Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2007 o 15:29, bunio38 napisał:

I zatem jestem szczęśliwym posiadaczem World of
Warcraft EK i WOW: The Burning Crusade EK za 800zł. I nie żałuje ani grosza!

O Jezu ! Chłopie, wydałeś 8 stów na 2 gry w EK. Musisz być albo strasznie bogaty, albo wydałeś na to miesięczna pensje :). No chyba że masz rodziców bogatych, ale to już inna kwestia. Powiem szczerze, że nigdy bym tyle na gry nie wydał. Mój rekord to 159,99 zł na Ek Gothica 3 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 18:38, hehe napisał:

Pochwalę się troszkę :


Bardzo ładna kolekcja. Gratuluje, w szczególności od połowy trzeciego zdjęcia do końca. Premierowe wydanie BG2, Falloutów, P:T, IwD, NwN, HoMM5 i EK NwN2 (szkoda że LG) to sama śmietanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 18:38, hehe napisał:

Pochwalę się troszkę :

patrzac na foty jestes starym wyjadaczem :D
swiadczy o tym mnogosc twojej kolekcji jak i jej wielkosc :)
wiesz co dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 18:38, hehe napisał:

Pochwalę się troszkę :

Stary weteran gier PC nam się kłania!!! Widzę że gry kolekcjonujesz już od ładnych paru latek, tylko pogratulować świetnych tytułów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, troche wydałem. Skąd mam kase? Rodzice nie za bogaci, ale biedni nie są, lecz do gier sie nie dorzucają bo to ja je chce, nie oni. Chomikuje kieszonkowe tylko (25 zeta na miecha). Największy zysk miałem z tego Gothic''a 3 EK. Kupiłem 4 sztuki z 600zł a sprzedałem za 1000zł ;] I tak mikołaj potem troche kaski podrzucił i sie uzbierało hehe. Ale myśle że sprzedam owe edycja kolekcjonerskie. Dlaczego? Jak wyjdzie Crysis miło będzie pograć na GF8800GTX. A taki zestawik za troche zejdzie... :) Dobra koniec gadania, macie fotke na pamiątke ;]

20070309192133

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super!!!

Dnia 09.03.2007 o 19:21, bunio38 napisał:

Dlaczego? Jak wyjdzie Crysis miło będzie pograć na GF8800GTX. A taki
zestawik za troche zejdzie... :) Dobra koniec gadania, macie fotke na pamiątke ;]

Też o tym myślę, tylko co ja sprzedam?? hmm kolekcję 20 gierek + konsole MegaDrive (tylko bym musiał do piwnicy iść;( o i przy okazji bym przyniósł gierki do PSXa (ok. 40).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 18:38, hehe napisał:

Pochwalę się troszkę :


Świetna kolekcja :) Ciekawe jak czują się Twoi znajomi, jak przychodzą do Ciebie i widzą taką ogromną i potężną kolekcję! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 19:21, bunio38 napisał:

Fakt, troche wydałem. Skąd mam kase? Rodzice nie za bogaci, ale biedni nie są, lecz do gier
sie nie dorzucają bo to ja je chce, nie oni. Chomikuje kieszonkowe tylko (25 zeta na miecha).
Największy zysk miałem z tego Gothic''a 3 EK. Kupiłem 4 sztuki z 600zł a sprzedałem za 1000zł
;] I tak mikołaj potem troche kaski podrzucił i sie uzbierało hehe. Ale myśle że sprzedam owe
edycja kolekcjonerskie. Dlaczego? Jak wyjdzie Crysis miło będzie pograć na GF8800GTX. A taki
zestawik za troche zejdzie... :) Dobra koniec gadania, macie fotke na pamiątke ;]


teraz puscisz go do 1000 zl co do kasy to ja zarobilem ladnie wlasnie na wowie, kupilem 2x EK TBC za 600 zl a sprzedalem jedna za 650

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 18:47, Taschon napisał:

... i EK NwN2 (szkoda że LG) ....


Wiesz, ja kroczę po jasnej stronie mocy :D więc to musiałabyć LG

-------->lukmistrz

Dnia 09.03.2007 o 18:47, Taschon napisał:

Hmm jak znajde czas to dobrze by było policzyć ile kosztowała...


Lepiej nie licz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 19:48, Lucas016 napisał:

Super!!!
> Dlaczego? Jak wyjdzie Crysis miło będzie pograć na GF8800GTX. A taki
> zestawik za troche zejdzie... :) Dobra koniec gadania, macie fotke na pamiątke ;]
Też o tym myślę, tylko co ja sprzedam?? hmm kolekcję 20 gierek + konsole MegaDrive (tylko bym
musiał do piwnicy iść;( o i przy okazji bym przyniósł gierki do PSXa (ok. 40).

Sie tak z kasą obudziłem kiedy chciałem se kupić BF''a 2. Do końca życia nie popełnie tego samego błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 19:21, bunio38 napisał:

Fakt, troche wydałem. Skąd mam kase? Rodzice nie za bogaci, ale biedni nie są, lecz do gier
sie nie dorzucają bo to ja je chce, nie oni. Chomikuje kieszonkowe tylko (25 zeta na miecha).


Rany, osiemset złotych za dwie gry (czy raczej - grę i dodatek) przy kieszonkowym? Podziwu godna determinacja. Powinieneś być przykładem dla dzieci-złodziei ;-) Inna sprawa, że żadnych RPG nie trawię.

Dnia 09.03.2007 o 19:21, bunio38 napisał:

Największy zysk miałem z tego Gothic''a 3 EK. Kupiłem 4 sztuki z 600zł a sprzedałem za 1000zł


A jak się ma sprawa podatków? :>

Dnia 09.03.2007 o 19:21, bunio38 napisał:

Jak wyjdzie Crysis


<troll>Co to jest?</troll> I czemu od jakiegoś czasu słyszę ten tytuł niemal każdego dnia? I czemu mam wrażenie, że to kolejna kupa złomu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 20:38, vear napisał:

>

<troll>Co to jest?</troll> I czemu od jakiegoś czasu słyszę ten tytuł niemal każdego
dnia? I czemu mam wrażenie, że to kolejna kupa złomu? :P


(...) dla napalonych dzieciakow na grafe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 20:45, baka3 napisał:

> >
>
> <troll>Co to jest?</troll> I czemu od jakiegoś czasu słyszę ten tytuł niemal
każdego
> dnia? I czemu mam wrażenie, że to kolejna kupa złomu? :P

(...) dla napalonych dzieciakow na grafe..

OMG. Wiem że niektórzy będą grać dla grafiki. Ale ja kiedyś tak w marcu/kwietniu 2004 szukałem dobrego FPSa. I w takim programie co kiedyś był ale już go nie ma ;( był Far Cry. Gre postanowiłem kupić. Wchłonęła mnie na kilka miesięcy. A jak zobaczyłem filmiki z gameplay''a z Crysis''a, poczułem że to tylko taki Far Cry, lecz bardziej poważny. I czegoś takiego było mi trzeba. Grywalność zawsze na 1. miejscu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 08:26, bunio38 napisał:

Grywalność zawsze na 1. miejscu ;]

Też tak sądzę,tylko dla mnie najlepsze sa:
1)Last Ninja na C64 ;)
2)X-COM (UFO:EU) pod DOS
3)AoE2+
4)Homeworld (Saga)
Grywalności tych gier jeszcze żadna inna nie pobiła :D
Wszystko inne to jednorazówki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2007 o 08:26, bunio38 napisał:

OMG. Wiem że niektórzy będą grać dla grafiki. Ale ja kiedyś tak w marcu/kwietniu 2004 szukałem
dobrego FPSa. I w takim programie co kiedyś był ale już go nie ma ;( był Far Cry. Gre postanowiłem
kupić. Wchłonęła mnie na kilka miesięcy. A jak zobaczyłem filmiki z gameplay''a z Crysis''a,
poczułem że to tylko taki Far Cry, lecz bardziej poważny. I czegoś takiego było mi trzeba.
Grywalność zawsze na 1. miejscu ;]


OMG nie wiem co ty widzisz w Far Cry oprócz grafiki? Bo tylko to go wyróżnia od reszty... Tak samo jest z Crysisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się