Zaloguj się, aby obserwować  
Vastor

Jaka to piosenka?

2529 postów w tym temacie

Mam doslownie strzepy informacji, takze jesli komus uda sie odgadnac co mi chodzi po glowie to wielkie bog zaplac. Piosenka leci mniej wiwcej tak: uuuuuuu baby i love you (jakies slowo, nie jestem pewien ale tu chyba znowu wystepuje baby) 3 sekundy przerwy i: i wanna albo im gonna... i dalej nie pamietam. Po trzech sekundach przerwy i wejciu wokalu melodia sie powtarza. Jest to wolna piosenka utrzymana w rockowym klimacie, na mysl przychodzi mi styl guns''n''roses albo aerosmith.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o przypięcie tego posta:

Widzę że wiele osób tu wchodzących usłyszało piosenkę gdzieś w radiu.

http://www.odsluchane.eu/

Pod tym adresem możecie sprawdzić tytuł oraz wykonawcę danego utworu (trzeba tylko znać stację oraz godzinę o której dany utwór był puszczany). Serwis ciągle się rozwija i są dodawane kolejne opcję jak i stacje.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byl odcinek Hause M.D - 6 serii, powtórka,ale obejrzałem jeszcze raz ze względu na jedną muzykę ,a mianowicie w momencie jak ten

Spoiler

pacjent - Policjant - Tajniak umiera i jest przy nim żona.

- odcinek 121 ogólnie,a w serii 6 to nie wiem który. Dzięki z góry. B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2011 o 21:47, Pietro87 napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=4Inr22ZBmdw

O ten kawałek chodziło ?

O tak,to chyba to :) Znasz może minuty w którym momencie jest ta piosenka tak samo jak w House''u. Np. trailer 6-tego sezonu jest kawałek Ground for Divorce i w połowie piosenki,a znasz minuty w którym jest dokładnie moment w tym linku i jak w serialu co pisałem powyżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nope, nie oglądam housea, jestem tylko względnie dobry w wyszukiwaniu muzy wszelakiej =)
Nie mniej jest to odcinek "The Down Low" czyli 11 ep z seoznu 6.
Musiał byś go sobie do obejrzenia online gdzieś poszukać i już sam ustalić jak to jest konkretnie grane =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam piosenki, bodajże brytyjskiej. W teledysku wokalista skakał po fotelach w zalewanym przez wodę kinie/teatrze/czymś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 19:36, Sandro napisał:

> Od 0:37, od razu mówie że to nie Rape Me.
Ale też Nirvana :)

Nirvana - In Bloom
http://www.youtube.com/watch?v=PbgKEjNBHqM


Tak przypuszczałem, szukając na własną rękę sugerując się tym że to prawdopodobnie Nirvana natrafiłem na to, lecz nie byłem pewny czy to na pewno to ponieważ na filmiku jest przytłumiony głos. Teraz mam, dziękuje za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie zapytać więc piszę tutaj. Czy grooveshark.com jest legalny? Nie muszę się bać żadnego syfu ze strony? Znacie się na muzyce to będziecie pewno wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować