Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 01.03.2007 o 16:29, boogie85 napisał:

Ty tak na serio?? Tak serio, serio, bo nie chce mi sie wierzyć :/ Lailoon przedstawił pewien
schemat zakupowy, to nie było ogłoszenie, nie nadinterpretuj!
A nazwanie kogos "wielkim zartem", jest obraźliwe i za to otrzymujesz ostrzeżenie, nie pierwsze,
więc degradzik -1. Na przyszłość czytaj uważniej, co inni maja do przekazania.

weeeeeeeeeeeeeeźźźźźź
on tez mnie obraził więc też powinien dostać co to za moderator bez poczucia sprawiedliwości ale dobra nie będe sie przejmował zgadzam sie z twoją decyzją !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 15:59, Lailonn napisał:

Jak sie tak zastanowic to jestem "wtornym" klientem.
tak u mnie wyglada proces zakupowy ;o Mozna wiec powiedziec, ze jedna gre potrafie kupic po
3-4 razy. Wbrew pozorom nie wydaje na gry jakiejs astronomicznej kwoty bo kupuje po 2-3 gry
miesiecznie a czasem i zadna.


Nie rozumiem tych dziwnych wypowiedzi wyżej ^^^ ;p Kazdy przecież moze se kupywac i sprzedawać gierki tyle razy ile chce... Nie którzy sprzedają by na tym zarobić, inni by po prostu mieć wersje najlepszą jaka zosatała wydana (np w takiej wersji moze być Soundtrack, albo cos innego co sie dla kogos liczy) a jak kupil ktos wczesniej jakoms gierke a później ukazała sie jej lepsze wydanie to dlaczego miałby rezygnować z tej lepszej wersji tylko dlatego ze ma inne wydanie tej gry, przecież moze sprzedac starą i kupic nową wersje jak np Lailonn.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 12:50, Iqor napisał:

Ja to zawsze czekam do recencji gry w CD - ACTION, a gdy ocena mnie satysfakcjonuje, to dopiero
wtedy kupuję daną grę. Choć można powiedzieć, żę na ogół recenzje w CDA są rzetelne, to zdarza
się, że są wpadki i ocena nie jest prawidłowa. Ale tak czy siak, wszystko zależy od gustu klienta,
a nie oceny w jakimś czasopiśmie.

Ocena zależy od recenzenta. Jeżeli się z nią nie zgadzasz to nie znaczy od razu, że redaktor popełnił "gafę" lecz, że macie inne gusta, nic z tym nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 11:23, piotrek-heroes napisał:

Człowieku pełne uznanie twojej kolekcji. Kasy, a kasy wydałeś na te cudeńka. Ja w życiu takiej
kolekcji nie będę miał, chyba masz największą na forum, przynajmniej tak mi się zdaje :)

Kolekcja PAPISHON''a jest porównywalnej wielkości, ona również wywarła na mnie niezwykłe wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 17:03, Paoro napisał:

te dziwne wypowiedzi wyżej ^^^ - to o nie twoje wypowiedzi chodziło... tylko o te Ari Zmc''a
;p

Oj weź nie wracaj do tego wiesz to nie tylko ja powinienem dostać degrada bo też zostałem obrażony. A i Lailonn gratuluje dzisiejszego degrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 17:11, Mroczny 2 napisał:

Na przyszłość.Nie pisz rzeczy typu sprzedam kupie itd.

no właśnie moim zdaniem to nie zgodne jest z regulaminem i za to że napisałem post o tym właśnie to on mnie obraził potem ja go i dostałem degrada a on nie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 17:07, Ari Zmc napisał:

Oj weź nie wracaj do tego wiesz to nie tylko ja powinienem dostać degrada bo też zostałem obrażony.
A i Lailonn gratuluje dzisiejszego degrada.


No ale po co obrażać sie na forum, potem gratulować sobie degrady, dajcie spokój, jak dzieci...

z mojej strony EOT

Dawać zdjęcia! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 17:13, Paoro napisał:

> Oj weź nie wracaj do tego wiesz to nie tylko ja powinienem dostać degrada bo też zostałem
obrażony.
> A i Lailonn gratuluje dzisiejszego degrada.

No ale po co obrażać sie na forum, potem gratulować sobie degrady, dajcie spokój, jak dzieci...

z mojej strony EOT

Dawać zdjęcia! ;p

no ale powiedz ty nie odpowiedziałbyś na tak chamskiego posta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony powiem tylko, ze w kolekcji nie posiadam ani jednej gry z czasopisma a widze na fotkach, ze PAPISHON owszem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, ze masz 13 lat i nie oczekuje od ciebei zbyt wiele ale postaraj sie uzyc szarych komorek. W regulaminie zabronione jest pisanie ogloszen typu kupie/sprzedam/zamienie. Nie sa jednak zakazane pod zadnym pozorem powyzsze slowa!!! Nawet moderatorowi ciezko bylo uwierzyc, ze ty napisales to ostrzezenie na powaznie ;o Kolejne posty mysle zawieraja troche ironii w sobie a ty i tak je odbierasz doslownie. I dziwic sie potem, ze ludzie domagaja sie surowych limitow wiekowych na gry :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo dojdzi mi dodatek do TQ =D

Więc umieszczę go tutaj, ale jeszce mam pytanie czy to opłacalny wydatek kto także zamówił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z luzujcie bo zaraz posypią sie dalsze obrazy, degrady i do obywateli zejdziecie, a moze jeszcze niżej!

Lailonn wydaje sie ze nie celowo napisał: sprzedam kupie... (tzn nie robił reklamy ;p ) chciał sie podzielić pewnie tylko swoimi planami co ma zamiar zrobić odnośnie tego tytułu, a Ari Zmc od razu wziął to jako powód do oskarżenia...

obaj dostaliście degrady za wyzywanie się nawzajem...

ty Ari Zmc nie prowokuj zbytnio, bo czepiasz sie niekiedy szczegółów, co wkurza ludzi, tym bardziej gdy to co piszesz jest nie słuszne z pkt. widzenia oskarżanego przez ciebie... i to mówię ogólnie, nie tylko odnośnie tej sytuacji... takie zachowanie jest nie na miejscu ;p

nie karmić trolla! chodzby nie wiem z której on strony był ;)

koniec tego tematu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 18:04, stiffyone napisał:

Niedługo dojdzi mi dodatek do TQ =D

Więc umieszczę go tutaj, ale jeszce mam pytanie czy to opłacalny wydatek kto także zamówił?


Ogólnie ja nie mam TQ a dodatku tym bardziej ;) nie grałem w to więc nie wiem czy to dobra gra... ale zazwyczaj z kupnem dodatku do czekam... jak cena spadnie... no chyba ze wielki fan jestes ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 19:47, PolmonellPL napisał:

Moja skromna kolekcja.


Powiem tylko jedno: Gratuluję! Naprawdę, genialna wręcz kolekcja, której tylko pozazdrościć :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się