Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

World in Conflict - nowy RTS Massive Entertaiment

2188 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2007 o 19:11, gugli napisał:

Same drivery bez Panelu CCC sprawują
się bardzo dobrze.

Słusznie, to też jest rozwiązanie ale lepiej chyba po prostu zdezaktywować CCC a nie od razu bawić się instalatorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 18:33, gugli napisał:

Dobra wszystkie koczkodany, mam rozwiązanie!!!!!
Robicie tak:
Menu Start -> uruchom -> "c:/program files/world in conflict/wic.exe" -nointro

Problem leży w kodekach... Żałosne :D

Mam świeżą instalację z niedzieli i jeszcze nie instalowałem jakichkolwiek kodeków ani programu do odtwarzania plików video, nawet winampa nie mam. Słowem mam kodeki znajdujące się na płycie WinXP Pro SP2 i wszystko działa... gugli - jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś to zgłoś to na forum Massgate - niech wiedzą nad czym pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy
Mój komp to Intel pentium 2140 .1.5DDR2 i Geforce 8500GT
Gra się pernamentnie wiesza co 20 min
Zainstalowałem sterowniki 163.69
i nic nie pomogło
a coś miały one poprawiać z tego co wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 18:33, gugli napisał:

Dobra wszystkie koczkodany, mam rozwiązanie!!!!!
Robicie tak:
Menu Start -> uruchom -> "c:/program files/world in conflict/wic.exe" -nointro

Problem leży w kodekach... Żałosne :D


Ha! To samo miałem z dwoma innymi grami - kasowałem filmiki i do widzenia :P

I tak na temat polonizacji : Może zróbmy jakąś ankietę, żeby CDP wrzuciło n Gram.pl łatkę anglojęzyczną? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 19:44, Laska-z-Polski napisał:

I tak na temat polonizacji : Może zróbmy jakąś ankietę, żeby CDP wrzuciło n Gram.pl łatkę anglojęzyczną?
:)

To raczej nie przejdzie. Tzn. nie widziałem umowy między CDP a Massgate ale nawet jeśli nie jest w niej wyraźnie zaznaczone, że polska wersja ma być wyłącznie po polsku to wydanie takiej łaty byłoby chyba bardzo osobliwym wydarzeniem. Tym bardziej osobliwym, że zdarzały się już gorsze polonizacje i chyba jeszcze nie było sytuacji, że dystrybutor już po wydaniu gry udostępnił łatę podmieniającą dźwięki. Ktoś zauważył, że Cenega wypuszcza niektóre gry w wersji dwujęzykowej ale ja nie przypominam sobie, by zdarzyło się cofnięcie części polonizacji co de facto proponujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe... kolejny problem....
Z racji iz nie chodzą filmiki, kampania też się nie uruchomi, gdyż rozpoczyna się filmem... a jak wiemy filmy niektórym nie chodzą.... Ciekawe co to za kodeki video? sciagnalem jakies "xp codeks" al enie pomoglo.

p.s.
dzieki bogu priorytet dla mnie to multiplayer wiec kampania moze poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2007 o 19:50, hallas napisał:

ale ja nie przypominam sobie, by zdarzyło się cofnięcie części polonizacji co de facto proponujesz.


Jest precedens: Far Cry-Pierwsza wersja była komedią, w drugą już dało się grać;). Drugi patch, polonizacyjny, ważył chyba z 500mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można założyć petycję o umieszczenie patcha anglonizującego. CDP chyba nie może ingerować w grę na tyle by usunąć angielskie speeche i wstawić polskie, co najwyżej dokłada polskie do angielskich, a w pliku konfiguracyjnym ustawia by uruchamiać własnie te polskie. W folderze z grą są pliki wicloc11.sdf i wicloc12.sdf które razem zajmują około GB - wątpie by polskie głosy aż tak dużo zajmowały. Pewnie są tam i angielskie i francuskie, niemieckie, włoskie, hiszpanskie no i polskie. Jeśli tak to taki patch raczej dużo by nie zajmował, bo musiałby tylko odblokować angielskie spicze.

Ale to tylko gdybanie w którym nie musi być ani grama prawdy :P

btw. Wiecie że piechota AT to tak naprawde AA? Poklikajcie pare razy, to usłyszycie "Piechota przeciwlotniacza zgłasza się na rozkaz" :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 20:04, Skie napisał:

Jest precedens: Far Cry-Pierwsza wersja była komedią, w drugą już dało się grać;). Drugi patch,
polonizacyjny, ważył chyba z 500mb

A tak, rzeczywiście. Wymienili polonizacje na inną o ile dobrze rozumiem. Cóż, przydałoby się by tu wymieniono głosy jednostek, najlepiej na oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem właśnie kampanię USA ;-)
Muszę przyznać, że zakończenie naprawdę cudowne. Niesamowicie mi się podobało. Smutne takie, nie cieszymy się, że "jeeeee, urwaliśmy Iwanowi jaja!" tylko... No, wiecie, jasne, wygraliśmy, ale co z tego? Świetne, świetne i po trzykroć jeszcze świetne :)

I parę screenów (cenzura w ostatnim celowo :p). Wiecie, niesamowicie mnie ujął ten klimat, który widać na pierwszym obrazku. Bo zwieńczenie gry w Boże Narodzenie jest naprawdę czymś nowym. A szczególnie w grze wojennej. Nie no, fabuła WiC to po prostu majstersztyk :-)

Aha - "Fhancuski Dowótca" zaczął mnie śmieszyć ;-)

Pytanie za dwa punkty - jak w tej grze włączyć skirmish? Bo tylko mam Kampanię i pustą tabelkę Własnych Misji :-)

20070922205512

20070922205520

20070922205530

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2007 o 20:57, Sephirath napisał:

Pytanie za dwa punkty - jak w tej grze włączyć skirmish? Bo tylko mam Kampanię i pustą
tabelkę Własnych Misji :-)

Normalnie :) Zakładasz własny serwer, i włączasz boty. Ja to odkryłem już w demie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no najpierw ET:QW teraz WiC, czy tak trudno pojąć że pełna lokalizacja produktu zabija jego klimat, czy tak trudne jest dodanie możliwości wyboru języka przy instalacji tak jak to robi EA Polska. Może od razu WiCa przetłumaczyć na "Światowy Konflikt" a ET:QW na "Terytorium Wroga: Wojny Wstrząsów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokladnie...do mnie dojdzie WiC w poniedzialek/wtorek ale juz kombinuje jak zmienic jezyk bo jakos niewidzi mi sie sluchac polskich krzykow na polu walki...chyba ze wyszlo to bardzo dobrze i w klimacie tak jak angielskie speeche wtedy mozna to zaakceptowac...no ale coz...jakie by to spolszczenie nie bylo to wybor jezyka musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować