kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Rzerzywiście, Spore sprawiło "spore''y" zawód. Ale dla mnie największym rozczarowaniem 2008 roku jest Far Cry 2. W tak monotonną produkcję dawno nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 18:32, zermithon napisał:

Rzerzywiście, Spore sprawiło "spore''y" zawód. Ale dla mnie największym rozczarowaniem
2008 roku jest Far Cry 2. W tak monotonną produkcję dawno nie grałem.


Ogólnie jeśli chodzi o serie, które zawsze trzymały poziom, a w tym roku upadły niesamowicie nisko to nie pamiętam drugiego tak obfitego roku. Gothic 3 ZB, NFS Undercover, Far Cry 2 - to przecież byli murowani kandydaci na grę roku, zważając na ich poprzedników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do rozczarowań roku 2008. W pełni się zgadzam jeśli chodzi o Alone in the Dark. Pamiętam jak oglądałem pierwsze trailery, to zbierałem szczękę z podłogi. Ale jak to zwykle bywa w wypadki Atari, mieli mega dobry pomysł i koncepcję, ale spartolili sprawę przez błędy techniczne. Szczerze będę się cieszył jak zamkną Atari, bo boję się co jeszcze spieprzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 19:00, Mac Cry napisał:

Co do rozczarowań roku 2008. W pełni się zgadzam jeśli chodzi o Alone in the Dark. Pamiętam
jak oglądałem pierwsze trailery, to zbierałem szczękę z podłogi. Ale jak to zwykle bywa
w wypadki Atari, mieli mega dobry pomysł i koncepcję, ale spartolili sprawę przez błędy
techniczne. Szczerze będę się cieszył jak zamkną Atari, bo boję się co jeszcze spieprzą...


Na szczęście Wiedźmina nie spartolili. Chłopaki z CDP Red nie dali się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście w tym roku kilka pewnych tytułów na sukces zwiodło: gothic , Far Cry .. NFS Und miał być inny, lepszy niż poprzednie a mot wanted czy underground nawet nie dorasta do pięt. Alone in the dark też miał też miał być super produkcją a wyszło jak wyszło.. hmm widocznie trzeba czekać na jakiś powiew w branży ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 19:04, zermithon napisał:

> Co do rozczarowań roku 2008. W pełni się zgadzam jeśli chodzi o Alone in the Dark.
Pamiętam
> jak oglądałem pierwsze trailery, to zbierałem szczękę z podłogi. Ale jak to zwykle
bywa
> w wypadki Atari, mieli mega dobry pomysł i koncepcję, ale spartolili sprawę przez
błędy
> techniczne. Szczerze będę się cieszył jak zamkną Atari, bo boję się co jeszcze spieprzą...


Na szczęście Wiedźmina nie spartolili. Chłopaki z CDP Red nie dali się.


Tylko, że Wiedźmin to produkcja z 2007 roku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 18:53, mouhhg napisał:

Z Gothic''em i Far Cry''em się zgadzam . Ale nie wiem co tak dużo osób ma do NFS Undercover''a
. Ja w to grałem i mi się to bardzo spodobało .


Nie wiem co mają do NFS inne osoby, ale jeżeli o mnie chodzi to odrzuca mnie banalna fabuła, kiepska optymalizacja i - naprościej mówiąc - nuda bijąca z ekranu. Zwyczajnie nie czuję tej gry, to pewnie zasługa marnego modelu jazdy, opustoszałego miasta czy tej męczącej, pomarańczowej poświaty. Podczas wyścigów często patrzę na licznik informujący mnie, ile procent trasy już przejechałem w nadziei o jak najszybszy finisz. A tak nie powinno być.
Dla kontrastu powiem, że dajmy na to, w Test Drive Unlimited, mogę bez końca jeździć po Oahu i podziwiać widoki bez uczucia nudy. Coś więc z tym NFS jest nie tak.
Jak gdzieś już wspomniano - to najgrosza część cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 19:35, capral napisał:

Dlaczego w podsumowaniu roku na konsole nie było Gears of War 2? JAK MOŻNA PRZEOCZYĆ
TAK WSPANIAŁĄ POZYCJĘ?!


Może dlatego, że ta gra jest po prostu bardzo dobra, ale nie wspaniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 19:42, zermithon napisał:

> Dlaczego w podsumowaniu roku na konsole nie było Gears of War 2? JAK MOŻNA PRZEOCZYĆ

> TAK WSPANIAŁĄ POZYCJĘ?!

Może dlatego, że ta gra jest po prostu bardzo dobra, ale nie wspaniała.


A to dziwne, bo taki Devil MayCry 4 to był, mimo, że jest o wiele gorzy GoW 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2009 o 19:58, capral napisał:

A to dziwne, bo taki Devil MayCry 4 to był, mimo, że jest o wiele gorzy GoW 2...


DMC4 było? Nie kupiłem jeszcze nowego CDA. W takim razie zwracam honor. Rzeczywiscie, prędzej w podsumowaniu powinno się znaleźć GoW2 niz DMC4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 19:35, capral napisał:

Dlaczego w podsumowaniu roku na konsole nie było Gears of War 2? JAK MOŻNA PRZEOCZYĆ
TAK WSPANIAŁĄ POZYCJĘ?!


Może dlatego że jest tylko na X360?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDA... CDA... CDA... Ehh, gdzie te czasy, gdy każdu numer tak cholernie cieszył takiego gnojka jak ja? Mmmm... A może by jednak się wrócić i ponownie spróbować sił jako Czytelnik? :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 20:36, rybisiu napisał:

Może dlatego że jest tylko na X360?


Jemu chodzi o podsumowanie konsolowe. Lecz tak czy tak jest w podsumowaniu wzmianka o premierze GoWa 2, w rubryce Listopad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się