowiczki tzn że raczej albo
powinno się usunąć ten tytuł (na Gramowiczkę), albo przyznac zwycięsto epic win. To jeżeli
już to chociaż topic byście poprawili -_-''


A co za satysfakcja z wygranej jeśli nie ma kontrkandydatów? Albo dlaczego nie dać szansy koleżance w ogóle?
Moim zdaniem słuszna decyzja. W dodatku w myśl zasady o równouprawnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

buu :(
miałem nadzieję na nieco innych kandydatów :(
pozostaje mi obserwować kampanię i... zagłosować na kandydata wystawionego przez Lożę :)
Hunter22- jeden głos już masz :PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 17:41, walgierz napisał:

A co za satysfakcja z wygranej jeśli nie ma kontrkandydatów? Albo dlaczego nie dać szansy
koleżance w ogóle?
Moim zdaniem słuszna decyzja. W dodatku w myśl zasady o równouprawnieniu.

Jeżeli rozprawiamy o równouprawniu, to tak. W takim razie tak :P Ale i tak mnie to zaskoczyło, gdyż myślałem że będzie wiecej dziewczyn startowało :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie jedno pytanko... Czy to mi się nie wczytała cała lista uczestników, czy to rzeczywiście jest pięciu kandydatów i jedna kandydatka ?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 18:09, albinskia napisał:

Mam takie jedno pytanko... Czy to mi się nie wczytała cała lista uczestników, czy to
rzeczywiście jest pięciu kandydatów i jedna kandydatka ?

Tak i jest to baredzo dobry ruch ze strony organizatorów tejże akcji. Gdyż kandydatami są osoby znane które są znane, których posty sie widzi (w dobrym tego zwrocie znaczeniu). Nie trzeba się bawic z trollami i spamerami.
Ajj Klejk mnie ubiegł.

KŁEJK
Ale zauważ ze Laid robił czystki wśród kandydatów, wiec nie wiadomo ile dokładnie ich było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Z forum to przyznam się ,że tylko widzę KŁEJK''a, Huntera, Outlander''a(czasem) ... ;P Ceda to widać często jest na gramsajtach, a mefiperes''a na ircu i kolektywie. Z naszą jedyną kandydatką nie miałem okazji się spotkać... Wiem, że to moja wina ,że nie widzę wszystkich na forum, bo innymi tematami się interesuję, ale uważam ,że lepiej by pasował tytuł gramowicza roku. ;)

Dnia 10.02.2009 o 18:14, wip_01 napisał:

KŁEJK

Heh, jakość, nie ilość... ;) W końcu widzę jakieś uśmiechnięte emotki z Twojej strony. ^^

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hehe, no srogo, taka lista, że hoho, nie ma z czego wybierać /no offence :P/
A na serio- mam zagwozdkę między dwoma znajomymi nu i nie wiem na kogo głosować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 18:23, Budo napisał:

Hehe, no srogo, taka lista, że hoho, nie ma z czego wybierać /no offence :P/

;-)

Dnia 10.02.2009 o 18:23, Budo napisał:

A na serio- mam zagwozdkę między dwoma znajomymi nu i nie wiem na kogo głosować :(

No to masz problem ;-D. A tak serio trzeba było startować. Wygrałbyś w cuglach :P. A i fun byłby większy.

wip_01 - jestem ciekaw kto przy tej selekcji odpadł i z kim miałbym konkurować ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 18:25, KŁEJK napisał:

wip_01 - jestem ciekaw kto przy tej selekcji odpadł i z kim miałbym konkurować ;p.

Obyś się kiedyś nie przestraszył. ^^

A jak oni to robią ,że jest ten napisik pod rangą ? Dają drugą rangę, czy to można każdemu coś pod rangą napisać ? ;P

Pozdr. ;)

Ps: Sztab wyborczy może zakładać wyborczy temat na forum ? (jakby co to pytam się dla znajomego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 18:25, KŁEJK napisał:

No to masz problem ;-D. A tak serio trzeba było startować. Wygrałbyś w cuglach :P. A
i fun byłby większy.


No mogłem, mogłem, ale miałem wtedy niezły zakręt z zaliczeniami i grypę, że ho ho. Już nawet chętni sztabowcy do mnie pisali ;]
Hehe, jakby wystartował, to bym teraz napisał:"poddajcie się- nie macie szans xD"
:)

A zresztą już pisałem- kto ma mnie znać, ten mnie zna. Kto nie zna, ten się łatwo może dowiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 18:53, Baluk25 napisał:

Nie wiem co mnie pokusiło...Ale jednak zagłosowałem na KŁEJKA...Szkoda, że Budo nie startuje
;f.


Głosowanie dopiero po niedzieli :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować