Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka gier komputerowych w Gazecie Wyborczej

318 postów w tym temacie

widocznie w jednych miejsach bardziej ludzie kupowali, a w drugich mniej, chociaż może byc tak, że ten sklep oddaje gazety starsze później, lub wracają ( widziałem takie przypadki, bo kupowałem np. KŚG z wcześniejszego miesiąca lub XG )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry uruchamiają się bezproblemowo ze skrótów na pulpicie (nie widzę zresztą powodu, dlaczego miałoby być inaczej). Płyta rzecz jasna musi znajdować się w napędzie, co wydaje się być dość logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Manticore jest strasznie uparty!!! Ile można pisać o tej p********** viście??? Daj sobie spokój. Nie działa Ci twój problem. NA wymaganiach nie ma że działa na viście!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w Gazecie Wyborczej będą następne pakiety, bo o promocji dowiedziałem się z forum. Nie mam w co grać, a wyczerpałem limit pieniędzy na gry na jakiś czas. Jeżeli będą następne takie akcje, to uchylcie rąbka tajemnicy co będzie w następnej (jeżeli nie chcecie psuć niespodzianki to podajcie chociaż gatunki, co doda temu dodatkowego smaczku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyna odpowiedź "niebieskich" na pytanie o kontynuowanie serii to - zobaczymy. Czyli trzeba czekać, może akcja się powtórzy. Pewnie przeliczą ilość sprzedanych sztuk i wtedy będzie jasne, czy warto to powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 18:33, Arclight napisał:

Jedyna odpowiedź "niebieskich" na pytanie o kontynuowanie serii to - zobaczymy. Czyli trzeba
czekać, może akcja się powtórzy. Pewnie przeliczą ilość sprzedanych sztuk i wtedy będzie jasne,
czy warto to powtarzać.


Zapewne, ale zyski mieli duże, takie gry za 6,99zł to tanio. Ja swoich egzemplarzy nie zdąrzyłem kupić, a właściwie to było jakie wydanie tylko z płytką czy extra klasyka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko z płytą w kopercie. Ja swojego egzemplarza też nie kupiłem, za mało trafiło do kiosków. Oh well, może następnym razem się uda, większość gier dodanych tym razem już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 18:59, Arclight napisał:

Tylko z płytą w kopercie. Ja swojego egzemplarza też nie kupiłem, za mało trafiło do kiosków.
Oh well, może następnym razem się uda, większość gier dodanych tym razem już mam.


Aha na takiej zasadzie, następnym razem pójdę dzień wcześniej i zamówię w kiosku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie w kopercie tylko w plastikowym opakowaniu takim cienkim ( nie, że słabe tylko, nie grube np. tak jak xkn, tylko rozmiarowo takie, ale cienkie jak np. opakowanie na płytkę DVD z CDA )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupiłem otworzyłem wyjąłem pudełko z foli wyjąłem płyte z pudła i ale była tak porysowana żę nie mogłem jej nawet odczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 15:07, Kemot303 napisał:

kupiłem otworzyłem wyjąłem pudełko z foli wyjąłem płyte z pudła i ale była tak porysowana żę
nie mogłem jej nawet odczytać


W sprawie wymiany uszkodzonych płyt kontaktujcie się z infolinią GW: 0 801 130 000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akne jak już tu jesteś, to może mogłabyś uchylic rąbka tajemnicy czy powtórzycie taką promocje ? nie chodzi mi tu nawet o tytuły czy coś tylko, o to czy wznowicie promocje ?, a jak w wznowicie to kiedy ? z góry dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 20:08, Sebo7 napisał:

Akne jak już tu jesteś, to może mogłabyś uchylic rąbka tajemnicy czy powtórzycie taką
promocje ? nie chodzi mi tu nawet o tytuły czy coś tylko, o to czy wznowicie promocje ?, a
jak w wznowicie to kiedy ? z góry dzięki za odp.

To nie jest promocja, ale projekt realizowany wspólnie z Gazetą Wyborczą. Gazeta Wyborcza jest de facto wydawcą tych gier, my daliśmy content - dlatego nie ma wPLN i dożywotniej gwarancji, a płytki wymienia GW. Powtórzenie takiej akcji zależy od obu stron :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na Viscie nic nie chodzi wiec jak amsz Viste to jestes fraj...m i tyle nie kupuj sobie zadnych gier bo nie pojda a od cdp to sie możecie wszyscy odje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 23:25, akne napisał:

Powtórzenie takiej akcji zależy od obu stron :-)


Czyli jednym słowem mamy zalać redakcję GW prośbami, groźbami, listami "motywacyjnymi", petycjami, plastikowymi bombami etc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!!!!!!!!
W czwartek 29 listopada 2007 r. w GAZECIE WYBORCZEJ płyta KULTOWE GRY KOMPUTEROWE część 1:
- Gothic
- Alone in the Dark: Koszmar powraca
- Europa Universalis: II Wojna Światowa
- Sacrifice


Gry w PEŁNYCH WERSJACH na płycie DVD razem z Gazetą Wyborczą w cenie 5,99 zł (w tym VAT ;))

Info na podstawie reklamy zamieszczonej w dzisiejszym dodatku z programem TV do GW. Prawdopodobnie będą jeszcze kolejne płyty co czwartek, skoro ma to być część 1.
Tak więc w czwartek pobudka przed 6.00 i do kiosków biegiem marsz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować