Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2009 o 23:31, Draco-PNC napisał:

Nie mogę uruchomić Stalkera. Pojawiają się takie komunikaty:

Dziwne, bo jestem administratorem systemu. Zainstalowałem patch 1508.


Kliknij na ikonie CS prawym klawiszem i wybierz "Uruchom jako administrator". Powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2009 o 18:49, VuLgAtUs napisał:

> Nie mogę uruchomić Stalkera. Pojawiają się takie komunikaty:
>
> Dziwne, bo jestem administratorem systemu. Zainstalowałem patch 1508.

Kliknij na ikonie CS prawym klawiszem i wybierz "Uruchom jako administrator". Powinno
pomóc

Dorwałem nowego patcha i już jest git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ja mam jakieś bugi czy co.
Mam misje odbij i utrzymaj obóz na Wysypisku odbiłem, czekam 30 min REAL CZASU i żadne posiłki nie nadchodzą, już mi się te czekanie na nich nudzi. Ile na to czasu idzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić jakiś naprawdę dobry mod usprawniający Wojny Frakcji w CS ? Po przejściu Zewu Prypeci naszła mnie dziwna ochota na powrót do Zony z poprzednich części :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2009 o 21:56, sevrond napisał:

Nie wiem czy ja mam jakieś bugi czy co.
Mam misje odbij i utrzymaj obóz na Wysypisku odbiłem, czekam 30 min REAL CZASU i żadne
posiłki nie nadchodzą, już mi się te czekanie na nich nudzi. Ile na to czasu idzie ?



NIe ma sensu czekać jest błąd w grze .... ja tak miałem (i mam bo gram od początku), że po zdobyciu bazy bandytów znowu mam info, że mam zająć bo bandyci powrócili ... ciekawe ile teraz zapłacą nagrody za zdobycie ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 13:50, Mroczny_Joga napisał:

Mam zadanie odnaleźć w Czerwonym Lesie anomalie przestrzenna czy coś takiego, ktoś wie
gdzie ona się znajduje :D?


Jak to anomalia przestrzenna.... raz jest tu, raz jest tam... ^_^

A tak na poważnie, pod linkiem masz najdokładniejszą mapkę do Stalkera jaka jest na sieci, jest tam też Twoja anomalia - (Space anomaly) (ciężko mi wytłumaczyć słowami, bo już dawno nie grałem, więc nie mogę powiedzieć tu i tam za takim drzewem lub punktem odniesienia, dlatego linkuję) ahh i jeszcze takie ostrzeżenie, mapę można traktować jako DUŻY spoiler (lokacje pendriveów, broni , skrytek, artefaktów itd.) więc jeśli nie chcesz sobie psuć zabawy to po prostu przescrolluj na czerwony las i zobacz co i jak ;)

Pozdrawiam

http://www.webalice.it/requena/game/stalkercs/stalkercs_map_zone.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie jestem w Limańsku (Czy jakoś tak) i muszę przejść przez całe miasto i w pewnym momencie trafia się na te bąble przestrzenne wchodzisz w niego i ciągle wyrzuca Cie w to samo miejsce, ktoś wie jak się uporać z tym problemem ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z maksymalnym ciężarem jaki może nosić mój podopieczny. Można nosić o 10 kg więcej niż maks, ale wówczas stalker będzie się szybko męczył i nawet przy zwykłym spacerze (nie sprincie) traci "siłę". Tak? No więc mam zmodyfikowany pancerz dzięki któremu "max" powiekszony jest do 55 kg, a jednak gdy mam chocażby kilogram więcej w plecaku niż 50 kg mój Szrama zachowuje się tak jakbym nie modyfikował kombinezonu. Nawet z artefaktem jest to samo (czyli łącznie +15 kg maxymalnej wagi). Czyli kondycha staruszki po 50 kg. Kondycha kamienia po 60 kg. A mimo to max jest niby 55 albo 65 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 17:22, CR7 napisał:

...

Większy udźwig pancerzu lub właściwości artefaktów powiększających udźwig nie maja za dużo wspólnego z wytrzymałością. Możesz mieć podrasowaną artefaktem siłę ale czy możesz dźwigać 50 kg czy 100 to granica zmęczenia się nie zmienia. Aby to poprawić musisz podpiąć do pasa artefakt zwiększający wytrzymałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 17:54, gumisfajnymis napisał:

podacie mi wszystkie mody do Czystego Nieba ?

Jesteś pewien, że chcesz wszystkie?...;-) Miejsca by zabrakło. Tu masz kilka(set):
http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?f=48&t=4503
http://stalker.filefront.com/files/Stalker/Clear_Sky/Mods;10498
http://www.strategyinformer.com/pc/mods/stalkerclearsky/mod.html
Osobiście polecam kombinacje: (G) mod (3.0 - final) + Faction Commander (2.5.1) + Terrain Pack (v1.0) + simple_cs_freeplay_mod_10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2010 o 16:14, Kuban11 napisał:

Takie małe pytanie: klucz na instrukcji jest tylko do multi? Do singla nie trzeba nic
wpisywać ?

Trzeba. Klucz wpisujesz po instalacji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj wiem że głupie pytanie, ale Wolność czy Powinność ?
Jakieś małe za i przeciw w delikatnych spojlerach o i późniejszych skutkach decyzji wyboru frakcji.
Osobiście bardziej menatlnie podoba mi się Wolność, aczkolwiek chcę co nieco wiedzieć żeby poźniej nie zalowac ze mozna było w ciekawszy sposob ukoczyc gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko. Czy w Limańsku jest jakiś obóz z "naprawiaczami" i handlarzem? Mogę już iść do Limańska (opuszczony most) ale troszkę mam zdezelowany sprzęt. Niby mógłbym u "Leśnika" ale nie mam rubli, za to pełny plecak artefaktów. Znowu do naukowców w Jantarze też nie chce mi się przebijać przez "zamutancione" miasteczko.
Swoją drogą myślałem że "przewodnicy" przynajmniej w połowie likwidują problem podróżowania, a tutaj już za jantarem przewodnicy zapytani gdzie mogą mnie zaprowadzić odpowiadają "na razie nigdzie"... I teraz w bazie Czystego nieba 10 tysa rubli + kamizelka do odebrania w wolności i powinności też gdzieś po 3 tys, ze pięć artefaktów do opchnięcia a nie mam na naprawę pancerza, chyba że z pół godziny gry poświęcę na podróżowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować