Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

PES 2009 - temat ogólny

362 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2008 o 22:15, marcinshinoda napisał:

Kogo wam przypomina Joe Cole w PES2009??xD

Eeee... Joe Cole''a? xD
Zawodnicy,którzy mają swoje własne, oryginalne twarze wyglądają w PES-ie świetnie,o niebo lepiej niż w Fifie. Można z łatwością rozpoznać kogo są odpowiednikiem. Gorzej już niestety z piłkarzami,którzy takich twarzy nie mają,bo wtedy są przypadki,że nawet kolor skóry się nie zgadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 22:22, mati285 napisał:

> Kogo wam przypomina Joe Cole w PES2009??xD
Eeee... Joe Cole''a? xD
Zawodnicy,którzy mają swoje własne, oryginalne twarze wyglądają w PES-ie świetnie,o niebo
lepiej niż w Fifie. Można z łatwością rozpoznać kogo są odpowiednikiem. Gorzej już niestety
z piłkarzami,którzy takich twarzy nie mają,bo wtedy są przypadki,że nawet kolor skóry
się nie zgadza :D


Ejjj no telewizji nie oglądasz. Przecież to Micheal Scofield z "Skazanego na śmierć"

PS: Lepiej w FIFA wyglądają niż w Proevo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 22:26, marcinshinoda napisał:

Ejjj no telewizji nie oglądasz. Przecież to Micheal Scofield z "Skazanego na śmierć"

Na to bym akurat nie wpadł xD Lekkie podobieństwa są,ale... dla mnie to Joe Cole :)

Dnia 04.11.2008 o 22:26, marcinshinoda napisał:

PS: Lepiej w FIFA wyglądają niż w Proevo

To w dużej mierze kwestia gustu,ale ja bym np. nie wpadł na to,że Van Persie to Van Persie nie mówiąc o Keanie,Giggsie czy Santa Cruzie gdyby obok nie było twarzy z PES-a. A to tylko przykłady z tego filmiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 22:35, mati285 napisał:

> Ejjj no telewizji nie oglądasz. Przecież to Micheal Scofield z "Skazanego na śmierć"

Na to bym akurat nie wpadł xD Lekkie podobieństwa są,ale... dla mnie to Joe Cole :)
> PS: Lepiej w FIFA wyglądają niż w Proevo
To w dużej mierze kwestia gustu,ale ja bym np. nie wpadł na to,że Van Persie to Van Persie
nie mówiąc o Keanie,Giggsie czy Santa Cruzie gdyby obok nie było twarzy z PES-a. A to
tylko przykłady z tego filmiku :)



Twarze w FIFA są bardziej szczegółowe. Widać nawet zmarszczki^^. Przykład np Deco który ma nawet zarost w FIFA, a w PES np nie wygląda zbyt dobre.Są takie poprawne ale brak mi większych szczegółów. A Fabregas to juz zupełna porażka, wogóle nie podobnyO_o Albo RosickyxD Przecież to śmiech na sali^^


Co do Giggs w FIFA to sie zgodze. Za małą głowe mu zrobili^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhem... Pisałem już o tym w temacie o Fifie. Kaka, Ronaldinho, Szewczenko----tragedia!!! Chyba że w pełnej to poprawili. A do tego wszyscy wyglądają jakby już od 2 dni leżeli w kostnicy;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 12:50, MetaL2 napisał:

Ekhem... Pisałem już o tym w temacie o Fifie. Kaka, Ronaldinho, Szewczenko----tragedia!!!
Chyba że w pełnej to poprawili. A do tego wszyscy wyglądają jakby już od 2 dni leżeli
w kostnicy;).

Racja to katastrofa co KONAMI z nimi zrobiło. Wiem o tym dobrze bo sam gram w najnowszego PES.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 13:41, kamilos996 napisał:

> Ekhem... Pisałem już o tym w temacie o Fifie. Kaka, Ronaldinho, Szewczenko----tragedia!!!

> Chyba że w pełnej to poprawili. A do tego wszyscy wyglądają jakby już od 2 dni leżeli

> w kostnicy;).
Racja to katastrofa co KONAMI z nimi zrobiło. Wiem o tym dobrze bo sam gram w najnowszego
PES.


Hehe mi chodzi o Fifę:D Chociaz w PESie parą twarzy bym poprawił i dodał do nich wiecej szczegółów to i tak bardZiej mi się podoba dzieło Konami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 12:50, MetaL2 napisał:

Ekhem... Pisałem już o tym w temacie o Fifie. Kaka, Ronaldinho, Szewczenko----tragedia!!!
Chyba że w pełnej to poprawili. A do tego wszyscy wyglądają jakby już od 2 dni leżeli
w kostnicy;).


Nadal uważasz że są lepsze niż w FIFA? Proponuje zobaczyć Berbatova w ProevoO_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 10:42, marcinshinoda napisał:

Nadal uważasz że są lepsze niż w FIFA? Proponuje zobaczyć Berbatova w ProevoO_o


Ech... Zaczynasz mnie już denerwować. Widać po tobie, że jesteś jakimś antyfanem PES-a, a fanem FIFY. Szukasz w PES-ie każdej najmniejeszej wady, czy średnio odwzorowanej twarzy, tylko po to żeby w wątku o PES-ie napisać, jaki to on jest do d***, a jaka FIFA wypasiona..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 11:30, wojtek2222 napisał:

> Nadal uważasz że są lepsze niż w FIFA? Proponuje zobaczyć Berbatova w ProevoO_o


Ech... Zaczynasz mnie już denerwować. Widać po tobie, że jesteś jakimś antyfanem PES-a,
a fanem FIFY. Szukasz w PES-ie każdej najmniejeszej wady, czy średnio odwzorowanej twarzy,
tylko po to żeby w wątku o PES-ie napisać, jaki to on jest do d***, a jaka FIFA wypasiona..:/


Tez sie zgodze. Dla mnie PES oslabl w tej edycji i to znacznie. FIFA sie poprawila, ale dalej PES troche z przodu. MAm nadzieje, ze FIFA 10 dorowna PES''owi :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się kłócic. Jednym podoba się Fifa a drugim PES i tak zostanie. Skończmy już temat porównywania tych gier. Komu sie podoba Fifa niech pisze w temacie Fify, a komu PES niech pisze w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 11:30, wojtek2222 napisał:

> Nadal uważasz że są lepsze niż w FIFA? Proponuje zobaczyć Berbatova w ProevoO_o


Ech... Zaczynasz mnie już denerwować. Widać po tobie, że jesteś jakimś antyfanem PES-a,
a fanem FIFY. Szukasz w PES-ie każdej najmniejeszej wady, czy średnio odwzorowanej twarzy,
tylko po to żeby w wątku o PES-ie napisać, jaki to on jest do d***, a jaka FIFA wypasiona..:/


Tak jestem antyfanem PES, który właśnie gra w najnowszą cześć Proevo, a w samą serie gra regularnie od PES4:P Ale nie zgodze sie z kolesiem, że w PES są lepsze twarze niż w FIFA.
A i jeszcze jeździłem dawniej na turnieje w ProEvo żeby sie pośmiać z tych lamusów co grają w tego syfa i pokazać kto tu jest mistzem^^

Przyznam sie gram też w FIFA i co zabronisz mi porównywać obie gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem z instalacją gry. Za każdym razem wyskakuje <obrazek> . Jest normalne przygotowanie do instalacji, potem wywala komunikat. Nie bardzo wiem co z tym zrobić więc proszę o pomoc :)

20081109201650

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem. Polacy są chociaż podobni do oryginałów (wiecie o co chodzi ^^)? Bo w PES08 podobny był tylko Krzynówek, ale kolor włosów się nie zgadzał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 16:13, Gumiś2 napisał:

Nie grałem. Polacy są chociaż podobni do oryginałów (wiecie o co chodzi ^^)? Bo w PES08
podobny był tylko Krzynówek, ale kolor włosów się nie zgadzał :)

Taaaaa, szczególnie Kuszczak i Boruc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne twarze mają Boruc,Kuszczak,Krzynówek,Smolarek i pewnie Dudek. A reszta to raczej średnio podobna,taki Roger to np. jest.... biały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować