Zaloguj się, aby obserwować  
TwoSwords

Heroes of Might and Magic - wszystko o serii

1843 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2006 o 20:16, kulmic napisał:

Mam Heroes''a III i zanim dostałem kompa grałem u taty w pracy. Teraz nie chce mi się zainstalować
u mnie w domu. Pożyczyłem inną płytę od kumpla i też mi nie chodziło. O co w tym chodzi??????


Hm... Co to znaczy ''nie chce mi się zainstalować''? Jakiś błąd? Wyświetla Ci się komunikat jakiś? A może po prostu nie masz autoodtwarzania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zagra ktoś w heroesV w sieci lokalnej? Absolutnie nie w ubi.com! Acha ostrzegam że jest to gra z włączonym trrybem ducha! Ja mam wersje 1.2 jak będzie niezgodna chyba nie będzie działać! Interesuje mnie pora za 5-10 minut. czekam na chętnych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a po co w sieci lokalnej ? skoro mozna grac na ubi ? na lanie graja tylko osoby ktore nie maja oryginalnej gry :P i w ten sposob omijaja zabezpieczenie cd-key..

kup sobie Byl lepiej oryginalna gre i graj na ubi.com na rankingu - jest ciekawiej i przyjemniej niz w ukradziona wersje gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 23:33, morthi napisał:

a po co w sieci lokalnej ? skoro mozna grac na ubi ? na lanie graja tylko osoby ktore nie maja
oryginalnej gry :P i w ten sposob omijaja zabezpieczenie cd-key..

kup sobie Byl lepiej oryginalna gre i graj na ubi.com na rankingu - jest ciekawiej i przyjemniej
niz w ukradziona wersje gry


Ja mam wersje oryginalną! Jak nie wieżysz to mogę ci podać nawet część instrukcji! Tylko nie jestem zarejestrowany i nie chcę być! No chyba że nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pisałem w innych wątkach, ale zero odzewu. otóż kupiłem na allegro heroes 3 (erathia), AB i SoD (wszystko na osobnych kompaktach, wydanie bodajże z extra gry). mogłem kupić złotą edycję w klasyce, ale wolałem wydanie oryginalne. i teraz mam pytanie: czym sie różni moje wydanie gry
(RoE + patch+AB+patch+SoD+patch) od złotej edycji?? w readme SoD widnieje wersja 3.2, to chyba dla polskiej wersji językowej aktualna wersja???

i mam taki problem: gdy mam zainstalowaną erathię samą bądź z AB to wszystko jest ok, ale po dołożeniu shadow of death filmy w grze zmieniają sie na angielskie, a intra od RoE i AB znikają!!! o co tu biega??
wszystko jest dobrze do czasu zainstalowania SoD, potem nagle WSZYSKIE FILMIKI SĄ PO ANGIELSKU!!! o co chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zainstalować w takiej kolejności SoD+AB (shadow of death zawiera w sobie podstawke). Możliwe tez jest ze masz angielskiego patcha który zmienia język gry na angielski albo SoD jest w wersji angielskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 19:56, Cafel napisał:

Spróbuj zainstalować w takiej kolejności SoD+AB (shadow of death zawiera w sobie podstawke).
Możliwe tez jest ze masz angielskiego patcha który zmienia język gry na angielski albo SoD
jest w wersji angielskiej.


wszystko mam po polsku, SoD jest normalnym CDPowym produktem, wszystko po polsku. gdyby SoD był "kinówką" to rozumiem, ale czemu filmy w AB tez robią się angielskie?? przecież SoD ich nie nadpisuje...
mam najnormalniejsze wydanie z extra gry, full polski oryginał, patche sciągnąłem z gram.pl, sa ofkoz polskie (inne by sie nie zainstalowały). nie rozumiem, filmy sie zangielszczają tylko gdy mam zainstalowane SOD, nieważne czy samo, czy z resztą. Erathia i AB same dzialają OK. macie jakieś pomysły???

i jeszcze jedno: czemu w polskiej wersji H3 nie ma mapy mity i legendy??? jest ona widoczna w high score, w angielskiej wersji normalnie jest, a w PL nie ma. mógłby mi ktoś podesłać polską wersje tej mapy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha, zrobiłem test i wywaliłem wszystko, a następnie zainstalowałem sam SoD. ofkoz filmy po angielsku... czy ktoś z was jest posiadaczem starszego wydania gry (nie klasyka) i tez ma ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem w pierwszej misji w Heroes IV gra się Lysandrem W rogu planszy jest koleś zablokowany potężnym murem. Odwiedziłem klucznika dającego ustne chasło by otwożyli bramę podchodze do muru i nic napstrykałem się we wszystkie możliwe miejsca żeby się tam dostać a koleś nie wypowiada hasła i nie moge wejść. Jest potrzebne może coś jeszcze żeby się tam dostać prócz hasła bo nie wiem co zrobić. Proetcho też podchodziłem a nawet łączyłem z bohaterem i też było wielkie G. Pomocy !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 21:12, Renchar napisał:

Witam jestem w pierwszej misji w Heroes IV gra się Lysandrem W rogu planszy jest koleś zablokowany
potężnym murem. Odwiedziłem klucznika dającego ustne chasło by otwożyli bramę podchodze do
muru i nic napstrykałem się we wszystkie możliwe miejsca żeby się tam dostać a koleś nie wypowiada
hasła i nie moge wejść. Jest potrzebne może coś jeszcze żeby się tam dostać prócz hasła bo
nie wiem co zrobić. Proetcho też podchodziłem a nawet łączyłem z bohaterem i też było wielkie
G. Pomocy !!!!!!!


Gdzieś tam niedaleko jest chatka z zadaniem, po wykonaniu którego dostaniesz Krasnoludzki Młot (czy jakoś tak;)) Dopiero z młotem możesz przejść na drugą stronę muru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko jest coś takiego jak w heroes 3 i 5 że można grać z paroma kumplami na jednym kompie bo nie widze czegoś takiego jak Hot-seat czy jakoś tak jest tylko Lan lub przez neta . Coś trzeba zainstalować by to mieć. Bo gdzieś czytałem że takie coś istnieje w Heroes 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 22:24, Renchar napisał:

/ciach/

Oczywiście, w H4 jest tryb hot-seat. Po prostu odpalasz jakiś scenariusz, jeżeli pozwala on na grę więcej niż jednego gracza jest to zaznaczone przy specyfikacji mapy - ustaw sobie tak widok, by pokazywał wszystkie cechy mapy. Prze odpaleniem takiej mapy gracze wybierają kolory i frakcje i już można grać na jednym kompie w kilka osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować