Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dodam jeszcze, że jeśli Ari mówi prawdę, musimy w tym i następnym linczu zabić jakiegoś mafioze, bo nasze szanse spadną do zera. Nawet jeśli ubijemy jednego z mafii w ciągu tych dwóch linczów, to i tak zrobi się niezłe bagno, mogą wypaść podejrzenia,że Ari specjalnie ukatrupił potencjalnego towarzysza... naprawdę lepiej by było jeśli Ari by dzisiaj zginął, ale teraz mamy posraną sytuację, rozwikła nam ją trochę dzisiejszy post fabularny MG

Widzę, że się mego pogrążyłem, ale mówi się trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 22:02, ariwederczi napisał:

Mafia miała czas na wskazanie ofiary, podobnie jak ja na wskazanie, kogo sprawdzam/chronię,
do 22.01. Wszystko jest już więc przesądzone.

Ze względu na "estetykę" rozgrywki (i także po to, aby potrzymać mafiosów w napięciu)
nie napiszę, jaką decyzję podjąłem. Liczę jednak na to, że wszyscy mieszkańcy zrozumieją
moją decyzję... :)


Tere fere. Brzmi to tak, jakbyś siebie nie chronił, a założę się o dychę, że napisałeś to specjalnie, by w wypadku mordu na Tobie, mafiozi mieli 30 minut nadziei, a potem brutalną rzeczywistość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 22:02, HeyBabyGirl napisał:

Dodam jeszcze, że jeśli Ari mówi prawdę, musimy w tym i następnym linczu zabić jakiegoś
mafioze, bo nasze szanse spadną do zera. Nawet jeśli ubijemy jednego z mafii w ciągu
tych dwóch linczów, to i tak zrobi się niezłe bagno, mogą wypaść podejrzenia,że Ari specjalnie
ukatrupił potencjalnego towarzysza... naprawdę lepiej by było jeśli Ari by dzisiaj zginął,
ale teraz mamy posraną sytuację, rozwikła nam ją trochę dzisiejszy post fabularny MG


Hehe. Mamy czterech potencjalnych niewinnych na dziewięciu graczy. Dzisiaj w linczu ginie jedna osoba + w mordzie być może ktoś odpadnie (zależy od ruchu kataniego i mafii). Tak więc jutro pozostaje nam minimum trzech pewnych niewinnych (zakładając, że Ari miał rację) i cztery osoby, których rola jest niepewna.

To tak mniej więcej. Wątpię więc, że w takim układzie mieszkańcy mają szanse przegrać, jednak lepiej przedwcześnie nie cieszyć się zwycięstwem, bo wszystko się może zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień zaczął się dziwnie. Shudo spakował swój komputer i odjechał w siną dal. Nie było wiadomo o co chodzi, ale ukazał się komunikat z centrali mówiący, że Shudo został skierowany do dowodzenia jakąś inną niezwykle ważną akcję Armii.

Wieczorem gracze usadzili Vbone’a na krzesełku, naprzeciw tacki z sushi (zakupionym rzez internet). Denat kręcił się niemiłosiernie, jednak złamał się i pożarł podane mu danie. Chwile potem został zabity na śmierć ciosami klawiatur i myszy.

Później tego samego wieczoru ariwederczi został ogłuszony i przebity kataną.

Rozkład głosów:

1. Cael --> Vbone
2.
3.
4. HBG --> VBone
5.
6.
7.
8.
9. kindziuk --> Vbone
10.Asthariel --> kindziukxxx
11. VBone --> kindziukxxx
12. Prido --> kindziukxxx
13. ariwederczi --> kindziukxxx
14.Spider -->VBone
15.
16. Shudo --> Shudo (autolincz)

4 głosy: VBone, kindziukxxx
1 głos: Shudo

W losowaniu wypadło na Vbone’a który jest winny
W mordzie ginie ariwederczi który jest niewinny
Na prośbę własną z gry odchodzi Shudo, któremu względy osobiste nie pozwalają kontynuować gry. Był niewinny

Aktualna lista graczy:

MG - Zurris

1. Cael
2.
3.
4. HBG
5.
6.
7.
8.
9. kindziuk
10.Asthariel
11.
12. Prido
13.
14.Spider
15.
16.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przeżyłem, ale jutro padam, + inny obywatel, ale mam nadzieję ze doprowadzicie jakoś do tego że miasto wygra.. tak wiem to brzmi jeszcze bardziej jak mafia ale cóż ciesze się z kolejnego dnia a wiem że przekonać was rady nie dam więc pozostaje mieć nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coby nie przedłużać...

==============

Lincz ==> Kindziuk

==============

Tak w ogóle to życzę wszystkim uczniom udanego rozpoczęcia roku szkolnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Ja - uniewinniony
2.
3.
4. HBG - ?
5.
6.
7.
8.
9. kindziuk - raczej winny
10.Asthariel - uniewinniony
11.
12. Prido - raczej niewinny
13.
14.Spider - uniewinniony
15.
16.

Poza tym wśród pięciu mieszkańców czai się jeden mafioso. Jutro giną dwie osoby, zostaje czteroosobowy finał. Także możemy pomylić się tylko raz :P Zdrajca będzie starał się namieszać, więc niech niewinni mają się na baczności! Może wreszcie mieszkańcy wygrają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu....


Jak Asthariel jest niewinny, to zostaje HBG i Prido

***********
Lincz --------> Prido
**********

choć i tak to już nic nie zmieni, nic od jutra. Postaram się jeszcze coś napisać, bo kto wie dzisiaj też byłem na przegranej pozycji, czas pokaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak mówiłem wcześniej, wkopałem się przednio, z podejrzewaniem,i dużą nie ufnością w stosunku do Ariego.

Sprawa jest jeszcze nie przesądzona, 2 pudła miasta i baj baj ... Chociaż Prida eliminuję z grona podejrzanych, to wszystko może się zdarzyć ... ( tak , tak , specjalnie rzucam na niego cień podejrzeń :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 22:38, kindziukxxx napisał:

***************

Lincz ----> Asthariel

***************

Zbyt bardzo na mnie wchodził więc to jest moim zdaniem jedyny współpracownik Vbona


Teraz właśnie popełniłeś Seppuku w oryginale 切腹. Mord mafii potwierdził że Ari był katanim. Ty natomiast zamiast oddać głos na HBG aby jeszcze próbować walczyć oddajesz swój głos na osobę którą katani wskazał jako sprawdzoną. Wielki błąd.

******************************

Lincz ----->kindziuk

*****************************

Cieszę się że trafiłem z VBone. Od kilku dni mnie męczył aż w końcu się udało. Ariego nie podejrzewałem i też się nie pomyliłem tym bardziej się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 22:47, PsyhoSpider napisał:

> ***************
>
> Lincz ----> Asthariel
>
> ***************
>
> Zbyt bardzo na mnie wchodził więc to jest moim zdaniem jedyny współpracownik Vbona


Teraz właśnie popełniłeś Seppuku w oryginale 切腹. Mord mafii potwierdził
że Ari był katanim. Ty natomiast zamiast oddać głos na HBG aby jeszcze próbować walczyć
oddajesz swój głos na osobę którą katani wskazał jako sprawdzoną. Wielki błąd.

Cóż za 24h zobaczysz prawdę :), w sumie czy nie można przyspieszyć edycji skoro 5 głosów poleci w moją stronę? a i tka nic nikt nie wymyśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 22:49, kindziukxxx napisał:

Cóż za 24h zobaczysz prawdę :), w sumie czy nie można przyspieszyć edycji skoro 5 głosów
poleci w moją stronę? a i tka nic nikt nie wymyśli


Teraz już raczej pozamiatane. Pamiętam jednak edycje (ba, sam byłem nawet takim "bohaterem" ) że z gorszej opresji się wychodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tak offtopem dodam:

Ari, głupku dlaczego nie sprawdziłeś siebie ?

EDIT:
Pozostaje wam tylko przeanalizować, nasze poprzednie wypowiedzi i lincze , dziękuję dobranoc , jutro trza iść do starej szkoły z nową klasą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2010 o 22:51, PsyhoSpider napisał:

Teraz już raczej pozamiatane. Pamiętam jednak edycje (ba, sam byłem nawet takim "bohaterem"
) że z gorszej opresji się wychodziło.


Wiecie ja jestem tak pewien ze to albo HBG albo Prido że jeśli to nie jest prawdą jestem w stanie prawdziwemu mafiozie postawić realnego borwara , swoją pozycję znam, to co Ari dał też znamy, ale i tak byłem pewny że zginę dzisiaj, wiem jednak że nie będę w stanie znaleźć żadnej informacji odciążającej moją osobę czyli po prostu dzisiaj padam... cóż ale i tak fajnie się grało, jednak postaram się powalczyć aby przedłużyć życie i spróbować trafić mafioza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 22:52, HeyBabyGirl napisał:

Ari, głupku dlaczego nie sprawdziłeś siebie ?


A jaki to miało by sens?
Postąpił właściwie, dzięki temu mafia potwierdziła jego tożsamość a gdyby tego nie chciała zrobić mógłby sprawdzić kolejną osobę. Tak czy inaczej on to wygrał. Tak by zrobił "każdy" doświadczony katani. Jest tylko jeszcze opcja że to mafiozo który się poświęcił ale to na razie wolę oddalić bo wtedy raczej krucho nas widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 22:47, HeyBabyGirl napisał:

Tak, jak mówiłem wcześniej, wkopałem się przednio, z podejrzewaniem,i dużą nie ufnością
w stosunku do Ariego.

Sprawa jest jeszcze nie przesądzona, 2 pudła miasta i baj baj ... Chociaż Prida eliminuję
z grona podejrzanych, to wszystko może się zdarzyć ... ( tak , tak , specjalnie rzucam
na niego cień podejrzeń :)


Czemu mam delikatne przeczucie, że cegiełka po cegiełce budujesz sobie pole do jutrzejszej walki ze mną? :) Tymczasem zdam się na logikę i fakty.

================

lincz ---> kindziukxxx

================

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się