Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Kurde, musze przestac robic zakupy w media markcie, bo za kazdym razem przechodzac kolo polki z grami - widzac rewelacyjne gry po 20zl - nie moge sie oprzec... Chyba mam slabosc. No ale takie produkcje za 20zl? Zal nie kupic.

20071115221147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 22:11, BukE napisał:

Chyba mam slabosc. No ale
takie produkcje za 20zl? Zal nie kupic.


Racja. Żal nie kupić. Mi osobiście PoP:WW się nie spodobał, ale Piaski Czasu to jest coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 22:11, BukE napisał:

Kurde, musze przestac robic zakupy w media markcie, bo za kazdym razem przechodzac kolo polki
z grami - widzac rewelacyjne gry po 20zl - nie moge sie oprzec... Chyba mam slabosc. No ale
takie produkcje za 20zl? Zal nie kupic.


Myślę że ta przypadłość tyczy się co drugiego gracza :D Producenci i dystrybutorzy zarabiają a gracze mają z tego satysfakcję. Tak to już jest... A gry rzeczywiście warte swojej ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 22:11, BukE napisał:

Kurde, musze przestac robic zakupy w media markcie, bo za kazdym razem przechodzac kolo polki
z grami - widzac rewelacyjne gry po 20zl - nie moge sie oprzec... Chyba mam slabosc. No ale
takie produkcje za 20zl? Zal nie kupic.


fajne gierki kupiłes :)w obydwie mi się miło grało :)
teraz tylko dokup Dwa Trony i masz całą serie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 22:38, Memorr napisał:

fajne gierki kupiłes :)w obydwie mi się miło grało :)
teraz tylko dokup Dwa Trony i masz całą serie;)


To kolejna moja paranoja. Jak kupuje gry, to lubie miec cala serie... :P Dlatego o Dwa Trony mozesz byc zupelnie spokojny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Bardzo obszerna kolekcja, widzę że nie tylko tobie się spodobała gra Black & White :) . Poza tym widzę dużo innych super tytułów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 22:11, BukE napisał:

Kurde, musze przestac robic zakupy w media markcie, bo za kazdym razem przechodzac kolo polki
z grami - widzac rewelacyjne gry po 20zl - nie moge sie oprzec... Chyba mam slabosc. No ale
takie produkcje za 20zl? Zal nie kupic.


Gratuluję zakupu :)
Ja ostatnio Prince of Persia Piaski Czasu ściągnąłem z neta (jest dostępna za darmo, to znaczy była, nie wiem czy jest nadal) i średnio mi się spodobało :P

Dnia 15.11.2007 o 22:11, BukE napisał:

Sido15


Bardzo fajnie prezentuje się Crysis :D I jak pierwsze wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie piraty?????:) Nie możliwe ,że nikt nie posiada choćby jednej nie oryginalnej gry?:)Ja posiadam trochę pirackich gierek,ale większość to oryginały, co prawda z tanich serii: Extra Klasyka,Platynowa Kolekcja czy Superseller.Jest także kilka wydań premierowych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 13:40, Corhydron napisał:

A gdzie piraty?????:) Nie możliwe ,że nikt nie posiada choćby jednej nie oryginalnej
gry?:)Ja posiadam trochę pirackich gierek,ale większość to oryginały, co prawda z tanich serii:
Extra Klasyka,Platynowa Kolekcja czy Superseller.Jest także kilka wydań premierowych....

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe ale właśnie popełniłeś samobójstwo na tym forum.
Propagowanie piractwa jest tu surowo niewskazane


Sido15-powiedz jak wrażenia z gry bo mam poważny dylemat, mianowicie jest tyle świetnych produkcji na te święta że nie wiem na co sie zdecydować :]

A tu część mojej kolekcji, jest więcej ale zdązyłem zrobić tylko te zdjęcia zanim mi aparat wysiadł :D
No i jeszcze świeżutki Wiedźmin

20071116140608

20071116140651

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piractwo
propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających pobranie takich plików oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie piractwa
wysyłanie zapytań dotyczących pirackich plików, a szczególnie wysyłanie zapytań odnośnie tego gdzie i jak pobierać pirackie pliki (gry, filmy, muzykę, programy... itp.), skąd pobrać tzw. "cracki" do gier oraz wszelkie inne zapytania związane z działaniem pirackich gier i innych plików

Użytkownikowi, który popełni jedno lub więcej z powyższych przewinień na FORUM grozi:
nieodwołalne pozbawienie możliwości wypowiadania się w serwisie gram.pl
powiadomienie właściwych instytucji lub organów o wykroczeniu/przestępstwie

BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 19:40, Beliar-13 napisał:

No i jeszcze cała kolekcja z bliska :D

SHARP1990 akurat zaczął dawać zdjęcia wtedy kiedy ja xD

Super kolekcja, każdy tytuł jest super, no po za Half Life, bo nie bardzo wiem co w tej grze co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 14:08, bezimienny15 napisał:

A tu część mojej kolekcji, jest więcej ale zdązyłem zrobić tylko te zdjęcia zanim mi aparat
wysiadł :D
No i jeszcze świeżutki Wiedźmin


No, no. Gothic duży box. Też chciałem kupić ale miałem już z XKX, a po co mi dwa. Pozostałe Gothic''i też są i kilka innych ciekawych gierek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 16:24, Zagul napisał:

Gratuluję, myślałem, że Edycja Specjalna Wiedźmina jest czerwona, a ty masz czarną.

No bo jest czerwona, ale trafiła mi sie okazja Edycja Podstawowa czarna+bestiariusz za 70zł więc nie zastanawiałem się i brałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 19:40, Beliar-13 napisał:

No i jeszcze cała kolekcja z bliska :D

SHARP1990 akurat zaczął dawać zdjęcia wtedy kiedy ja xD

super kolekcja!!! naprawdę super tytuły a szczególnie Orange Box, Stalker, nowe Company of Heroes, CoD4 i MoHA... gratuluję i zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się