kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2009 o 09:09, Ancient Lord napisał:

> Nie ma recki w najnowszym CD-A ?

Jest, of course, ale mi chodziło o to, że nie kupiłem CDA, no i nie chciało mi się szukać
recek.

PS: Przeczytałem kilka recek. Według każdego serwisu internetowego jest to crap ;| A
miałbyć lepszyi miałem go kupić.


Aaa, rozumiem. ;)

No ja mam Zmierzch Bogów. Zabugowany jest niemilosiernie, ale kolejne patche pewnie to poprawia, poczekasz jakis czas, az wyjda kolejne latki i z czasem gra bedzie coraz lepsza ... i lepsza ;) Mnie ZB bardzo spasowal, mysle, ze kazdemu fanowi spasuje. (jak juz mowilem, bugi sie przeciez poprawi patchami, wiec to nie jest znowu taki problem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 11:30, Izrafel92 napisał:

Aaa, rozumiem. ;)

No ja mam Zmierzch Bogów. Zabugowany jest niemilosiernie, ale kolejne patche pewnie to
poprawia, poczekasz jakis czas, az wyjda kolejne latki i z czasem gra bedzie coraz lepsza
... i lepsza ;) Mnie ZB bardzo spasowal, mysle, ze kazdemu fanowi spasuje. (jak juz mowilem,
bugi sie przeciez poprawi patchami, wiec to nie jest znowu taki problem)


Hmm, a jak z klimatem w Forsaken Gods?
Jak zupgraduje kompa, kupię Shivering Isles i premierówkę/kolekcjonerkę Obliviona to może kupię Gothica 3 i zobaczę, czy naprawdę jest takim crapem w porównaniu do pierwszych dwóch części... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 13:15, Izrafel92 napisał:

Klimat porownywalny do G3.

Fajne, ale napisz w czym ten klimat... Domyślam się, że chodzi o TW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu zakupiłem nowy numer. O ile pełne wersje całkiem dobre, to wśród recenzji trochę bieda. Tylko jedna 9 i tylko jedna 8. Poza tym myślałem, że DoW II zbierze większą ocenę, ale jak widać single zawiódł. No i jestem mile zaskoczony wyborem redakcji co do gry roku 2008 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie że większość redaktorów za rozszczarowanie roku wybierało SPORE, wiem że miała być jakoś super rozbudowana i innowacyjna, no ale w jakimś stopniu, jest i moim zdaniem jet to dobra gra .... mi się nawet podoba.. ale redaktorom CDA chyba nie ;p hehe a co do numeru nawet dobry.. zdziwiły mnie trochę słabe oceny, ale ogólnie numer udany. Oby tak dalej albo i lepiej PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że wybrali ją jako największe rozczarowanie dlatego, że ma te bezszczelne zabezpieczenie i była najbardziej piraconą grą na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem trochę czasu bez kompa, a do CDA ostatniego nie zajrzałem... A tu nowe CDA na moje urodziny wyszło. :D Jak nie dzisiaj, to jutro muszę nabyć, git mi wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 15:41, skubsa napisał:

A jaki jest ten Hit roku wg. CDA ?

Nie napisali , jaki jest hit roku 2008 .Wypowiadali się tam tylko Ci z redakcji .Pisali oni rozczarowania roku 2008 i najlepsze gry 2008 .Tylko że każdy z redakcji jest innego zdania .:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 15:24, gitarka napisał:

Wydaje mi się, że wybrali ją jako największe rozczarowanie dlatego, że ma te bezszczelne
zabezpieczenie i była najbardziej piraconą grą na świecie.


Zgadzam się z Tobą, to jedyne racjonalne wytłumaczenie chyba. Zabezpieczając grę w tak głupi sposób, chyba nie spodziewali się, że nawet Ci co kupili oryginała nie ściągną jej również z neta, aby móc zainstlaować sobie np na pc lapku i jeszcze mieć zapas na format... pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko co do pełniaka w aktualnym numerze... mianowicie do Tycoon City : New York. Musze powiedzieć, że gra bardzo mnie wciągnęła, ale pojawił się problem uniemożliwiający granie. Otóż, fram, gram, robie wyzwania i kiedy gra mnie informuje, że moge odblokować kolejną dzielnicę (zaraz na początku Soho i coś tam jeszcze) i klikam na to wyzwanie w celu jej odblokowania to gra mi wywala z błędem do pulpitu. O co chodzi?

Czy rozwiązaniem może być spatchowanie? Czy CDA dając gierkę daje ją już spatchowaną wszystkimi możliwymi łatkami?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 17:52, MateoKiszlo napisał:

Eh ... gra zawiodła oczekiwania jako gra, a nie systemem zabezpieczeń -_-'' Kreowano
ją na kamień milowy gier ... a wyszło jak zawsze.



Niby tak ...no jakąś tam nowością jest na rynku.. wcześniej takich produkcji nie było....... no ale rzeczywiście ogłaszano ją jako kiler wszystkich gier wyznacznik czegoś nowego a tu ...hmmm ponad przeciętna gra...
Teraz już wiem co mieli na myśli redaktorzy CDA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się