Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Moderatorzy poszukiwani.

1322 postów w tym temacie

Ja niepamiętam hasła od swojego konta e-mail na którym zkładałem konto swoje w gram.pl(PEACE22) więc bym mógł wysłać swoje zgłoszenie innego e-mail ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko: Wiem że to jest już dawno nie aktualne ale się zapytam,czy jak ktoś miał degrada ma jakąś szanse na zostanie w przyszłości Moderatorem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 17:54, boduczek napisał:


> Hmmm luknij to - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=96&pid=13968 . :)
Wow,Budo naprawdę miał tyle degradów? I tak szybko je odrobił??Czyli to znaczy że jednak mimo
degradów mozna być modem?Dziękuje za linka;)


Tzn. z nim było trochę inaczej - błąd systemu czy coś ale odpowiedzi lepiej poszukać u żródła :) Jak coś znajde to wrzucę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2007 o 19:11, skaybay napisał:

Tzn. z nim było trochę inaczej - błąd systemu czy coś ale odpowiedzi lepiej poszukać u żródła
:) Jak coś znajde to wrzucę :)

Ale jaki błąd systemu??I o jakie zródło Ci chodzi:) Ok będę czekał aż coś wrzucisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 31.01.2007 o 18:48, boduczek napisał:

Ale jaki błąd systemu??I o jakie zródło Ci chodzi:) Ok będę czekał aż coś wrzucisz.


Źródło z tej strony :P
Po pierwsze to mogłes napisać w wątku o modach, a nie o naborze, ale nvm. Dostałem degradację, która została mi cofnięta (za spam), ale cos sie skaszaniło w systemie i za każdym razem jak dostawałem punkt system dawał mi degrada. Potem byłem ręcznie awansowany przez jakiegoś moderatora i od nowa :)
Tak zarobiłem kilka degradów i awansów w jeden dzień, ale potem to naprawiono i wszystko wróciło do normy (spójrz na daty, krótko to trwało). Skończyło sie na zerowaniu punktów na koncie i wróciłem do poprzedniego statusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2007 o 18:52, Budo napisał:

Źródło z tej strony :P

Hehe,a zaufane to zródło,podaje prawdziwe relacje wydarzeń?:P

Dnia 31.01.2007 o 18:52, Budo napisał:

Po pierwsze to mogłes napisać w wątku o modach, a nie o naborze, ale nvm. Dostałem degradację,
która została mi cofnięta (za spam), ale cos sie skaszaniło w systemie i za każdym razem jak
dostawałem punkt system dawał mi degrada. Potem byłem ręcznie awansowany przez jakiegoś moderatora
i od nowa :)
Tak zarobiłem kilka degradów i awansów w jeden dzień, ale potem to naprawiono i wszystko wróciło
do normy (spójrz na daty, krótko to trwało). Skończyło sie na zerowaniu punktów na koncie i
wróciłem do poprzedniego statusu.

Acha,ciekawa historyjka:) Ale nie chciał bym w niej uczestniczyć:D Ale nadal nie weim czy jak ktoś dostał degrada (ale mu go nie cofnięto) to czy może być modkiem? Przepraszam że nie przeniołem tego pytania do tamtego wątku lae nie che zaśmiecać forum,pisząc jeszcze raz to pytanie:) Czy sznowny pan moderator raczy mi to wybaczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze poznać prawdziwą historię prosto od żródła :) Wyobrażam sobie ten dramat :-) .Przy okazji od kogo dostałeś degrada? (czyżby słynny Knot? ). Zastanawia mnie też co by było gdybyś po każdym otrzymanym punkcie dostawał awans... Pierwszy moderator z własnym tytułem? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Degrada dostałem od RobeN''a, a co do możliwości zostania modem po degradzie- myślę że to możliwe, chociaz i tak ostateczny głos należy do cdp.
Następne posty odnośnie modów prosze pisać w wątku "Moderatorzy- jacy sa naprawdę?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba moderatoży nie są już poszukiwani.ale gdyby były to i tak daleko mi do tego statusu.jako obywatel i początkujący robotnik spamowałem i zakładałem zdublowane tematy ale teraz wiem już co i jak.wiem jakie tematy są do zamknięcia ale o degradch nie zabardzo ale pamiętam z regulaminu zasady a w razie nie pewności czasami sprawdzam regulamin.gdyby był poszukiwany jakiś nowy moderator to jestem chętny i niemam nic przeciwkio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to wszyscy myślą że bycie moderatorem to same honory i parady. A gdzie tam! Mozolna robota. Jak jakiś cymbał wbije o 1.00 w nocy i naśmieci to zazwyczaj roboty jest do 3.00 przy pracowitym i szybkim spamerze. Rozstrzyganie sporów i wysłuchiwanie potem zażaleń to też nie jest herbatka u babuni. Wiem bo zdarzało się moderować, co prawda było to forko o nieco innym charakterze, ale podejrzewam że i tu modzi borykają się z podobnymi problemami. Między innymi dlatego mam automatycznie do tych gości szacunek, bo odwalają za darmo ciężką robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oh jak ja bym chciał byc moderatorem przed wczorej siedziałem na gram do 1 rano 3 dni temu w poldo 1 rano ale tak dziennie siedze zalezy kiedy czasami po 6 godz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 07:47, ziomek11 napisał:

oh jak ja bym chciał byc moderatorem przed wczorej siedziałem na gram do 1 rano 3 dni temu
w poldo 1 rano ale tak dziennie siedze zalezy kiedy czasami po 6 godz :)


aby być moderatorem oprócz ogólnego obeznania na forum trzeba posiadać odpowiedni wiek i dojrzałość emocjonalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 07:51, ziomek11 napisał:

mam niecałe 12 lat a za 2 lata ??

niecałe 14?


p.s. sorry za outtop ale on się pytał to powiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 07:53, Pediator napisał:

> mam niecałe 12 lat a za 2 lata ??
niecałe 14?


p.s. sorry za outtop ale on się pytał to powiedziałem.


No i ty byś się nie bardzo nadawał na moda. Zbyt złośliwy jesteś. Chociaż na Forum Actionum przyjęli by cię z otwartymi ramionami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imho ten wątek powinien być zamknięty, co chwila dzieci odświeżają który to się nadaje i co robi na rzecz Gramu, lol jeszcze podają swój wiek, no można się z uśmiechem na twarzy czytać dalej męczone tematy ale po prostu nie mam serca patrzeć jak "przyszli moderatorzy" się kompromitują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować