Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Czy w ogóle będzie, a jeśli tak, to czy będzie w gram.pl Edycja Kolekcjonerska Two Worlds II?
I drugie pytanie: kiedyś, Akne, wspominałaś o czymś w rodzaju programu lojalnościowego dla aktywnych kupujących. Ponieważ już trochę kasy w ciągu miesiąca ostatniego (albo półtora ;) ) zostawiłem, tochętnie się dopytam: będzie coś takiego ostatecznie? Jeśli tak, to kiedy?
Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2010 o 14:46, Byl napisał:

Czy w ogóle będzie, a jeśli tak, to czy będzie w gram.pl Edycja Kolekcjonerska Two Worlds
II?


Jeśli będzie w ogóle, to będzie też w sklepie gram.pl.
Na razie informacji brak o takowej.

Dnia 22.06.2010 o 14:46, Byl napisał:

I drugie pytanie: kiedyś, Akne, wspominałaś o czymś w rodzaju programu lojalnościowego
dla aktywnych kupujących. Ponieważ już trochę kasy w ciągu miesiąca ostatniego (albo
półtora ;) ) zostawiłem, tochętnie się dopytam: będzie coś takiego ostatecznie? Jeśli
tak, to kiedy?


Szefostwo moje nad tym pracuje, lekko poganiane przeze mnie:
"Znowu się ktoś pytał na forum o program lojalnościowy" :)
A tak serio, to zarys programu jest, czekamy aż nasz główny programista skończy sesję, we wrześniu program powinien wystartować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2010 o 19:38, Yusaris napisał:

Kiedy w ofercie sklepu będzie dostępna Syberia ?

Raczej już nie. Wbrew pozorom nie cieszył się dużym zainteresowaniem = zalegał w magazynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie znajdzię się chociaż jeden egzemplarz ? Bo złożyłem ostatnio zamówienie na Syberię a później się okazało że jest już niedostępna i teraz niewiem czy anulować zamówienie czy czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2010 o 20:03, Yusaris napisał:

A nie znajdzię się chociaż jeden egzemplarz ? Bo złożyłem ostatnio zamówienie na Syberię
a później się okazało że jest już niedostępna i teraz niewiem czy anulować zamówienie
czy czekać.

Aaa, pamiętam to zamówienie, napisałam do DOK, żeby Ci odpisali, że niestety nowej dostawy już nie będzie, i nie mamy ani jednej sztuki na stanie.
Prawda jest taka, że musimy wycofywać z oferty tzw. "nierotujące" produkty. A Syberia niestety nie sprzedawała się prawie w ogóle. Przykro mi, ale takie są reguły.
Może we wrześniu przywrócimy produkt do oferty, kiedy będzie większy ruch na sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2010 o 20:03, Yusaris napisał:

A nie znajdzię się chociaż jeden egzemplarz ? Bo złożyłem ostatnio zamówienie na Syberię
a później się okazało że jest już niedostępna i teraz niewiem czy anulować zamówienie
czy czekać.


Jak szukasz Syberii to wejdź na GoG''a. Tam kupisz Syberię 1 i 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam! jestem nowy i rzadko tu zagladam ale mam pytanie odnosnie promocji gier na xboxa 360 3 gry w cenie dwoch... a mianowicie czy bedzie jeszcze dostawa tych gier przed zakonczeniem promocji? chcialem sobie zamowic gears of war 1 i 2 oraz fable II ale gears of war 1 nie ma na razie i nie wiem czy bedzie jeszcze przed koncem promocji?! z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 18:59, Kretoszczur napisał:

Czy w ofercie znajdzie się EK Fable III?

Jeśli chodzi o wersję X360, to na pewno, czekamy na więcej informacji od MS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 21:00, Budzik14 napisał:

witam! jestem nowy i rzadko tu zagladam ale mam pytanie odnosnie promocji gier na xboxa
360 3 gry w cenie dwoch... a mianowicie czy bedzie jeszcze dostawa tych gier przed zakonczeniem
promocji? chcialem sobie zamowic gears of war 1 i 2 oraz fable II ale gears of war 1
nie ma na razie i nie wiem czy bedzie jeszcze przed koncem promocji?! z gory dziekuje


Dostawa powinna być. Ale nawet jeśli nie będzie, a zamówienie zostanie złożone w okresie trwania promocji, to zostanie zrealizowane zgodnie z warunkami promocji.

Więc bez obaw proszę zamawiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj
Mam takie pytanko. Możliwe, że jakimś krótszym terminie cena Final Fantasy XIII na Xboxa spadnie? Planuję skorzystać z Waszej promocji FIFA10 i chciałbym też dodatkowo zaopatrzyć się w trzynastkę, ale nie za taką cenę :<. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 16:52, Damianuss1 napisał:

Witaj
Mam takie pytanko. Możliwe, że jakimś krótszym terminie cena Final Fantasy XIII na Xboxa
spadnie? Planuję skorzystać z Waszej promocji FIFA10 i chciałbym też dodatkowo zaopatrzyć
się w trzynastkę, ale nie za taką cenę :<. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Nie sądzę. Gra jest świeża dość. Ale może mój kolega Łukasz, który zajmuje się działem konsolowym, coś wykombinuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2010 o 09:48, akne napisał:

> Czy w ofercie znajdzie się EK Fable III?
Jeśli chodzi o wersję X360, to na pewno, czekamy na więcej informacji od MS.

Nie chcę się czepiać, ale EK jest tylko na X360. Mimo wszystko wielkie dzięki za odpowiedź.

I kolejne pytanie: ile może ta edycja kosztować, jak sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 19:46, Kretoszczur napisał:

> > Czy w ofercie znajdzie się EK Fable III?
> Jeśli chodzi o wersję X360, to na pewno, czekamy na więcej informacji od MS.
Nie chcę się czepiać, ale EK jest tylko na X360. Mimo wszystko wielkie dzięki za odpowiedź.

Z wersją PC jest w Polsce dziwna sprawa, więc szczerze powiem, że nie wiedziałam, że EK jest wykluczone :)

Dnia 25.06.2010 o 19:46, Kretoszczur napisał:

I kolejne pytanie: ile może ta edycja kosztować, jak sądzisz?

Nie mam pojęcia. EK Fable II było dość hmm ubogie, ale kosztowało (o ile pamiętam) jakieś 20-30 zł więcej niż zwykła. EK trójki wygląda o niebo lepiej, więc stawiam na cenę znacznie wyższą, tako rzecze logika :)
Podobno 60 USD zwykła i 80 USD EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem przy składaniu zamówienia w Waszym sklepie. Próbuję od rana skorzystać z promocji gier na xbox 360 "3 za 2". Po wybraniu dwóch gier, zgodnie z instrukcjami klikam na "zamawiam", wybieram trzecią grę obiętą promocją i kontynuuję. Po wybraniu formy płatności na "za pobraniem" i wyborze punktu odbioru osobistego, wpisaniu mojego adresu itd. klikam dalej i ukazuje mi się podsumowanie, w zamówieniu widnieją trzy gry, które wybrałem i inne dane są OK, klikam na "ZAMAWIAM". Zamiast ukazania numeru zamówienia wyskakuje mi komunikat
"Przepraszamy, ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie za kilka minut.". Próbuję skorzystać z promocji od rana, co kilka minut, jednak jest to nie możliwe. Zamawiając gry osobno, wszystko jest OK, jednak wtedy do każdego zamówienia dodawane jest demo SplinterCell. Gdy wyświetla się podsumowanie gier w promocji te właśnie demo nie jest dodawane. Bardzo prosiłbym o rozwiązanie tego problemu, jeżeli jest to możliwe. Chciałbym móc skorzystać z tej promocji, póki jeszcze mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 21:58, KingShaq32 napisał:

Mam mały problem przy składaniu zamówienia w Waszym sklepie. Próbuję od rana skorzystać
z promocji gier na xbox 360 "3 za 2". Po wybraniu dwóch gier, zgodnie z instrukcjami
klikam na "zamawiam", wybieram trzecią grę obiętą promocją i kontynuuję. Po wybraniu
formy płatności na "za pobraniem" i wyborze punktu odbioru osobistego, wpisaniu mojego
adresu itd. klikam dalej i ukazuje mi się podsumowanie, w zamówieniu widnieją trzy gry,
które wybrałem i inne dane są OK, klikam na "ZAMAWIAM". Zamiast ukazania numeru zamówienia
wyskakuje mi komunikat
"Przepraszamy, ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie
za kilka minut.". Próbuję skorzystać z promocji od rana, co kilka minut, jednak jest
to nie możliwe. Zamawiając gry osobno, wszystko jest OK, jednak wtedy do każdego zamówienia
dodawane jest demo SplinterCell. Gdy wyświetla się podsumowanie gier w promocji te właśnie
demo nie jest dodawane. Bardzo prosiłbym o rozwiązanie tego problemu, jeżeli jest to
możliwe. Chciałbym móc skorzystać z tej promocji, póki jeszcze mogę.


Napisz do mnie majla: anna kropka stanulewicz małpa gram.pl.
To demo pewnie tu bruździ, więc zanim rozwiążemy problem w poniedziałek, zrobię Ci ręcznie zamówienie na gry z promocji, tylko mi napisz, co chcesz zamówić i podaj dane adresowe i nr tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki "problem" w sklepie gram.pl:
W grudniu zakupiłem grę z odbiorem w salonie Sferis. Po odbiorze okazało się, że w Moich Zamówieniach widnieje ono jako "przesyłka nie odebrana (zwrot)". Przesyłkę jak najbardziej odebrałem, pisałem w tej sprawie do Działu Obsługi Klienta i podobno pracownik Sferis coś źle zaznaczył w systemie. I od tamtego czasu dalej jest taki sam status. Nie chcę po prostu wyjść na nieuczciwego gracza który najpierw zamawia, a potem nie odbiera.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 23:40, Minamir napisał:

Mam taki "problem" w sklepie gram.pl:
W grudniu zakupiłem grę z odbiorem w salonie Sferis. Po odbiorze okazało się, że w Moich
Zamówieniach widnieje ono jako "przesyłka nie odebrana (zwrot)". Przesyłkę jak najbardziej
odebrałem, pisałem w tej sprawie do Działu Obsługi Klienta i podobno pracownik Sferis
coś źle zaznaczył w systemie. I od tamtego czasu dalej jest taki sam status. Nie chcę
po prostu wyjść na nieuczciwego gracza który najpierw zamawia, a potem nie odbiera.
Pozdrawiam.


Napisz mi majla z podaniem numeru zamówienia etc, to wyprostuję sytuację: anna kropka stanulewicz małpa gram.pl
To bardzo fajne, że masz takie podejście do nieodbierania zamówień, lubię takich klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować