Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2007 o 14:12, Ashakel napisał:

Ja właśnie też z listy podejrzanych wyeliminowałbym Dema,on z aktywnych graczy wydaje mi się
najmniej podejrzany.

Może to śmiesznie zabrzmi - Dlaczego wydaję się być najmniej podejrzany?
>Mówicie żem milczek?Może i tak,ale nie chce pisać postów na siłę,jak ni

Dnia 11.11.2007 o 14:12, Ashakel napisał:

mam o czym.Wole poobserwować i zabrać głos wtedy kiedy będzie to potrzebne.

Bardzo wygodna postawa... Siedzieć, milczeć, zabrać głos, kiedy zaczynają coś podejrzewać...
>Fiarot,o ile jest katanim-w co wierze,też wylatuje.Kolektor,Scorp...mogą być mafiozami,chociaż wątpie w
>kolektora-gościu pisze posty po 2 linijki,mafiozo chyba bardziej by się przykładał.
To fakt. Ale jak jest w mafii - nikt mu nie pogratuluje. To jest "zasada Nebana" :D
>Magwisienka-póki co nie mogę jej całkowicie odrzucić z listy,ale jest mniej podejrzana.
Kurczę, jak piszesz tak rzadko posty, to postaraj się je jakoś uzasadniać...
>Deto-ostatnio wysunął się na wyższe pozycje na liście,choć uważam że Dem w swoich wypowiedziach o nim mocno przesadza.
Uzasadnisz?
>Laska-z-Polski-ten gracz zachowuje się dziwnie,posty w stylu "za wcześnie wyjechałem z linczem",agresywna gra.
I to jest to, co lubię! Uzasadnienie. Jakiekolwiek. Dodaj jeszcze posta i uzasadnij resztę typów :)
>Dziwnie zlinczował Fiarota gdy ten przyznał się do bycia katanim,ale w sumie...gdyby był mafią,mógłby

Dnia 11.11.2007 o 14:12, Ashakel napisał:

go zamordować.

Nie mógłby - Fiarot się ujawnił dopiero po mordzie... Przeoczenie? Czy może coś więcej? Chyba, że chodzi Ci o dzień dzisiejszy. Jeśli tak, to się troszkę to kupy nie trzyma.
>Chyba że Fiarot sprawdziłby sam siebie,wtedy mógłby podburzać miasto do linczu

Dnia 11.11.2007 o 14:12, Ashakel napisał:

preciwko Fiarotowi.No to juz chyba wszyscy,czekam na analizy i wypowiedzi innych,może coś się
bardziej rozjaśni ;].

Przeczytaj wszystkie posty (te ostatnie z 2 dni) i sam zrób analizę najlepiej :)

Dnia 11.11.2007 o 14:12, Ashakel napisał:

PS.Gdybyście się jendak umówili że to ja jestem mafiozem (niektóre osoby tak pisza w swoich
analizach),to chciałbym zobaczyć wasze miny jak mnie zlinczujecie ;P.Kopary wam opadną i znowy
"kolejny niewinny" ;].

Po co zaznaczasz swoją niewinność? Spokojnie, jeśliś mieszkaniec to nie musisz tego pisać - wybroń się argumentami :)

Dnia 11.11.2007 o 14:12, Ashakel napisał:

Chociaż w sumie w takie sytuacji...Fiarot zawsze może mnie sprawdzić :).

Czyżbym tu widział dyskretne namawianie kataniego do sprawdzenia któregoś z graczy, miast siebie samego (chodzi o to, żeby mafia mogła go zabić - i tak zabierze swą wiedzę do grobu...)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 14:11, Fiarot napisał:

Że jak? Najpierw mówisz - Twierdzicie że cały czas sam się wkopuję,
ale czy doświadczony mafioza który ponoć jest ze mną pozwoliłby mi na takie zachowania ? ;D
,
Laska odpowiada Ci - A czy ten doświadczony mafiozo zabierze ci klawiaturę? :P, a Ty
z kolei piszesz - Tak bo to mój brat i mieszkamy razem w pokoju ;p.
Załóżmy teraz, że ja jestem mało kumaty - możesz mi to wyjaśnić?


Mało kumaty?
Jeśli byłbyś mało kumaty to linczowałbyś przez to mnie ale z tego co widzę to tutaj takich osób raczej nie ma. ;]
Nie boję się więc użyć takiego sformułowania żeby wkopać się głębiej tak jak to wielu mi zarzuca i rozluźnić trochę atmosferę.
Jestem dość zmęczony tymi ciągłymi kłótniami z Demem.

Jestem gotów na dziś zawiesić broń i póki co nie będe już z nim dyskutował nawet jeśli będzie mnie atakować
Twoje teorie wydają mi się całkiem prawdopodobne.

Będę więc dziś linczować kogoś z tej czwórki którą proponujesz, kogo ? jeszcze się zastanowię i poznam opinie reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 14:02, Fiarot napisał:

A ja mam z kolei prośbę do Ciebie, abyś przynajmniej na dziś zapomniała o tym całym konflikcie
demrenfarisa z Deto, gdyż tak jak mówię - dla mnie jest to bezsensowna wojna dwóch niewinnych
i nie oddawała głosu na żadnego z nich.

Wiesz, nie sprawdzałeś ich, więc nie możesz z całą pewnością stwierdzić, że obaj są niewinni.

Dnia 11.11.2007 o 14:02, Fiarot napisał:

Oczywiście nie mogę tego stwierdzić ze 100% pewnością,

O właśnie ;]

Dnia 11.11.2007 o 14:02, Fiarot napisał:

tak więc gdybym się jednak co do nich mylił to po edycji będziesz mogła zrzucić całą winę za
tego typu uniewinnianie na mnie ;]

Bardzo się cieszę, że będę miała kozła ofiarnego (:P), ale co to da? Chyba lepiej teraz się porządnie zastanowić, niż później przepraszać ;)
>(no chyba, że jednak sama jesteś mafią, wtedy akurat będzie Ci wszystko jedno ;P).
No i co mogę Ci powiedzieć? Domyśl się :P Tak, dokładnie - nie jestem mafią. Ale do tego chyba już sam doszedłeś :)

elekrin--->
>Grasz za spokojnie, skupiasz uwagę na wszystkim innym tylko nie sobie.
Ee, mam robić analizę własnej gry? A może mam dyskutować sama ze sobą? Czegoś chyba znów nie rozumiem z Twoim toku myślenia...
>Tak postępują pr0 droga Magwisienko ;p a pr0 jest niezwykle trudno wykryć.
Znaczy to był komplement czy co to było? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2007 o 14:38, Deto napisał:

Mało kumaty?
Jeśli byłbyś mało kumaty to linczowałbyś przez to mnie ale z tego co widzę to tutaj takich
osób raczej nie ma. ;]
Nie boję się więc użyć takiego sformułowania żeby wkopać się głębiej tak jak to wielu mi zarzuca
i rozluźnić trochę atmosferę.
Jestem dość zmęczony tymi ciągłymi kłótniami z Demem.

Widzisz Fiarocie? On nie odpowie na żadne niewygone pytanie :P BTW - skorom mało kumaty, to na przedstaw mi dowody przeciw mnie - gwarantuje, że jeśli będą wystarczające zlinczuję sam siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2007 o 14:32, demrenfaris napisał:

Czyżbym tu widział dyskretne namawianie kataniego do sprawdzenia któregoś z graczy, miast siebie
samego (chodzi o to, żeby mafia mogła go zabić - i tak zabierze swą wiedzę do grobu...)?



NIe chodzi mi o teraz po pierwsze.A po drugie:fajna taktyka ;].Jak kiedyś będę mafiozem to wykorzystam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 13:57, Laska-z-Polski napisał:

Przyznaję się do błędu. Scorp tak mało się udziela, że zapomniałem, że z nami gra :P Masz
rację, Scorp też należy do tej grupy.


Faktycznie zapomniałeś czy może jednak głupio tak było wystawiać Ci kompana wśród tych bardziej podejrzanych osób? Napisałeś przecież, że - cytuję: Nie widzę mafii wśród tej mniej doświadczonej części graczy, a jako tych doświadczonym wymieniłeś mnie, Magi i dema.

Dnia 11.11.2007 o 13:57, Laska-z-Polski napisał:

Teraz się już nie podam, bo ty to zrobiłeś :) Ale gdybyś tego nie zrobił, ktoś z mafii mógłby
to zrobić.


To też ciekawie brzmi :P . Można to zinterpretować następująco: ''jestem w mafii i podałbym się później za kataniego, jednak Ty już mnie ubiegłeś, więc tego nie zrobię'' :P .

Dnia 11.11.2007 o 13:57, Laska-z-Polski napisał:

Proszę bardzo. Tylko trzeba będzie na tą analizę poczekać, bo mam do napisania dwa wypracowania
:P Proszę o cierpliwość ;]


Nie wiem, czy to czasem nie jest ''gra na czas'' z twojej strony, gdyż później będziesz mógł jedynie powielać zdania pozostałych zależnie od tego, co będzie dla Ciebie wygodniejsze. Równie dobrze mógłbyś najpierw zrobić analizę, a dopiero później napisać owe wypracowania. No ale trudno, czekam z niecierpliwością ;P .

Magwisienka

Ale zauważ teraz - jak ja nie znając twojej prawdziwej roli zakładam, że jesteś niewinna to jest wszystko w porządku, natomiast gdy również na podstawie dotychczasowej gry zakładam niewinność innych osób to piszesz mi, że - cytuję: Wiesz, nie sprawdzałeś ich, więc nie możesz z całą pewnością stwierdzić, że obaj są niewinni. Czyli jak uniewinniam Ciebie to jest O.K., ale gdy czynię tak samo z innymi to już jest źle :P .

demrenfaris

[Odnośnie Deto] Zauważyłem to, ale mimo wszystko dziś bym go jeszcze nie linczował, tylko zaczekał z tym ewentualnie do jutra. Po prostu z pewnych powodów, o których już pisałem w dzisiejszym poście z 13:43 on nie za bardzo pasuje mi na mafię. Zauważ też, że podobne odczucia i zarzuty miałeś w przypadku Sama i elekrina, a obaj są/byli niewinni.

Deto

Prosiłbym jednak, żebyś odpowiedział na moje pytanie wprost, a nie robił jakieś wykręty odnośnie ''małokumatości''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 15:02, Ashakel napisał:

NIe chodzi mi o teraz po pierwsze.A po drugie:fajna taktyka ;].Jak kiedyś będę mafiozem to
wykorzystam :).

Heh, przepiękny post... A może tak zamiast unikać jakiejkolwiek dyskusji odpowiedz na pozostałe pytania dema? Jeżeli mnie wzrok nie myli, to widziałam tam takie zwroty jak "Dlaczego wydaję się być najmniej podejrzany?" czy "Uzasadnisz?". Dlaczego nie chcesz brać udziału w dyskusjach? Po prostu tak grasz, milczku, czy boisz się, że popełnisz jakiś błąd, mafiozo? Czyżby Fiarot miał rację, że umieścił Cię w grupie najbardziej podejrzanych osób...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 15:17, Fiarot napisał:

Deto

Prosiłbym jednak, żebyś odpowiedział na moje pytanie wprost, a nie robił jakieś wykręty odnośnie
''małokumatości''.


No to przecież powiedziałem że to był żart. Dla rozluźnienia atmosfery. Jak można to powiedzieć dosłowniej ? 0.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2007 o 15:01, demrenfaris napisał:

Widzisz Fiarocie? On nie odpowie na żadne niewygone pytanie :P BTW - skorom mało kumaty,
to na przedstaw mi dowody przeciw mnie - gwarantuje, że jeśli będą wystarczające zlinczuję
sam siebie.


Odpuść już sobie na dziś a jak nie mnie linczuj odpowiedziałem normalnie nie rozumiem waszego zarzutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 15:17, Fiarot napisał:

Ale zauważ teraz - jak ja nie znając twojej prawdziwej roli zakładam, że jesteś niewinna to
jest wszystko w porządku, natomiast gdy również na podstawie dotychczasowej gry zakładam niewinność
innych osób to piszesz mi, że - cytuję: Wiesz, nie sprawdzałeś ich, więc nie możesz z całą
pewnością stwierdzić, że obaj są niewinni
. Czyli jak uniewinniam Ciebie to jest O.K., ale
gdy czynię tak samo z innymi to już jest źle :P .

Nie zmieniaj sensu moich słów :) Nigdzie nie powiedziałam, że to źle, że ich uznajesz za niewinnych. Mówię po prostu, że nie możemy mieć pewności co do ich roli. Co do mojej roli też nie możesz mieć pewności przecież. I owszem - to dobrze, że mnie uniewinniasz ;) Po prostu nie jestem do końca przekonana do niewinności dema i Deto, no ale skoro katani tak mówi... Zawsze będzie można zwalić, jak sam napisałeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 15:20, Deto napisał:

No to przecież powiedziałem że to był żart. Dla rozluźnienia atmosfery. Jak można to powiedzieć
dosłowniej ? 0.o


Na przykład tak jak właśnie to przed chwilą uczyniłeś :] . Rozumiem, ale jednak nie żartuj już więcej w przyszłości w taki sposób, bo może być to różnie odebrane przez innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcieliście głębszej analizy, macie ;)

1. Kolektor - milczek, mało gra, raczej jest zwykłym "pionkiem" wśród mieszkańców. Raczej... Wpadł na jakiś czas, oddał głos na Skylera, nic większego nie zdziałał. Raczej niewinny

2. Ashakel - jest podejrzany. Nie podoba mi się w tym poście : http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=36201

"PS Gdybyście się jendak umówili że to ja jestem mafiozem (niektóre osoby tak pisza w swoich analizach),to chciałbym zobaczyć wasze miny jak mnie zlinczujecie ;P.Kopary wam opadną i znowy "kolejny niewinny" ;].
Chociaż w sumie w takie sytuacji...Fiarot zawsze może mnie sprawdzić :)."
A czegoż to się boisz, kochanieńki? Czy ktoś cię atakuje? No właśnie. A takie zabezpieczenie się "Jak mnie zlinczujecie, kopary wam opadną" jest dosyć dziwne. Skoro tak na zapas chcesz się ratować, coś ukrywasz.
"Kolektor,Scorp...mogą być mafiozami,chociaż wątpię w kolektora-gościu pisze posty po 2 linijki,mafiozo chyba bardziej by się przykładał"
Zero poważniejszej analizy. Kolektor jest graczem świeżym, nie spodziewaj się, że będzie wymiataczem formatu Fiarota :P A Scorp? W mafii? Tylko czemu? Nie podałeś ŻADNEJ analizy dotyczącej Scorpa. "Jest w mafii" i już, co ? ;) Podejrzany

3. Deto - miota się. Pisze, że nie jest mafiozą, bo jego rzekomo doświadczony partner nie pozwolił by mu na taką taktykę. Pytam się go, jak ma mu nie pozwolić, przecież klawiatury mu nie zabierze. A on odpowiada mi ... " Bo to mój brat i mieszkamy razem w pokoju"! Nie zapominajmy, że Deto jest debiutantem - mogło mu się wyrwać zdanie nie na miejscu. I choć właściwie nic mocniejszego na niego nie mam, zdaje mi się jakiś podejrzany. Lekko podejrzany

4. Demrenfaris - Rzuca "n00bami" na lewo i prawo :P Pierwszego dnia wkopał Sama, drugiego atakował elekrina, a dzisiejszy dzień rozpoczął zarzutami na Fiarota. Po czym rzucił się na Deta. Wydaje się być niewinny, ale coś w tym może być ;) Chyba niewinny

5. Magwisienka - Wygląda na niewinną. Szukam, i nie mogę na nią nic znaleźć , psiakrew :) No trudno, może coś potem upoluję :P Niewinna

6. Scorp - Oskarża Fiarota ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=36098 , http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=36121). W sumie to nawet nie podał przyczyny. A wszyscy wiemy, że Fiarot to pies na mafię (nawiązując do jego avataru) :P Jak na doświadczonego gracza, zagrywka dosyć dziwna. Poderjzany

7. Fiarot - Ponoć katani :) Możliwe... Oprócz tego, że mocno przyczynił się do śmierci Skylera i Pheleli nie mam do niego zastrzeżeń. Niewinny

8. Elekrin - Fiarot go sprawdzał, mówi, że jest niewinny, ale sieje taki zamęt, że głowa mała :) Niewinny

Tak więc podejrzani są Scorp, Ashakel i Deto, z czego Ashakel najbardziej. I pewnie na niego będę dziś głosował ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 15:17, Fiarot napisał:

Faktycznie zapomniałeś czy może jednak głupio tak było wystawiać Ci kompana wśród tych bardziej
podejrzanych osób? Napisałeś przecież, że - cytuję: Nie widzę mafii wśród tej mniej doświadczonej
części graczy
, a jako tych doświadczonym wymieniłeś mnie, Magi i dema.


Ręczę, że zapomniałem :) I są ku temu powody - Scorp do najaktywniejszych nie należy, musisz przyznać, a tak się złożyło, że pisząc tego posta nie patrzyłem na listę. Ty też się przejęzyczyłeś zamieniając ksywki Sama na Phelelę, daj się innym pomylić :D

Dnia 11.11.2007 o 15:17, Fiarot napisał:

To też ciekawie brzmi :P . Można to zinterpretować następująco: ''jestem w mafii i podałbym
się później za kataniego, jednak Ty już mnie ubiegłeś, więc tego nie zrobię'' :P .

Nie to miałem na myśli :P Chodziło mi o to, że KAŻDY może się bez przeszkód podać za kataniego, jeśli ten jest martwy, i jeśli nikt inny tego nie zrobił :) Każdy, włączając mafię ;)

Dnia 11.11.2007 o 15:17, Fiarot napisał:

Nie wiem, czy to czasem nie jest ''gra na czas'' z twojej strony, gdyż później będziesz mógł
jedynie powielać zdania pozostałych zależnie od tego, co będzie dla Ciebie wygodniejsze. Równie
dobrze mógłbyś najpierw zrobić analizę, a dopiero później napisać owe wypracowania. No ale
trudno, czekam z niecierpliwością ;P .

A mam ci pokazać jeden z tych referacików? :P Bo właśnie skończyłem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 16:06, demrenfaris napisał:

@@Laska
Masz zarzuty (większe niż wobec Scorpa np.) wobec mnie, a piszesz "chyba niewinny"? Jaka w
tym logika? O_o


Heh, słowo Fiarota ma tutaj spore znaczenie ;] Zresztą, takimi postami jak ten utwierdzasz swoją niewinność. Co za mafiozo chce, żeby uznawać go za podejrzanego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2007 o 14:32, demrenfaris napisał:

Może to śmiesznie zabrzmi - Dlaczego wydaję się być najmniej podejrzany?


Proszę bardzo.Wydajesz mi się najmniej podejrzany bo wg.mnie absolutnie nie zachowujesz się jak mafiozo,poza tym nie znalazłem zachowania wskazującego na twoje mafiowanie-czyli nic na ciebie nie mam.Chyba że jesteś naprawde dobrym graczem.

>Bardzo wygodna postawa... Siedzieć, milczeć, zabrać głos, kiedy zaczynają coś podejrzewać...

Rzeczywiście,wygodna ;].

>Uzasadnisz?

Uzasadnię.Wskaż mi dowód który obciążałby go na tyle że można by było na niego spokojnie zagłosować myśląc sobie linczuje mafioza.

Laska-z-Polski->Czemu jestem podejrzany?Bo analiza dla ciebie jest niewystarczająca?Mi to wystarczy ;].
A co do mojego tekstu "Jak mnie zlinczujecie, kopary wam opadną"-nie mogłem się powstrzymać :).Po prostu chciałbym widzieć potem wasze zachowanie iposty jak Kalkulator napisze:
Lincz=>Ashakel <niewinny> - Nie odzywasz się do końca edycji.
Niewykluczone że tak właśnie będzie.W każdym razie ja nie widzę nic złego w "bronieniu się na zapas".Gdybym miał tak uwazać żebym nie był o nic podejrzany,to musiałbym wogóle nic nie pisać.Chociaż nie-wyszłoby na to że jestem milczkiem i zabijam tylko obserwując grę.Konkluzja:najlepiej w ogóle nie grać,wtedy jesteś najmniej podejrzany ;] (jakby ktoś nie zakapował to był żart - żeby znowu nie było awantury to uprzedzam...).Zresztą tak czy siak ja odejdę z czystym sumieniem,w końcu to wy stracicie kolejnego mieszkańca... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 16:17, Ashakel napisał:

Laska-z-Polski->Czemu jestem podejrzany?Bo analiza dla ciebie jest niewystarczająca?Mi
to wystarczy ;].
A co do mojego tekstu "Jak mnie zlinczujecie, kopary wam opadną"-nie mogłem się powstrzymać
:).Po prostu chciałbym widzieć potem wasze zachowanie iposty jak Kalkulator napisze:
Lincz=>Ashakel <niewinny> - Nie odzywasz się do końca edycji.
Niewykluczone że tak właśnie będzie.W każdym razie ja nie widzę nic złego w "bronieniu się
na zapas".

A ja widzę. Czemu się bronisz, skoro jesteś niewinny? Czegoś się boisz? ;]

>Gdybym miał tak uwazać żebym nie był o nic podejrzany,to musiałbym wogóle nic nie

Dnia 11.11.2007 o 16:17, Ashakel napisał:

pisać.Chociaż nie-wyszłoby na to że jestem milczkiem i zabijam tylko obserwując grę.


Wystarczy po prostu nie pisać rzeczy takich jak " Nie linczujcie mnie, bo kopary wam opadną

>Zresztą tak czy siak ja odejdę z czystym sumieniem,w

Dnia 11.11.2007 o 16:17, Ashakel napisał:

końcu to wy stracicie kolejnego mieszkańca... :)


Mieszkańca? Nie byłbym tego taki pewien ;] Zanim nie napisałeś feralnego zdania, nie pomyślałbym nawet o tobie jako mafii. Ale pokusa była silniejsza, mówisz? :) Twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 16:17, Ashakel napisał:

Laska-z-Polski->Czemu jestem podejrzany?Bo analiza dla ciebie jest niewystarczająca?Mi
to wystarczy ;].


Zapomniałem tego skomentować ;]

Ci wystarczy? Analizy nie pisze się dla siebie, koleżko, tylko dla innych. I jeżeli analiza typu "Scorp może być mafiozą" - i tutaj zero uzasadnienia, jest dla ciebie wystarczająca, to gratuluję ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2007 o 16:29, Laska-z-Polski napisał:

Ci wystarczy? Analizy nie pisze się dla siebie, koleżko, tylko dla innych. I jeżeli analiza
typu "Scorp może być mafiozą" - i tutaj zero uzasadnienia, jest dla ciebie wystarczająca, to
gratuluję ;]


Po pierwsze: pisze się tobie ;].
Po drugie (primo):Gratulujesz?A dziękuję :).

>Wystarczy po prostu nie pisać rzeczy takich jak " Nie linczujcie mnie, bo kopary wam opadną

Za późno ;].A tak serio:
Racja,analizy nie zawsze mi wychodzą.A "bronienie się na zapas".Owszem,nie mam nic do ukrycia,ale nie widzę w tym nic złego,jak już mówiłem (pisałem).Pisałem również że od tej gry można dostać manii prześladowczej bo tu jesteś podejrzany i podejrzewasz o wszystko.Absolutnie wszystko (może w sumie o to chodzi...) ;].Naprawdę,nie mam zamiaru tak się wszystkim przejmować,bo wtedy napisanie dwulinijkowego posta zajełoby mi z godzinkę czasu-musiałbym zastanawiać się czy jak powiem to to czy nie wzbudzi to jakichkolwiek podejrzeń.A to wg. mnie nie ma sensu.Pisze to co myślę.

>Mieszkańca? Nie byłbym tego taki pewien ;]

To ja cię utwierdzę w tym przekonaniu:
Tak, mieszkańca :). (i tylko mi tu nie mów że teraz mówie że jestem mieszkańcem bo bronie się na zapas).

>Zanim nie napisałeś feralnego zdania, nie pomyślałbym nawet o tobie jako mafii. Ale pokusa była silniejsza, mówisz? :) Twój wybór.

To dobrze ze mnie nie podejrzewałeś,teraz,zapewniam cię że też nie masz o co ;).Ale rzeczywiście,jak napisałeś- "twój wybór".A pokusa-taak,była silniejsza :].Napisałem to tak w sensie "a nie mówiłem".W końcu po śmierci nie powiem już "a nie mówiłem" a ja to uwielbiam :P.


Jestem jeszcze tylko ciekaw jaka będzie reakcja na moje posty.Czy "nareszcie się wziął do roboty milczek" czy "hmmm...zbyt aktywny,a zęby zbyt białe.Jedyna opcja to...mafia!".Niestety przewiduję opcję drugą... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2007 o 16:44, Ashakel napisał:

Po pierwsze: pisze się tobie ;].

Ke? Wszystko jest poprawne gramatycznie :P

Dnia 11.11.2007 o 16:44, Ashakel napisał:

Po drugie (primo):Gratulujesz?A dziękuję :).

Proszę bardzo...

Dnia 11.11.2007 o 16:44, Ashakel napisał:

Za późno ;].A tak serio:
Racja,analizy nie zawsze mi wychodzą.A "bronienie się na zapas".Owszem,nie mam nic do ukrycia,ale
nie widzę w tym nic złego,jak już mówiłem (pisałem).Pisałem również że od tej gry można dostać
manii prześladowczej bo tu jesteś podejrzany i podejrzewasz o wszystko.Absolutnie wszystko
(może w sumie o to chodzi...) ;].Naprawdę,nie mam zamiaru tak się wszystkim przejmować,bo wtedy
napisanie dwulinijkowego posta zajełoby mi z godzinkę czasu-musiałbym zastanawiać się czy jak
powiem to to czy nie wzbudzi to jakichkolwiek podejrzeń.A to wg. mnie nie ma sensu.Pisze to
co myślę.

Tej części posta nie rozumiem ;/ Po kiego grzyba zmieniasz temat? Specjalnie tak kręcisz, co? ;]

Dnia 11.11.2007 o 16:44, Ashakel napisał:

To ja cię utwierdzę w tym przekonaniu:
Tak, mieszkańca :). (i tylko mi tu nie mów że teraz mówie że jestem mieszkańcem bo bronie się
na zapas).

A ja nie wierzę ;] Rzuciłbyś na stół jakieś argumenty...

Dnia 11.11.2007 o 16:44, Ashakel napisał:

To dobrze ze mnie nie podejrzewałeś,teraz,zapewniam cię że też nie masz o co ;)

O, mam o co ;]
>Ale rzeczywiście,jak napisałeś- "twój wybór".A pokusa-taak,była silniejsza :].Napisałem to tak w sensie "a nie >mówiłem".W końcu po śmierci nie powiem już "a nie mówiłem" a ja to uwielbiam :P.
A więc sam postanowiłeś wykopać sobie grób? ;]

Dnia 11.11.2007 o 16:44, Ashakel napisał:

Jestem jeszcze tylko ciekaw jaka będzie reakcja na moje posty.Czy "nareszcie się wziął do roboty
milczek" czy "hmmm...zbyt aktywny,a zęby zbyt białe.Jedyna opcja to...mafia!".Niestety przewiduję
opcję drugą... :/


Nie mam do ciebie pretensji o nadmierną aktywność, tylko o twoją dziwną postawę. Nikt cię nie atakował, więc czemu się broniłeś? Jeśli jesteś niewinny, czego się bałeś? Odpowiedz wreszcie na to pytanie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się