Zaloguj się, aby obserwować  
Vastor

Jaka to piosenka?

2529 postów w tym temacie

Podaj mi jakiś kontakt do siebie, znalazłem wersje której szukasz.
Ale nie mogę jej tu zahostowac bo znalazłem ją w pliku mp3 do downloadu, a wklejenie tu takiego linka było by niezgodne z regulaminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny problem

Szukam utworu który usłyszałem dosłownie raz dawno temu.
Klip dzieje się na jakiś ruinach zamku (prawdopodobnie gdzieś w Anglii lub Szkocji).
Występują w nim facet w średnim wieku i jedna lub dwie panie. Z całej piosenki zapamiętałem dźwięk podobny do jodłowania (joleleai czy jakoś tak). Mężczyzna miał lekko zachrypnięty głos.
Byłbym wdzięczny za pomoc pomimo skąpych wskazówek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam duuuzyy problem :D. Byłem w grecji i często w tamtejszym radiu słyszałem pewien utwór. Haczyk jest taki, ze jedyne słowa jakie tam były, słowa to za dużo powiedziane, to głoski typu "i" "a" "e" itd. ''śpiewane'' przez wysoki głos, może nawet kobiecy. Wiem że odnalezienie tego jest wręcz niemożliwe, ale może jednak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2011 o 23:41, Tyler_D napisał:

A to nie jest przypadkiem druga połowa / końcówka Bohemian Rhapsody?

no i tego mi brakowało :) dokładnie to, bo dziwnie tekst znałem melodię też, ale tytuł mi uciekł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 21:54, Pietro87 napisał:

Podaj mi jakiś kontakt do siebie, znalazłem wersje której szukasz.
Ale nie mogę jej tu zahostowac bo znalazłem ją w pliku mp3 do downloadu, a wklejenie
tu takiego linka było by niezgodne z regulaminem.

Przepraszam, że się już nie odezwałem. Byłem na wyjeździe i już nawet wyleciało mi z głowy, że tutaj pytałem o tą piosenkę. Generalnie wcześniej również udało mi się znaleźć mp3 z downloadu, najprawdopodobniej to samo co Ty. Jest niepełne, bo zawiera w sumie jedną zwrotkę i refren, ale daje to jakiś ogólny zarys.
Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować