Zaloguj się, aby obserwować  
Zieloonnyy

Devil May Cry 4

742 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2008 o 17:21, Kraju92 napisał:

DMC 2 był na PS2, ale jedynka chyba była na PS one, tak mi się wydaje, ale mogę się mylić.
Co by nie było polecam.

Eee..... sorry ale DMC 1 wyszła tylko na PS2 tak jak 2. Nie ma mowy aby PSX mógł go uciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to ten DMC4 nie powala jak część 1 i 3 dwójki nie wspominam bo sami twórcy się do niej nie przyznają. Lecz może wy wiecie w tej części są jakieś dodatkowe stroje, ciosów to jest mało w porównaniu do części trzeciej ale brak dodatkowego ubrania mnie wkurza.

Skończyłem poziom Human , Devil hunter, Son of Sparda, Heven or hell został mi Dante must diee i za każde przejście dostaje tylko i wyłącznie zdjęcie przecież to żal. Brak jakiego kolwiek stroju bonusowego, filmików normalnie twórcy odwalają kichę albo ta część naprawdę poza zdjęciami nie wnosi nic żeby przyciągnąć grę do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 21:11, Renchar napisał:

Szczerze to ten DMC4 nie powala jak część 1 i 3 dwójki nie wspominam bo sami twórcy się
do niej nie przyznają. Lecz może wy wiecie w tej części są jakieś dodatkowe stroje, ciosów
to jest mało w porównaniu do części trzeciej ale brak dodatkowego ubrania mnie wkurza.

Skończyłem poziom Human , Devil hunter, Son of Sparda, Heven or hell został mi Dante
must diee i za każde przejście dostaje tylko i wyłącznie zdjęcie przecież to żal. Brak
jakiego kolwiek stroju bonusowego, filmików normalnie twórcy odwalają kichę albo ta część
naprawdę poza zdjęciami nie wnosi nic żeby przyciągnąć grę do siebie.

Powiedz a czy dodatkowy kostium uczyni te gre lepszą? Poza ty mmozę nie wiesz ale za przejście na Dante must Die dostajemy nowet kostiumy skoto tak ich pragniesz do szczęścia. Ja mimo ukończenia 3 wiele razy dalej grałem w zwykłym kostiumie. Ciosów jest wiecej niż w 3 bo pamiętajmy że Dante i Nero mają osobne ich zestawy. Poza szermierką Nero ma przecież cały system ciosów związany z swoją ręką, a Dante ma wszystkie podstawowe style z 3 + Dark Slayera, tyle że może je zmieniać na poczekaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm dla mnie zawsze stroje to była podstawa jak i bonusy. Trzecią część skończyłem na wszystkich poziomach Dantem i Vergilem i jestem fanem DMC. Ale sam powinieneś zauważyć w 3 części style zdobywały równiesz 3 lvl tu nawet jak im wykupisz rzeczy to np Triki wypadają marniej niż w 3. Dark slayer tu to jest śmiech na całego 4 podstawowe komba i już nic, chyba nie grałeś Vergilem na padzie albo miałeś na ps2 tylko podstawowego DMC3. Styl DS to był wymiot w 3.

Co do Nero nie lubię jego stylu walki ale musze nim grac bo nie ma oddzielnej fabuły:((((

Każdy ma swój gust i nie będę się już kłócił o ilość ataków.

Poziom trudności tu jest bardziej wymagający ale jak mówisz że jakieś stroję są po DMD to dokończę ten poziom trudności. I dzięki za szybki odzew.


Shini bym coś napisał ale nie będę bardziej kaleczył mojej ortografii na ciebie :PPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fatal error czyli tak jeżeli masz GF z seri 8000 to na pewno musisz spróbować na innych sterach nisz masz z tego co wiem to na 169.62 jak nie pójdą to te 169.61 . Pomaga również zainstalowanie gry z DX jak jest na płycie mimo że masz na kompie dx9 lub 10 nie wiem jaki na płycie jest bo ja gram na Ps3, ale ponoć zainstalowanie tego z płyty pomagało. Jeszcze jest coś takiego że ludzie zmieniali rozdziałkę 640x480 w tym pliku config.ini file . Najpierw spróbuj stery i myślę że będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem już w trzeciej misji;) Otóż w sali tortur jest takie miejsce, w którym, żeby dostać się dalej trzeba posługiwać się demoniczną ręką, ale Nero zawsze wpada mi na noże na suficie i spada na dół. Gram na poziomie trudności Człowiek jeśli ma to jakieś znaczenie. Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby to przejśc nie możesz zbyt nisko opaść bo wtedy Nero chwytając się tego świecącego kółeczka leci bardziej do góry na ostrza. Więc jak łapiesz jedno musisz dość szybko łapać się następnych by nie opaść zbyt nisko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 21:42, Warrior Within napisał:

> Szczerze to ten DMC4 nie powala jak część 1 i 3 dwójki nie wspominam bo sami twórcy
się
> do niej nie przyznają. Lecz może wy wiecie w tej części są jakieś dodatkowe stroje,
ciosów
> to jest mało w porównaniu do części trzeciej ale brak dodatkowego ubrania mnie wkurza.

>
> Skończyłem poziom Human , Devil hunter, Son of Sparda, Heven or hell został mi
Dante
> must diee i za każde przejście dostaje tylko i wyłącznie zdjęcie przecież to żal.
Brak
> jakiego kolwiek stroju bonusowego, filmików normalnie twórcy odwalają kichę albo
ta część
> naprawdę poza zdjęciami nie wnosi nic żeby przyciągnąć grę do siebie.
Powiedz a czy dodatkowy kostium uczyni te gre lepszą? Poza ty mmozę nie wiesz ale za
przejście na Dante must Die dostajemy nowet kostiumy skoto tak ich pragniesz do szczęścia.
Ja mimo ukończenia 3 wiele razy dalej grałem w zwykłym kostiumie. Ciosów jest wiecej
niż w 3 bo pamiętajmy że Dante i Nero mają osobne ich zestawy. Poza szermierką Nero ma
przecież cały system ciosów związany z swoją ręką, a Dante ma wszystkie podstawowe style
z 3 + Dark Slayera, tyle że może je zmieniać na poczekaniu.



Eee. Wprawdzie na xboxie przeszedłem DMC 4 narazie tylko human mode ukonczony, ale jestem w polowie devil huntera, niedaleko echidiny. Ale w każdym razie z Nero się zgadza, ale Dante, ma cztery style + dark slayer>>>trickster, royalguard, sword master i gunslinger no i Dark slayer to razem 5. A jego pancerze po pokonaniu bossów to też chyba jakby osobne style. Gilgamesh, Lucifer i walizka Pandory. Nazwy w ang. no bo to niestety inaczej się nie da na konsoli.

Ale i tak kupię DMC4 jeszcze na PC, tylko do tego pada, po po relacjach z DMC 3 SP i działania jego na klawiaturze, to. Nie, nie jestem mistrzem klawiatury,a nawet pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak po za tym, nie wiem czy ktoś was, zakładając, że jesteście fanami DMC i to całej serii, ty Renchar już wiem, że tak, spotkał się ze skrajnym chamstwem antyfanów, którzy nieraz potrafią opisać choćby Nero jako chudego Emo wymachującego mieczem większym od siebie. Osobiscie zawsze sam nie wiedzialem co ludzie widza w mandze. I nie zobaczylbym, a DMC mangowego bym nie ruszyl do tej pory i zreszta nigdy gdyby nie ta gra. Zresztą dalej nie lubię mangi, a mimo wszystko styl Nero i Dantego, dwóch twardzieli choć na to nie wyglądają, ale wystarczy, że wezmą w ręce swoje miecze i pokażą trochę combosów i już wiadomo, że stoisz przed "twardym draniem" :D, wpasował się wmój gust idealnie. I powiem nawet, że gram, najchętniej po to by zobaczyć kolejny przerwynik fabuły, które to DMC 4 wg. to kawał dobrej roboty, są długie w zupełności na tyle by nasycić fanów, choć mnie akurat i to nie wystarcza, i na tyle krótkie by nie zanudzić ludzi, którzy luźno traktująfabułe,zaś dla nich waznyjesr perfekcyjny timing przy wykonaniuhigh-ednowego combosa. Za to Vergil to to trochę poważniejszy cwaniak z tej grupy krewnych Spardy aczkolwiek nie mniej śmiertelnie groźny co reszta. Wręcz odniosłem wrażenie, że on i jego yamato ^^ to ucieleśnienie brutalnej siły i przedewsztskim szybkości, co dla wroga ocznacza tylko jedno, kończy bez głowy lub przecięty na pół zanim zauważy ruch oponenta,a w tym wypadku Vergila.

A tak z innej beczki, to wg. mnie serii chyba potrzebna jest jakaś zmiana, bo obawiam się, że nawet fanów będzie nudził kolejny hack''n''slash z wysokim tempem akcji. Co do tego tempa w 4. no nie wiem, na konsoli nie odniosłem wrażenia tej szybkości, czyzyby przychylnosc dla "casualowych" uźytkowników???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem z przejściem pewnej misji, a mianowicie tej w ''ogrodzie botanicznym'' :P, tyle ze już Dantem. Nie mam zielonego pojęcia jak mam to przejść, zwiedziłem każe możliwe przejście etc. lecz gubię się i wychodzi na to, że kręcę się w kółko... Mógłby mi ktoś pomóc?

P.S. To jest ta misja z 'fioletowymi obłokami'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 16:00, PredAtor360 napisał:

Witam! Mam problem z przejściem pewnej misji, a mianowicie tej w ''ogrodzie botanicznym''
:P, tyle ze już Dantem. Nie mam zielonego pojęcia jak mam to przejść, zwiedziłem każe
możliwe przejście etc. lecz gubię się i wychodzi na to, że kręcę się w kółko... Mógłby
mi ktoś pomóc?

P.S. To jest ta misja z ''fioletowymi obłokami''

O ile dobrze pamiętam, należy wejść w ten obłączek znajdujący się pod mostem nie zahaczając o żaden inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 16:05, Cafel napisał:

O ile dobrze pamiętam, należy wejść w ten obłączek znajdujący się pod mostem nie zahaczając
o żaden inny.

Hmm... W tym problem, że nie da się tam wejść, nie zahaczając o żaden inny... Masz może jakieś dokładniejsze informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może chodzi Ci o skrzyżowanie czterech dróg? Tam faktycznie można kręcić się w kółko i trzy dni. Napisz gdzie się gubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 16:40, Shini napisał:

A może chodzi Ci o skrzyżowanie czterech dróg? Tam faktycznie można kręcić się w kółko
i trzy dni. Napisz gdzie się gubisz.

tzn cały ten poziom to jeden wielki labirynt, w przypadku przechodzenia Dantem. Skrzyżowanie dróg też jest dziwne. Od drzwi idę prosto (jedyna dobra droga), następne skrzyżowanie jest już bardzo dziwne ;/ Gdzie bym nie skręcił odsyła mnie do tego dziwnego miejsca, po czym z powrotem pod drzwi.
Po całym tym ''levelu'' kręcę się bez sensu, wypróbowałem już każdą drogę, każde miejsce i nie mogę nigdzie trafić. Każda nowa ''fioletowa'' plama prowadzi do miejsca gdzie już byłem. Totalny obłęd... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dasz radę, to wcale nie jest takie trudne. Przypomnij sobie jak przechodziłem ten level jako Nero i postaraj się pójść tam, skąd on przyszedł.
A skrzyżowanie, które wywala wciąż na początek jest bardzo proste. Idź w tę stronę, gdzie Dante będzie miał cień za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak mówiłeś idziesz prosto przez drzwi potem zeskakujesz na duł i do fioletowej chmurki. Teraz jak pamiętam do chmurki na schodach gdzie DANTE przenosie się do lasu tu nie powinieneś mieć problemu bo są 2 tylko drogi powrotna i dobra. Następnie powinieneś być w miejscu z mostem na środku i pod nim jest chmurki wchodzimy i powinniśmy być na miejscu i przechodzimy przez drzwi. Teraz do drzwi pod schodami i dante będzie musiał iść prosto do tyłu ,prawo , prawo no i zostaje tylko walka z bossem.

Chyba nic nie pomyliłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować