Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2007 o 20:07, Matias16162 napisał:

> to nie odzywaj sie do mnie.
potrafie i zaraz pokaze. a jak te cie niebeda satysfakcjonowac to poczekasz jeszcze pare godzin
juz sie laduja

spoko, nie moge s ie doczekac, a ile to zajmuje i ile ma minut? bo chyba skonwertowales? bo filmy nagrywane aparatem za duzo zajmują.. ja wolalem to zrobic zeby nie wrzucac pare godzin jak ty to mówisz.. tylko 45 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 20:09, danzelmario napisał:


> > to nie odzywaj sie do mnie.
> potrafie i zaraz pokaze. a jak te cie niebeda satysfakcjonowac to poczekasz jeszcze pare
godzin
> juz sie laduja
spoko, nie moge s ie doczekac, a ile to zajmuje i ile ma minut? bo chyba skonwertowales? bo
filmy nagrywane aparatem za duzo zajmują.. ja wolalem to zrobic zeby nie wrzucac pare godzin
jak ty to mówisz.. tylko 45 minut.

jeden 30 sek zajmuje 34 mb, drugi 6min i zajmuje 390mb. to sa pliki ifo i niemoglem znalezc programu DZIALAJACEGO co je konwertuje. jak masz jakis pomysl to daj szybko linka do takiego programu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2007 o 20:12, Matias16162 napisał:

jeden 30 sek zajmuje 34 mb, drugi 6min i zajmuje 390mb. to sa pliki ifo i niemoglem znalezc
programu DZIALAJACEGO co je konwertuje. jak masz jakis pomysl to daj szybko linka do takiego
programu

to sobie znajdz, mało to ? http://www.google.pl/search?hl=pl&client=firefox-a&rls=org.mozilla:pl:official&hs=Ssd&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result& cd=1&q=mov+to+avi+converter&spell=1
nie umiesz szukac w googlach? nie bede esciagac 400 mega filmu! mam neo 256.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 20:16, danzelmario napisał:


> jeden 30 sek zajmuje 34 mb, drugi 6min i zajmuje 390mb. to sa pliki ifo i niemoglem znalezc

> programu DZIALAJACEGO co je konwertuje. jak masz jakis pomysl to daj szybko linka do takiego

> programu
to sobie znajdz, mało to ? http://www.google.pl/search?hl=pl&client=firefox-a&rls=org.mozilla:pl:official&hs=Ssd&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&
cd=1&q=mov+to+avi+converter&spell=1
nie umiesz szukac w googlach? nie bede esciagac 400 mega filmu! mam neo 256.

szukalem i nieznalazlem dzialajacego to sie zapytalem. nierob z siebie kretyna. to niesciagaj. nikt ci niekaze. zeby niebylo ze niedoczekales sie filmu, i nastepny przyjdzie po mnie taki jak ja i znow mu powiesz ze tylu bylo przed nim i od nikogo sie niedoczekales filmu. juz znam rozwiazanie. pewnie oni mieli filmy i dali ale ty niesciagales. gothic 3 to potega cRPG!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ty naprawde nie umiesz z komputera korzystac, nie potrafisz wykonac najprostszych czynnosci! ja nagralem film i wrzucilem w przeciagu godziny a ty? brak słow, a dodatkowo mnie obrazasz jeszcze. zalosne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2007 o 20:22, Matias16162 napisał:

> nie umiesz szukac w googlach? nie bede esciagac 400 mega filmu! mam neo 256.
szukalem i nieznalazlem dzialajacego to sie zapytalem. nierob z siebie kretyna. to niesciagaj.

sciagne! wstaw go najpierw! a kretyna to zrobiles ty z siebie, podajac link do 12 kb pliku i jeszcze szyderczo obrazajac mnie i wyzywajac od blaznow twierdzisz ze to link do filmu?nudzi ci sie chyba.

Dnia 16.09.2007 o 20:22, Matias16162 napisał:

nikt ci niekaze. zeby niebylo ze niedoczekales sie filmu, i nastepny przyjdzie po mnie taki
jak ja i znow mu powiesz ze tylu bylo przed nim i od nikogo sie niedoczekales filmu.

nikt jeszcze z takich osobnikó jak ty nie pokazał filmu.
juz znam

Dnia 16.09.2007 o 20:22, Matias16162 napisał:

rozwiazanie. pewnie oni mieli filmy i dali ale ty niesciagales. gothic 3 to potega cRPG!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 20:23, danzelmario napisał:

ty naprawde nie umiesz z komputera korzystac, nie potrafisz wykonac najprostszych czynnosci!
ja nagralem film i wrzucilem w przeciagu godziny a ty? brak słow, a dodatkowo mnie obrazasz
jeszcze. zalosne,

ty pirwszy mnie nazwales blaznem, a kilka postow temu zasugerowales ze jestem idiota. zalosne. a tak wogole to jak taki z ciebie mistrz to znajdz TAKI DZIALAJACY PROGRAM o jakim mowilem. a widac ze skoro tu jestem to umiem korzystac z komputera. jestem studentem informatyki na 1 roku! nieobrazaj mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2007 o 20:28, Matias16162 napisał:

ty pirwszy mnie nazwales blaznem, a kilka postow temu zasugerowales ze jestem idiota. zalosne.
a tak wogole to jak taki z ciebie mistrz to znajdz TAKI DZIALAJACY PROGRAM o jakim mowilem.
a widac ze skoro tu jestem to umiem korzystac z komputera. jestem studentem informatyki na
1 roku! nieobrazaj mnie

a ja skonczylem 1 rok informatyki. ja cie nie obrazam, nie powiedzialem ci dosadnie ze jestes taki a taki a ty mnie od blaznow wyzwales, choc pokazalem ci film a ty mi od kilku dni nie! poza tym jak studiujesz informatyke to tym bardzie jsie nei popisales... nie potrafisz znalec programu? wstydz sie studencie informatyki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zrobmy tak, nagraj filmik na ktorym pokazujesz na jakim sprzecie to robione w sposób taki jak na moim filmiku, tj ze wychodzisz czy minimalizujesz gre i pokazujesz sprzet na jakim aktualnei grasz, wtedy wrocimy do rozmowy i mozesz mnie wyzywac od kogo chcesz pod warunkiem ze nie jest to 5 fps.. a gra dziala z plynnoscia umozliwiajaca normalna gre(tj 30 fps), wlaczony fraps w tle jest tu niezbedny.
koniec tematu narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 20:31, danzelmario napisał:


> ty pirwszy mnie nazwales blaznem, a kilka postow temu zasugerowales ze jestem idiota.
zalosne.
> a tak wogole to jak taki z ciebie mistrz to znajdz TAKI DZIALAJACY PROGRAM o jakim mowilem.

> a widac ze skoro tu jestem to umiem korzystac z komputera. jestem studentem informatyki
na
> 1 roku! nieobrazaj mnie
a ja skonczylem 1 rok informatyki. ja cie nie obrazam, nie powiedzialem ci dosadnie ze jestes
taki a taki a ty mnie od blaznow wyzwales, choc pokazalem ci film a ty mi od kilku dni nie!
poza tym jak studiujesz informatyke to tym bardzie jsie nei popisales... nie potrafisz znalec
programu? wstydz sie studencie informatyki/

grr... alez Ty mnie irytujesz! ja napisalem ze znalazlem i to niejeden ale zaden z nich niedziala poprawnie. a poza tym jest tylko jeden powod dla ktorego wogole z toba sie dochodze od wielu dni. zamierzam cie osmieszyc i pokazac te filmy. i ty wyjdziesz na blazna. sa dzialajace ale platne. a szkodami te powiedzmy 15 dolarow na takich jak ty. wiec poczekaj studencie informatyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro nie potrafisz filmu nagrac,wrzucic na serwer czy znalezc dobrego darmowego to moze nie trudz sie? bo jeszcze w chorobe wpadniesz jakąś. .Studiujesz informatyke? doprawdy interesujace, i pliki ci sie myla ? ze wgrales jakis badziew na serwer i udajesz ze to film. wypadalo by wrocic do podstawowki i nauczyc sie rozszerzen. ja ty radzi sobie z trudniejszymi rzeczami?Moja dziewczyna niemająca pojęcia o komputerach potrafi znalezc w internecie program i sie nim pozłuzyc,. komedia.. nie wiem czy smiac sie czy plakac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz od 4 dni mnie probujesz osmieszyc, próbuj dalej :).nokomu sie to jeszcze nie udało i nie uda! nie z takimi rzeczami na studiach trzeba sobie radzic, zwlaszcza jak gadasz takie bzdury ze moja dziewczyna sie z ciebei wysmiewa a nie ma zielonego pojęcia o komputerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 19:52, Matias16162 napisał:

tam jest post nizej drugi link blaznie! a zaraz bedzie druga czesc jaki to sprzet. gothic 3
- to tak zeby ze nienatemat


Nawet jesli jestes zly nie daje ci to prawa do obrazania i wyzywania kogokolwiek. Ostrzezenie za obrazanie innego uzytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 21:10, danzelmario napisał:

juz od 4 dni mnie probujesz osmieszyc, próbuj dalej :).nokomu sie to jeszcze nie udało i nie
uda! nie z takimi rzeczami na studiach trzeba sobie radzic, zwlaszcza jak gadasz takie bzdury
ze moja dziewczyna sie z ciebei wysmiewa a nie ma zielonego pojęcia o komputerach.

