HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Masakra fillm, ale wygląda na to, że Bruce i Arnie zagrają tylko epizodyczne role :(

No i ten tekst Rambo :
"Why don''t you take the two on the right and leave the rest"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 21:34, Budo napisał:

No tak, ale zgodzisz się chyba, że nie ma co porównywać Willisa z Norrisem na przykład...
no umówmy się, ale aktorzy z tego filmu to czołówka, a taki Norris.. to wiadomo.

No dobra wymieniłem po prostu jedno osobowe armie:P O to w tym filmie bedzie chodzic przeciez, wpada kilku gosci i robia zadyme zabijajac przy okazji tysiace ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.04.2010 o 22:58, kerkas napisał:

Ps. Pamiętam jak krytycy zjechali "Wyścig" z Stallone (nudny , przegadany , głupi itd.)
poszedłem do kina na film i
stwierdziłem że krytycy to chyba spali podczas seansu.

Zgadzam sie ze wyścig byl swietny, ze Stallonem dobre sa jeszcze Cop Land, Rocky 1 i 5 (bodajze) i pierwszy Rambo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 23:28, Dann napisał:

(...)
A komedie ? Mel Brooks, Bill Murray, Steve Martin, Rick Moranis, Chevy Chase, Gene Wilder. (...)


Ech, Gene Wilder i Richard Pryor to był duet !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Do marudzących, ten film ma być taki, na jaki wygląda i obsada jest celowa. Jeśli film będzie miał dobrze opowiedzianą fabułę (niekoniecznie ambitną) z dawką dobrego humoru i duużo najwyższej klasy akcji, to warto będzie się na niego przejść. Bo ile można oglądając ambitne filmy, przecież to proste też mogą być dobre i bawić oraz zostać klasykami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 00:01, Starscream napisał:

Zgadzam sie ze wyścig byl swietny, ze Stallonem dobre sa jeszcze Cop Land, Rocky 1 i
5 (bodajze) i pierwszy Rambo xD


Widzisz, ja bardzo miło wspominam film pt. "Oskar". Mimo że to remake, osobiście uważam, że jest nawet lepszy od oryginału. Sylvester Stallone naprawdę daje radę. A taki "Osadzony", to IMO naprawdę kawał dobrego kina.
Z innej beczki, pamiętam, że któregoś wieczoru (już dawno temu) specjalnie poszedłem do cioci, która miała Canal + (wtedy do był luksus, dekoder aby mieć tylko ten jeden kanał :-P), aby obejrzeć "Na krawędzi". :-)
A taki dajmy na to Nocny Jastrząb z 1981 roku, to już chyba klasyka kina akcji.
Reasumując, każdy ma swoje gorsze i lepsze filmy. Nie ma takiego aktora, którego każdy film jest podziwiany przez miliony "ambitnych i nieambitnych" widzów. ;-)


@ ev1l_on3

Ech, Gene Wilder i Richard Pryor to był duet !

Nom, chyba najbardziej znany ich duet, to ten z "Nic nie widziałem, nic nie słyszałem." :-)
Mi podobał się film pt. "Woman in Red". W tamtych czasach to była naprawdę komedia. Mimo swojego stylu nie aż tak nachalna jak pewne filmy zboczonego Allena z tamtych czasów, a zarazem dość strawna.
Oraz oczywiście kilka filmów od Pana Brooksa: Producenci, Płonące siodła. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 00:38, MaccCry napisał:

Do marudzących, ten film ma być taki, na jaki wygląda i obsada jest celowa. Jeśli film
będzie miał dobrze opowiedzianą fabułę (niekoniecznie ambitną) z dawką dobrego humoru
i duużo najwyższej klasy akcji, to warto będzie się na niego przejść. Bo ile można oglądając
ambitne filmy, przecież to proste też mogą być dobre i bawić oraz zostać klasykami ;)


"Uważałem, że najlepsza broń to umysł"

Rambo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 18:55, AphroditeDnB napisał:


Eh czytałem zapowiedź i myślałem, że szykuje się porządny, trzymający w napięciu thriller, poszedłem do kina i boleśnie się rozczarowałem, bo film jednak "kosmicznie" idiotyczny ...

Nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się