kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2009 o 19:23, sstofik napisał:

Losowanie chyba nie zawsze jest w ten sam dzień :) Ale możesz mieć nadzieję.


Nie?Dziwne,niektórzy użytkownicy gramu mówili mi że wraz z zakończeniem konkursu odbywa sie losowanie,no ale możesz mieć rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to już wiadomo jaka jest ocena F.E.A.R. 2 - 9/10 (z Wirtusa). Pewnie to samo u Dawn of War 2.
Obstawiam 5-6+ dla Necrovision :]
BTW. W kaszance mogł się równie dobrze znaleźc dodatek do G3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 20:29, Spector 109948 napisał:

Za to już wiadomo jaka jest ocena F.E.A.R. 2 - 9/10 (z Wirtusa). Pewnie to samo u Dawn
of War 2.
Obstawiam 5-6+ dla Necrovision :]
BTW. W kaszance mogł się równie dobrze znaleźc dodatek do G3 :)

raczej zle obstawiasz, na stronie cda tam gdzie mozna przejrzec kilka stron z numeru, widac ze gra im sie podobała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 20:29, Spector 109948 napisał:

Za to już wiadomo jaka jest ocena F.E.A.R. 2 - 9/10 (z Wirtusa). Pewnie to samo u Dawn
of War 2.
Obstawiam 5-6+ dla Necrovision :]
BTW. W kaszance mogł się równie dobrze znaleźc dodatek do G3 :)

raczej zle obstawiasz, na stronie cda tam gdzie mozna przejrzec kilka stron z numeru, widac ze gra im sie podobała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o okładce. Moim zdaniem jest o niebo lepsza od okładki z zeszłego miesiąca i uważam, że jest naprawdę bardzo porządna i przyjemna dla oka, ale może to dlatego, że Dawn of War II jest dla mnie jedną z najważniejszych strategii tego roku. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 19:08, Metalhead86 napisał:

> Trzymajcie mnie, bo się przewrócę, ja pier****. Człowieku to nie jest mój post!!!

Przepraszam, a komu posłałem odpowiedź? Panowi znawcy trutututu czy Tobie? Radzę czytać
posty "na trzeźwo", by później uniknąć takich nieprzyjemności.


A nie zauważyłeś, że odp tyczy się mojego postu, którego w rzeczywistości nie napisałem? Oczywiście odpowiadałeś trutututu ale cytowałeś moją wiadomość nie napisaną przeze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za double-post ale muszę wyjaśnić pewną sprawę.

Dajesz odpowiedz na mojego posta ale w rzeczywistości wiadomość, która jest zawarta w podobno moim poście nie jest napisana przeze mnie. Proszę o nie cytowanie więcej tego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No okładka tez mi się podoba, ta prostota jest taka ujmująca :] SM mógł zmienić pozycję do zdjęcia ale widac był zajęty :D
Nie wiem dlaczego ale po zakupie konsoli przeszła mnie chęć na czytanie działu sprzętowego, dziwne. Chyba nie chcę już się bawić w regularna wymianę sprzętu :]
O i Cryostasis juz jest recenzja? Super, ciekawe czy z tej gry większy horror niz z nowego Silent Hilla :] ew. porównanie do Penumbry? Oparcie wniosków na demie nie było możliwe ze wzgledu na ograniecznie "Vista only sakers:P". Chyba minusem będą wymagania sprzętowe, podobno "zniewalajace".
@szynka140: a rzeczywiście, po ganmeplayach nie spodziewałem się od gry za wiele (ale początek wyglądał bardziej smakowiecie), więc cofam porzednie przypuszczenie i myslę że solidna 8 będzie, bo chyba nie ma za bardzo szans z Painkillerem (którego próbuje przypominać, tak przynajmniej mi się wydaje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Były jakieśgry co dostały 10 w recenzji ? Pytam z Ciekawości, a nie wiem bo dość od niedawna czytam CDA. :P

Pozdr.

PS: Żadko tera gram na PC(gram na X'b) , lae w tym numerze jest wiele recenzji gier które bym chętnie przeczytał, więc chyba będzie trzeba wydać część ,,oszczędności" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 22:20, albinskia napisał:

Były jakieśgry co dostały 10 w recenzji ? Pytam z Ciekawości, a nie wiem bo dość od niedawna
czytam CDA. :P

Tak, np. Test Drive Unlimited, czy bodajże GTA 3, GTA Vice City.

Sporo było gier, które te dychę zgarnęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 22:29, Chaotizz napisał:

> Były jakieśgry co dostały 10 w recenzji ? Pytam z Ciekawości, a nie wiem bo dość
od niedawna
> czytam CDA. :P
Tak, np. Test Drive Unlimited, czy bodajże GTA 3, GTA Vice City.

Sporo było gier, które te dychę zgarnęły.



Z tego co pamiętam, to jeszcze TES IV: Oblivion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 17:56, Metalhead86 napisał:

I znowuż ten sam błąd - nie RPG, a cRPG. Pierwszy Neverwinter Nights nie jest legendą
gatunku - radzę pograć w część drugą. Nawet jeśli Tobie Gothic do gustu nie przypadł,
to jednak JEST klasykiem cRPG.

Dla jednych Diablo, Baldur i Gothic to cRPG, dla innych Diablo to H&S, Baldur to cRPG, a Gothic to action RPG.
Ty należysz do tych pierwszych trutututu do drugich (tak jak i ja zresztą). Próby siłowego przekonania nie mają sensu więc po co te mocne słowa?

Czy Gothic jest klasykiem? To chyba pierwszy action RPG który doczekał się tylu kontynuacji więc w sumie jest (zresztą nie tylko ze względu na to, balans postaci i system walki w 1 i 2 był genialny, 3 na ich tle to dla mnie niestety jedno wielkie rozczarowanie). Do klasyki cRPG bym go raczej nie zaliczył. Na tej półce za bardzo rozpychają się "klasyczne" cRPG takie jak Might&Magic, Ultima, Lands of Lore, Eye of Beholder czy Dungeon Master. Do tego dochodzą sporo nowsze Baldury, Fallouty czy Planescape. W Gothic miło się grało (i to nawet bardzo) ale dla mnie to jeszcze za mało aby trafić do klasyki cRPG.

Wracając do tematu Two Worlds to dla mnie Diablo w 3D. Obie gry dały mi taką samą fraidę z radosnego wyżynania (bardzo podobała mi się walka). Genialny jest pomysł z duchami po zabitych przeciwnikach. Gdyby popracowali trochę bardziej nad ilością questów i balansem (to drugie z łaty na łatę sporo się porawiało) to gra byłaby lepsza od Obka i Gothic 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 09:55, The GaM3R napisał:

Jestem ciekaw co dostał Burnout Paradise :P


Burnout Paradise

Ocena:

Spoiler

9



Plusy:
Spoiler


+ dynamika
+ mnóstwo trybów i innych smaczków
+ świetne tryby online


Minusy:

Spoiler

- na laptopie nie pograsz




Mówisz, masz. Ale reckę przeczytać polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Były jakieśgry co dostały 10 w recenzji ? Pytam z Ciekawości, a nie wiem bo dość od niedawna czytam CDA. :P

- Unreal - Deus Ex - No One Lives Forever 2
- Heroes of Might & Magic 3 - Homeworld: Cataclysm - Chessmaster 9000
- System Shock 2 - Tony Hawk''s Pro Skater 2 - Wolfenstein: Enemy Territory
- Age of Empires 2: Age of Kings - Monster Inc - Far Cry
- Homeworld - Tony Hawk'' Pro Skater 3 - World of Wrcraft
- NHL 2000 - Dungeon Siege
- The Longest Journey - Grand Theft Auto 3
- Diablo 2 - Neverwinter Nights

Resztę gier które otrzymały ocenę 10/10 już zostały wymienione i jak widać trochę tych ocen było, ale w ostatnim czasie jest to już naprawdę rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A są może jakieś reklamy najnowszych gier z eXtra Klasyki? W lutym ma być nowy rzut, więc jakieś reklamy powinny już być :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się