masz i sie ciesz http://files.filefront.com/VTS+01+1VOB/;8571305;/fileinfo.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 21:10, danzelmario napisał:

juz od 4 dni mnie probujesz osmieszyc, próbuj dalej :).nokomu sie to jeszcze nie udało i nie
uda! nie z takimi rzeczami na studiach trzeba sobie radzic, zwlaszcza jak gadasz takie bzdury
ze moja dziewczyna sie z ciebei wysmiewa a nie ma zielonego pojęcia o komputerach.
twoja dziewczyna musi byc slepa. juz masz 1 film pobierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, ja grałam w G3 na Athlonie 3000+ ,RAM 512 i Geforce 7600 GS 256 MB . Nie powiem kosztowało mnie to nerwów wiele a i grafika wyglądała jak w G I ,ale było warto ^^ Przedarłam się jakoś przez fabułę i udało się przejść grę -sama w to nie wierze :P Jedyne miejsce gdzie nie cieło aż tak to ...pustynia :P Może kiedyś się uda zupgrade''ować kompa tak żeby gothic 3 szedł na maxymalnych detalach płynnie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 23:57, Kathrinee napisał:

Lol, ja grałam w G3 na Athlonie 3000+ ,RAM 512 i Geforce 7600 GS 256 MB . Nie powiem kosztowało
mnie to nerwów wiele a i grafika wyglądała jak w G I ,ale było warto ^^ Przedarłam się jakoś
przez fabułę i udało się przejść grę -sama w to nie wierze :P Jedyne miejsce gdzie nie cieło
aż tak to ...pustynia :P


To gratuluję, ja musiałem czekać dziewięć miesięcy by móc sobie pograć w G3 na zadowalającym poziomie :P

Dnia 16.09.2007 o 23:57, Kathrinee napisał:

Może kiedyś się uda zupgrade''ować kompa tak żeby gothic 3 szedł na
maxymalnych detalach płynnie :>


Nie da rady by G3 chodził płynnie, można jedynie powiedzieć prawie płynnie... Mam Intel Core 2 Duo E6600 (2.40 GHz), 4 GB RAM, GeForce 8500 GT 512 MB i na przykład przy rzucaniu czaru gra przytnie, tak samo jak przy wyciąganiu łuku... póki nie wyjdzie patch optymalizujący nie ma mowy o płynnej grze, niestety... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 07:55, hunter22 napisał:

Nie da rady by G3 chodził płynnie, można jedynie powiedzieć prawie płynnie... Mam Intel Core
2 Duo E6600 (2.40 GHz), 4 GB RAM, GeForce 8500 GT 512 MB i na przykład przy rzucaniu czaru
gra przytnie, tak samo jak przy wyciąganiu łuku... póki nie wyjdzie patch optymalizujący nie
ma mowy o płynnej grze, niestety... :(

Trochę bez sensu kupiłeś tego kompa - dobry procek, mnóstwo RAM-u i cienka karta graficzna i to ona jest tu najsłabszym ogniwem. Wątpię czy się doczekamy patcha, który aż tak bardzo zoptymalizował by G3, żeby dobrze chodził na takiej grafie. Tutaj są przykładowe test kart graficznych, również w G3:
http://www.in4.pl/recenzje.htm?rec_id=423&rectr_str_numer=3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 09:30, Zebius napisał:

Trochę bez sensu kupiłeś tego kompa - dobry procek, mnóstwo RAM-u i cienka karta graficzna
i to ona jest tu najsłabszym ogniwem.


Już to kiedyś pisałem, ale specjalnie dla ciebie powtórzę :) ... karta graficzna była standardowo z zestawem, bez możliwości zmiany. 2 GB RAM-u z czterech... Intel Core 2 Duo E6600 (2.40 GHz), 2 GB RAM, GeForce 8500 GT 512 MB - taki zestaw kupiłem za 2100 złotych w promocji...

Dnia 17.09.2007 o 09:30, Zebius napisał:

Wątpię czy się doczekamy patcha, który aż tak bardzo
zoptymalizował by G3, żeby dobrze chodził na takiej grafie. Tutaj są przykładowe test kart
graficznych, również w G3:
http://www.in4.pl/recenzje.htm?rec_id=423&rectr_str_numer=3


Wiem, że raczej patcha się nie doczekamy, ale przecież mogę trzymać się strzępków nadziei które w sprawie patcha pozostały... Co do testów... moja grafa nie jest taka najgorsza, są gorsze xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 09:46, hunter22 napisał:

Już to kiedyś pisałem, ale specjalnie dla ciebie powtórzę :) ... karta graficzna była standardowo
z zestawem, bez możliwości zmiany. 2 GB RAM-u z czterech... Intel Core 2 Duo E6600 (2.40 GHz),
2 GB RAM, GeForce 8500 GT 512 MB - taki zestaw kupiłem za 2100 złotych w promocji...
Wiem, że raczej patcha się nie doczekamy, ale przecież mogę trzymać się strzępków nadziei które
w sprawie patcha pozostały... Co do testów... moja grafa nie jest taka najgorsza, są gorsze
xP


są gorsze np. 64megowa zintegrowana karta graficzna która podobno jest lepsza niż geforce 7600 gs po podkręceniu (uwaga i tak okazuje się że to nie jest 64 megowa karta tylko dwa geforcy 8800 ultra połączone za pomocą SLI i podkręcone)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować