Zaloguj się, aby obserwować  
TwoSwords

Heroes of Might and Magic - wszystko o serii

1843 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2006 o 17:19, Hellangel napisał:

I kolejny problem w
piatej kampani zostal mi ostatni zamek i nie moge sie do niego dostac przez brame caly czas
mi pisze ze nie jestem czlonkiem zakonu, co trzeba jeszcze zrobic.

Możesz dokładniej opisać o co chodzi w tej misjii i co to za zakon? Bo pamięć już szwankuje i nie pamiętam co trzeba było tam zrobić (trzeba sobie odświeżyć pamięć swoją drogą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 20:24, windows00 napisał:

> I kolejny problem w
> piatej kampani zostal mi ostatni zamek i nie moge sie do niego dostac przez brame caly
czas
> mi pisze ze nie jestem czlonkiem zakonu, co trzeba jeszcze zrobic.
Możesz dokładniej opisać o co chodzi w tej misjii i co to za zakon? Bo pamięć już szwankuje
i nie pamiętam co trzeba było tam zrobić (trzeba sobie odświeżyć pamięć swoją drogą).


Jest to 2 misja w kampanii "Sprawa zycia i smierci" trzeba w niej zdobyc "plaszcz ciemnosci" i zeby zdobyc ostatni zamek trzeba przejsc przez brame ale wtedy pisze ze nie jestem czlonkiem kultu "Glowa smierci" i nie moge przejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Recenzja o HOMM&3:
Hmm...Pamiętam jak ok. rok temu kupiłem w extra klasycę za 19.99 właśnie tę grę. Sądząc po obrazkach ne była super, bo było widać "z góry", grafika była....niezbyt, jak dla mnie. Gdy wróciłem do domu, włożyłem płytkę do mojego napędu. Pojawiło się menu, z całkiem dobrze dopasowaną muzyczką. Kliknąłem "instaluj". Gra zainstalowała się bez żadnych problemów, czyli od razu +. Następnie włączyłem. Z tym również nie było problemu. W Menu Głównym, w grze, była również ciekawa , dobrze dopasowana muzyka. Kliknąłem samouczek. Tam wszystko było dokładnie wyjaśnione, nic nie umkneło w samouczku. Dużo pomocy, jak zacząć itp. Następnie zagrałem w scenariusz...I tak od 15:30 grałem do 23:20...Następnego dnia, w sobotę, cały dzień grałem tylko w Heroes 3. Ta gra po prostu wciągała do siebie. Myślę, że gdyby nie ta przepiękna, klimatyczna muzyka gra by tak nie wciągała. Również cieszenie się z każdego zabitego wroga. To było cudowne. Minął już rok, a ja nadal, choć już na internecie, gram w tą cudowną grę. Polecam. Teraz CDProjekt wydało Sagę. Sam ją kupię, i polecam. Ta gra po prostu jest wyśmienita. Moja ocena : 11/10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 17:43, Jaki Ganh1 napisał:

Recenzja o HOMM&3:
Hmm...Pamiętam jak ok. rok temu kupiłem w extra klasycę za 19.99 właśnie tę grę. Sądząc po
obrazkach ne była super, bo było widać "z góry", grafika była....niezbyt, jak dla mnie. Gdy
wróciłem do domu, włożyłem płytkę do mojego napędu. Pojawiło się menu, z całkiem dobrze dopasowaną
muzyczką. Kliknąłem "instaluj". Gra zainstalowała się bez żadnych problemów, czyli od razu
+. Następnie włączyłem. Z tym również nie było problemu. W Menu Głównym, w grze, była również
ciekawa , dobrze dopasowana muzyka. Kliknąłem samouczek. Tam wszystko było dokładnie wyjaśnione,
nic nie umkneło w samouczku. Dużo pomocy, jak zacząć itp. Następnie zagrałem w scenariusz...I
tak od 15:30 grałem do 23:20...Następnego dnia, w sobotę, cały dzień grałem tylko w Heroes
3. Ta gra po prostu wciągała do siebie. Myślę, że gdyby nie ta przepiękna, klimatyczna muzyka
gra by tak nie wciągała. Również cieszenie się z każdego zabitego wroga. To było cudowne. Minął
już rok, a ja nadal, choć już na internecie, gram w tą cudowną grę. Polecam. Teraz CDProjekt
wydało Sagę. Sam ją kupię, i polecam. Ta gra po prostu jest wyśmienita. Moja ocena : 11/10
:D



Muzyka jest najlepsza w serji! Gra jes super!!!!!!!!!!!!!!!! Całkowicie zgadzam się z JakiGanhem 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 19:38, Byl napisał:

Muzyka jest najlepsza w serji! Gra jes super!!!!!!!!!!!!!!!! Całkowicie zgadzam się z JakiGanhem
1


Tak, muzyka super ale według mnie bardziej zróżnicowana była w... czwórce!Czwórka bardziej mi się podobała(może dlatego, że to od niej zacząłem moją przygodę z heroesami?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 17:43, Jaki Ganh1 napisał:

Recenzja o HOMM&3:
Hmm...Pamiętam jak ok. rok temu kupiłem w extra klasycę za 19.99 właśnie tę grę. Sądząc po
obrazkach ne była super, bo było widać "z góry", grafika była....niezbyt, jak dla mnie. Gdy
wróciłem do domu, włożyłem płytkę do mojego napędu. Pojawiło się menu, z całkiem dobrze dopasowaną
muzyczką. Kliknąłem "instaluj". Gra zainstalowała się bez żadnych problemów, czyli od razu
+. Następnie włączyłem. Z tym również nie było problemu. W Menu Głównym, w grze, była również
ciekawa , dobrze dopasowana muzyka. Kliknąłem samouczek. Tam wszystko było dokładnie wyjaśnione,
nic nie umkneło w samouczku. Dużo pomocy, jak zacząć itp. Następnie zagrałem w scenariusz...I
tak od 15:30 grałem do 23:20...Następnego dnia, w sobotę, cały dzień grałem tylko w Heroes
3. Ta gra po prostu wciągała do siebie. Myślę, że gdyby nie ta przepiękna, klimatyczna muzyka
gra by tak nie wciągała. Również cieszenie się z każdego zabitego wroga. To było cudowne. Minął
już rok, a ja nadal, choć już na internecie, gram w tą cudowną grę. Polecam. Teraz CDProjekt
wydało Sagę. Sam ją kupię, i polecam. Ta gra po prostu jest wyśmienita. Moja ocena : 11/10
:D

Mnie tak samo wciągnęła mimo że nie używam głośników (niektórzy chcą spać0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam preferuje muzykę z czwórki (na drugim miejscu muzyka z 5). Trójka pod tym względem nie urzekła mnie szczególnie (pod innymi zresztą też...). Dżwięków z czwórki mógłbym słuchać niemal non-stop. No i żałuje, że do LEK H V nie został dodany soundtrack :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do h4 tez nie dodali :) za to z h5 bez problemu ta muze wyciagniesz :)- folder music ;)
ja sobie zmienilem muzyke w menu glownym na ta ktora leci w credits :) gdyz wole muzyke z bety :)
muzyke z h4 trzeba wypakowywac co rowniez nie jest zbyt trudne:) ( na szczescie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 12:39, morthi napisał:

do h4 tez nie dodali :)

Ale tam tego nie oczekiwałem :>

Dnia 05.01.2007 o 12:39, morthi napisał:

za to z h5 bez problemu ta muze wyciagniesz :)- folder music ;)

A to już dawno mam splaylistowane ;]

Dnia 05.01.2007 o 12:39, morthi napisał:

ja sobie zmienilem muzyke w menu glownym na ta ktora leci w credits :) gdyz wole muzyke z bety

Mnie kawałek z menu najbardziej odpowiada. Cudny jest ^^

Dnia 05.01.2007 o 12:39, morthi napisał:

muzyke z h4 trzeba wypakowywac co rowniez nie jest zbyt trudne:) ( na szczescie)

Programik jest, więc nie ma problemu. Też wrzuciłem w grugą playlistę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza kampania w jaką zacząłem grać w heroes 3 to podziemia i diabły.Właśnie ją przeszedłem i pokazało mi się menu z wyborem kampanii, a na obrazku z tą kampanią jest znaczek że ją przeszedłem.Naciskam wróć, a potem graj w kampanię ale, znaczku że przeszedłem kampanię nie ma..., nie jestem pewny ale może wtedy trzeba było od razu nacisnąć następną kampanię i dopiero zapisać grę?Będę musiał grać od nowa, czy jest wszystko w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 16:30, kubagracz napisał:

Pierwsza kampania w jaką zacząłem grać w heroes 3 to podziemia i diabły.Właśnie ją przeszedłem
i pokazało mi się menu z wyborem kampanii, a na obrazku z tą kampanią jest znaczek że ją przeszedłem.Naciskam
wróć, a potem graj w kampanię ale, znaczku że przeszedłem kampanię nie ma..., nie jestem pewny
ale może wtedy trzeba było od razu nacisnąć następną kampanię i dopiero zapisać grę?Będę musiał
grać od nowa, czy jest wszystko w porządku?

Musisz po prostu wczytac savea z kampanni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ocenił bym herosów 3 na 12/10.niźle wciągają ja nad 3 misją pierwszej kampani spędziłem 4 dni i dalej jej nie moge przejść. zaczynam ją już.... 6 raz i dalej rodzice nie mogą mnie odciągnąć od komputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopóki mie wyszedł Heroes V grałem bez przerwy w HOMM3. I nawet teraz gdy kupiłem HOMM 5 to nie raz wracam do trzeciej częsci. Słyszałem, że czwarta część to porażka i chyba to prawda jak po tej części firma która zajmowała się produkcją Herosów zbankrutowała... Teraz Herosy przejął Ubisoft. Piątą część wyszła im rewelacyjnie! Czekam na dalsze ich sukcesy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 21:44, Batek88 napisał:

I nawet teraz gdy kupiłem HOMM 5 to nie raz wracam do trzeciej częsci. Słyszałem, że czwarta część to
porażka

A ja słyszałem, że ufoludki normalnie biegają sobie w biały dzień po ulicach...

Dnia 07.01.2007 o 21:44, Batek88 napisał:

chyba to prawda jak po tej części firma która zajmowała się produkcją Herosów zbankrutowała...

To nie pierwsza firma, która zostaje zamknięta z powodów finansowych. Weźmy na przykład taką Troikę. Też zbankrutowali, ale czy to znaczy, że robili złe gry?
Żeby wyrobić sobie zdanie na temat H 4 po prostu w nią zagraj.
Jak dla mnie właśnie czwórka jest najlepsza. Pomysły w niej zawarte najbardziej przypadły mi do gustu. Rozwój bohatera jest rozbudowany i pozwala stworzyć tego kogo naprawde chcesz: silnego wojownika, potężnego maga albo kogoś między tymi dwoma postaciami. System magii jest bardzo logiczny (żeby poznać czar jakiejś szkoły, trzeba się zacząć w niej szkolić), a muzyka jest cudowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 09:26, moonman napisał:

na wirtus.pl trwa obecnie ankieta. (gdyby zmienili - w zalaczniku screen)

O.o
Dzięki za informację, trzeba wesprzeć swoją ulubioną część, chociaż i tak będzie miała słaby wynik :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka! mam kłopot z HOMM 3 shadow of death a dokładnie z grą w sieci. Jak klikam na gre w necie wyskakuje mi do pulpitu i gra się wyłącza. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować