Zaloguj się, aby obserwować  
Zieloonnyy

Devil May Cry 4

742 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2009 o 12:42, Woo-Cash napisał:

Mam pytanko da się grać wygodnie na klawiaturze czy raczej konieczny będzie p ad?

da sie grac na klawikordzie ale nie ma co sie oszukiwac- lepiej pad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 12:42, Woo-Cash napisał:

Mam pytanko da się grać wygodnie na klawiaturze czy raczej konieczny będzie pad?

Jeśli nie straszny ci ból po złamaniu palca, to oczywiście możesz grać na klawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 13:03, Fucio napisał:

> Mam pytanko da się grać wygodnie na klawiaturze czy raczej konieczny będzie pad?

Jeśli nie straszny ci ból po złamaniu palca, to oczywiście możesz grać na klawie.


Ekhem kłócił bym się przeszedłem DMC4 na każdym poziomie trudności na klawie przepraszam jedynie na Hell and Hell nie dałem rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu qpilem DMC4 na PC i dzisiaj wreszcie zainstalowalem? Nie spodziwalem sie szoku, ale gra zrobila na mnie naprawde ogromne wrazenie. Jest kapitalna. W 3 gralem na konsoli nowej generacji i gralo mi sie znakomicie, ale myslalem, ze na PC bedzie kiepskawo i podchodzilem z dystansem. Gra sie doskonale, grywalnosc znakomita, a grafika na DX10 cudowna.

Naprawde warto bylo zaqpic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2009 o 15:23, BasteKSG napisał:

Kilka dni temu qpilem DMC4 na PC i dzisiaj wreszcie zainstalowalem? Nie spodziwalem sie
szoku, ale gra zrobila na mnie naprawde ogromne wrazenie. Jest kapitalna. W 3 gralem
na konsoli nowej generacji i gralo mi sie znakomicie, ale myslalem, ze na PC bedzie kiepskawo
i podchodzilem z dystansem. Gra sie doskonale, grywalnosc znakomita, a grafika na DX10
cudowna.

Naprawde warto bylo zaqpic.

Ta tylko różnica dx10 i dx9 jest prawie zerowa w tej grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie dziś pograć w DMC [po raz pierwszy] i niestety napotkałem dwa problemy kompletnie uniemożliwiające grę... 1. Pad jest tak czuły, że ledwo co mogę nawigować po menu. Mam Logitech Rumblepad 2, kalibrowany najpierw windowsowo, potem programem od Logitecha, nic nie dało. 2. Od drugiego uruchomienia gry słyszę straszny szum. Pojawia się na początku intra i nie chce zniknąć, a jest naprawdę głośny i dobijający. Miał ktoś podobne problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 13:03, Fucio napisał:

> Mam pytanko da się grać wygodnie na klawiaturze czy raczej konieczny będzie pad?

Jeśli nie straszny ci ból po złamaniu palca, to oczywiście możesz grać na klawie.


Osobiście też przeszedłem na klawiaturze, ale rozważam zakup pada, co to by sobie w SWS jeszcze pograć i DMC na wyższych poziomach, aby było wygodniej xD.

Co do gry, to popieram, jest kapitalna, mam tylko jedno zastrzeżenie. Miał ktoś tak na filmikach, zwłaszcza jak postacie się szybko poruszały, że obraz się rozmazywał i już tak zostawało? Na screenie widać, jak Dante się rozjechał...

20090612210617

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Osobiście też przeszedłem na klawiaturze, ale rozważam zakup pada, co to by sobie w SWS jeszcze pograć i DMC >na wyższych poziomach, aby było wygodniej xD.
Oj kupuj, prawdziwa gra w DMC jest tylko na padzie.

Dnia 12.06.2009 o 21:06, JayC napisał:

Co do gry, to popieram, jest kapitalna, mam tylko jedno zastrzeżenie. Miał ktoś tak na
filmikach, zwłaszcza jak postacie się szybko poruszały, że obraz się rozmazywał i już
tak zostawało? Na screenie widać, jak Dante się rozjechał...

Zmniejsz MSAA, ew. pobaw się ustawieniami grafiki. Też miałem ten sam problem grając na maksymalnych(ku dziwu to dopiero po dłuższym czasie się pojawiło). Mi pomogło. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 23:08, Lfdracon napisał:

Osiągając na tym poziom Combo odpowiadający liczby pochodni. Niebieskie statuy(ta na screenie jest czerwona) mogą być zniszczone przez Nero, zaś czerwone przez kogo innego(

Spoiler

Dante

).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 22:19, Gol_Galad napisał:

Oj kupuj, prawdziwa gra w DMC jest tylko na padzie.


Mam zamiar kupić, bodaj za 40 zł można kupić niezłego pada w Empiku ;).

Dnia 12.06.2009 o 22:19, Gol_Galad napisał:

Zmniejsz MSAA, ew. pobaw się ustawieniami grafiki. Też miałem ten sam problem grając
na maksymalnych(ku dziwu to dopiero po dłuższym czasie się pojawiło). Mi pomogło. : )


Ja gram ze wszystkim na maxa, tylko AA musiałem zmniejszyć, przy bodaj ośmiokrotnym, ale tym lepszym, gra już troszkę zwalniała, a płynność w takich grach to podstawa xD. Zobaczę, popróbuję, pobawię się, może problem zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ciach:)

Pad za 40zł w empiku... model ze speedlinka co ? nie bierz go odradzam pad jest tak źle skonstruowany że szkoda gadać, uzbieraj drugie tyle i kup jakiegoś logitecha lub coś porządniejszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni gra w trybie automatycznym i normalnym ? gralem na obu i nie widzialem roznicy, w instrukcjii cos o kombosach bylo wspominane

od biedy możesz kupić Logitecha Precision, chociaż ja bym odżałował na bezprzewodowego rumblepada 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 10:30, NdysH napisał:

>Ciach:)

Pad za 40zł w empiku... model ze speedlinka co ? nie bierz go odradzam pad jest tak źle
skonstruowany że szkoda gadać, uzbieraj drugie tyle i kup jakiegoś logitecha lub coś
porządniejszego...


Będę pamiętał, ale nie pchałbym się w droższe pady, gram w takie tytuły w sumie okazyjnie, a DMC to pierwszy taki tytuł (od razu ulubiony xD). W każdym razie dzięki za poradę.

Co do tych trybów: na automatycznym wystarczy walić w I lub L i postacie same wymiatają kombosami aż miło, nie musisz się przejmować wciskaniem WSADu bądź puszczaniem spacji. Bez automata tak łatwo nie ma.

Zna ktoś sposób na zmianę języku w tej grze? Polskie tłumaczenie jest tak do bani... słucham oryginalnych tekstów, czytam to co gdzieniegdzie wymyślili tłumacze i śmieję się z litością do ekranu... poza tym nie mogę patrzeć na kombosa Zabójczego, Rzeźnię, Brutalnego i Atomowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie co do zawartości pudełek z DMC4. W edycji premierowej była płyta z soundtrackiem. Czy zawiera ona cały lub większą część ścieżki dźwiękowej z gry ( jak w przypadku Wiedźmina było) czy 2 do 5 utworów od biedy (wydanie w Xtra Klasyce Tormenta)?
Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 20:14, Sharaqus napisał:

Witam, mam pytanie co do zawartości pudełek z DMC4. W edycji premierowej była płyta z
soundtrackiem. Czy zawiera ona cały lub większą część ścieżki dźwiękowej z gry ( jak
w przypadku Wiedźmina było) czy 2 do 5 utworów od biedy (wydanie w Xtra Klasyce Tormenta)?

Z góry dzięki za odpowiedź.


Zawiera jedynie 5 utworów w tym piosenka początkowa i końcowa ,więc mało z samej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 20:24, Darnok_Rukia napisał:

> Witam, mam pytanie co do zawartości pudełek z DMC4. W edycji premierowej była płyta
z
> soundtrackiem. Czy zawiera ona cały lub większą część ścieżki dźwiękowej z gry (
jak
> w przypadku Wiedźmina było) czy 2 do 5 utworów od biedy (wydanie w Xtra Klasyce
Tormenta)?
>
> Z góry dzięki za odpowiedź.

Zawiera jedynie 5 utworów w tym piosenka początkowa i końcowa ,więc mało z samej gry

Łeh, zbyt pięknie by było jakby to było prawdziwe, niestety ;[
Dzięki za info ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 20:47, sevrond napisał:

Wydaje mi się że w DMC 4 więcej piosenek nie ma.I Ciągle leci " I wanna see Your fear
when you look in my eyes" ^^


Jest więcej muzki i to znacznie tylko, że z tego co wiem , to jest dostępna, ale tylko z nielegalnych źródeł(nie żebym sam ją z tamtąd miał), w każdym razie mój kolega miał pełen soundtrack w mp3 z DMC 4 , jest tam gdzies ok. 30 utworów czy więcej, tyko, że większość z nich to takie utwory nie bardzo nadające się do słuchania, znaczy podkręcają akcję w grze podczas walki, ale po za tym nie idzie tego słuchać kiedy indziej. Przynajmniej tak jest wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować